Selektor reprezentacije Francuske Didije Dešan smatra da Pol Pogba zaslužuje bolji status u Mančester Junajtedu.
Da podsetimo Pogba nije standardan u prvoj postavi te je samo dvaput odigrao po 90 minuta ove sezone.
–Nemam šta da ga posavetujem. U klubu je u situaciji u kojoj ne može da bude zadovoljan ni minutažom ni pozicijom. Ne prolazi kroz najbolji period. Povreda jedna za drugom, i virus ga je jako pogodio, potrebno mu je da nađe ritam – kaže Dešan i dodaje:
-Proteklog meseca igrao je prilično dobro i konstantno uprkos nedostatku ritma. Od tada igra, ali ne može se reći da je srećan. Razgovaraćemo, reći će mi kako se oseća, a ja ću njemu reći šta vidim i osećam –
Pogba se u Junajted vratio iz Juventusa 2016. godine.
DOBRO JE! Tumbaković može da odahne – dvojac iz Italije je u Beogradu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: SRBIJA – ŠKOTSKA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #28



Goran22
Gde da igra kad nista za cetiri godine nije pokazao, dosao Fernandes i objasnio kako se igra i bori
Rade Vulic
Naravno da nece dobiti sansu kad je obican sarlatan vise frizura promeni za sezonu nego sto da golova
Mrša
Igra po zasluzi, ne razumem šta Dešan ima da priča sa njim
Bićko
Mora da se nisu dugo čuli, pa čisto da razmene koju reč 😀
Biska
On je niko da se mesa u odnose kliba i igraca, tako da on gleda svoju reprezentaciju da vodi
palasio
ma kakav Pogba,igrao nesto malo bolje kada je krenulo prvenstvo,i posle toga se vratio na staro,kako vidim nista ne igra niti ima volju,bar se tako vidi sa strane,najbolje bi bilo da men ja klub,posto mu u Mancesteru bas ne ide,a takvom igrom gubi mesto i u Francuskoj reprezentaciji sigurno
Sasa22
Upravo tako nakbolje bi mu bilo da pronadje novi klib ili da se vrati u Juvetus gde je igrao najbolji fudbal u karijeri
STEVA1991
Iskreno mislim d aon nije ništa posebno nije neki igrač koji bi napredovao igra loše i treba da se popravi i oporai od povreda i sve
Gemo
Nikakav igrac nista pokazao nije a dobijao je i previse prostora za dokazivanje, plus najskuplje pojacanje Mancestera
Kecman007
Bilo i ostalo,kad boljeg nemaju 😛
Flaki
Privolece ga Desamp da se vrati u reprezentaciju…on je jako vazan igrac.
Jakobs
Da vidimo i to cudo 😀 Nesto mi se cini da mu se vise ne trenira
pulinko
Vise ga pominju ovako jer je u dobrom timu nego zbog dobrih rezultata 😛
Aleksa22
Upravo tako, a i pominju ga uvek u negativnom kontekstu jer su od njega ocekivali mnogo vise od onoga sto je on prikazao
Ivke
Svaki ciga hvali svoga konja 😀