Derbi plej-auta pripao Subotičanima: Spartak odneo tri boda sa gostovanja Novom Pazaru

Fudbaleri Novog Pazara dočekali su Spartak iz Subotice u derbiju plej-auta i bili poražem minimalcem (0:1), čime su dozvolili današnjem rivalu da ih sustigne po broju bodova. S druge strane tim sa severa Srbije matematički je obezbedio opstanak.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Ujednačena borba viđena je tokom prvih 45 minuta igre. Međutim, nešto konkretniji bio je domaći sastav, koji je pretio u više navrata, ali promene rezultata nije bilo.

U drugom poluvremenu usledila je totalna ofanziva Novog Pazara, ali su Subotičani uspešno odolevali napadima domaćina.

Strpljivo je Spartak čekao svoju šansu i dočekao je u 74. minutu meča kada je Todoroski proigrao Babića, a ovaj zatresao mrežu rivala za vođstvo gostiju.

Pokušavali su Pazarci da se vrate rezultatski u meč, ali je odbrana gostiju danas bila neprobojni bedem.

Posle nova tri boda Spartak se izjednačio sa Novim Pazarom na čelu skupine koja se nalazi u plej-autu sa 45 bodova.