Srpski fudbaler Dominik Dinga novi je član Petržalke, saopštio je klub.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Nekadašnji prvak Slovačke navijačima Partizana ostao je u lošem sećanju pošto je leta 2005. godine u kvalifikacijama za Ligu šampiona na penale eliminisao crno-bele i prošao u elitno klupsko takmičenje.
Dvadesetšestogodišnji štoper stigao je u redove, sada drugoligaša, posle epizode u Belorusiji gde je kratko bio član Šahtjora iz Soligorska i Naftana, dok je ranije dve godine bio standardan u Dinamu iz MInska.
Dinga je ponikao u Vojvodini, gde je debitovao i u seniorskom fudbalu, a kao 18-godišnjak je prešao u ruski Ural, za koji je nastupao tri i po sezone.
Iz Urala je tokom leta 2019. godine stigao na pozajmicu u Partizan, gde se zadržao svega šest meseci i zabeležio dva nastupa za crno-bele.
Tokom 2022. godine Dinga je bio u Ordabasiju sa kojim je osvojio Kup Kazahstana.
Stanojević poručuje iz Poljske: Moramo da se pazimo ofanzive Dinama
BONUS VIDEO:



stefan.zvicer
Uveliko mu je karijra u padu, treba da bude srećan što je i ovu ponudu dobio
Momcilo
Tih kad se setim samo ovoga batica kakva je kiskara bio
Ivan Banjac
Ja ne znam kako je ovaj dosao do Partizana samo bio,ni u B timu nije mogao da igra
jelenamilosevic540
Za bolje od ovga i nije da se ne lazemo!
kluka4002
Dobio je lepu ponudu ,za njega najbitnije da ima klub i igra .po meni dobar transfer