Đenova rutinski izašla na kraj sa Kaljarijem

Fudbaleri Đenove dočekali su ekipu Kaljarija u okviru 34. kola Serije A i bez većih problema uspeli da ostvari trijumf (3:0) pred svojim navijačima.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.

Od samog starta domaći sastav je nametnuo svoj ritam igre i bio bolji rival na terenu.

Prvo je goste načeo Torzbi golom glavom u 17. minutu, da bi deset minuta kasnije Frendrup krunisao odličnu akciju Đenove golom za 2:0.

Dominirala je Đenova i početkom drugog poluvremena za šta je nagrađena golom Gudmunsona u 63. minutu susreta.

Pokušao ja Kaljari u završnici meča da smanji zaostatak, ali nisu uspeli u toj nameri i konačan rezultat meča bio je 3:0 u korist domaćeg sastava.

Đenova je 12. na tabeli Serije A sa 42 boda, dok je Kaljari 14. sa deset bodova manje.