Atletik Bilbao se iznenada našao pod ozbiljnim sankcijama FIFA.
Svetska kuća fudbala uvrstila je baskijski klub na listu timova kojima je zabranjena registracija novih igrača, a prema navodima novinara Aitora Martinesa Ibarečea, kazna bi mogla da bude izuzetno stroga.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Postoji mogućnost da Atletiku bude onemogućeno dovođenje pojačanja tokom čak tri prelazna roka, što bi značilo da klub ne bi mogao da registruje nijednog novog fudbalera sve do leta 2027. godine. Za sada nije poznato zbog čega je FIFA donela ovakvu odluku, niti je stiglo zvanično saopštenje koje bi razjasnilo razloge sankcija.
U međuvremenu, pod znakom pitanja je i nastup Nika Vilijamsa na Svetskom prvenstvu 2026. godine, pošto bi problemi sa pubalgijom mogli da se pogoršaju, a eventualna duža pauza dodatno bi zakomplikovala situaciju za krilnog fudbalera i reprezentaciju Španije.
BONUS VIDEO:



minja
Ako ne znamo razlog ove kazne sve je besmisleno!
kosta
I sami su sigurno bili svjesni da će dobiti kaznu i opet su sve smo ušli u sve ovo tako da apsolutno zasluženo
bosko
Mislim da neće doći do ovoga i do ovoliko velike kazne jer ne vidim razlog zašto bi ih kaznile toliko
nemanja
Što ovako nisu kaznili sicija ili Pariza za kršenje raznih pravila i zakona
emir
Pa da Klasika ne može da kazne velike klubove pa onda kažnjavaju manje