FSS potvrdio diplomatsku pobedu, mirni čekamo četvrtak i Škotsku

Posle mnogo neizvesnosti i uloženog napora FSS, Nikola Milenković i Dušan Vlahović uspeli su iz Italije da stignu u Srbiju!

Prethodnu informaciju koja je stigla do srpskih medija je i zvanično potvrđena od strane Saveza.

U kratkom saopštenju navodi se da se dvojac iz Fiorentine već pridružio saigračima koji se pripremaju u Sportskom centru Fudbalskog saveza u Staroj Pazovi za predstojeći važan meč sa Škotskom, 12. novembra u Beogradu.

– Ogroman napor FSS se isplatio! Posle nekoliko dana velike borbe omogućeno im je da u ponedeljak kasno uveče stignu u našu zemlji i pridruže se reprezentaciji – poručeno je uz “selfi” na kojem Milenković i Vlahović poziraju.

Podsetimo, pre nekoliko dana pojavila se informacija da pojedini reprezentativci Srbije koji igraju u fudbalskim klubovima iz Italiji (Kolarov, Đuričić, Milinković-Savić, Milenković i Vlahović) neće dobiti dozvole da se pridruže nacionalnom timu zbog novih mera Vlade Italije protiv širenja koronavirusa.

Ipak, jedan po jedan, tačnije, prvo kapiten Kolarov, za njim i Sergej Milinković-Savić, pa na kraju i Milenković i Vlahović, stigli su u Srbiju, što znači da će Ljubiša Tumbaković imati na raspolaganju skoro najjači sastav, izuzevši Filipa Đuričića koji je pozitivan na koronavirus. Takođe, Kolarov ima problema sa povredom i neizvestan je za Škote.

U svakom slučaju, veliko bravo za Fudbalski savez Srbije, zbog krajnjih napora i uspešnog posla. Diplomatska pobeda je odneta, preostaje nam da sačekamo četvrtak i verujemo da “Orlovi” mogu da trijumfuju i na terenu protiv Škotske. Ulog nije veliki… Samo Evropsko prvenstvo… Koje nismo igrali 20 godina.

Reprezentacija se priprema za “utakmicu decenije” (FOTO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: SRBIJA – ŠKOTSKA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #28

14 Komentara

    Morali su da gledaju na sve nacine da ih dovedu, ipak je veom bitan mec pred njima bukvalno biti ili ne biti

    Drago mi sto su se toliko iscimali i obezbedili dolazak igraca iz Italije, sva pohvale FSS

    Sjajna vest, valjda će pobediti i na terenu

    Svi se nadamo tome, da cemo se napokon plasirati na dugo iscekivano Evropsko prvenstvo

    Super. Sad je ekipa jača i bolja i spremi su da zaigraju šrotuh njih i da ih pobede kao i obično

    Moglo bi se desiti 😀 Da polozimo sve nade u njih.

    Verujem da ce igraci dati sve od sebe i ostaviti srce na terenu na tom mecu, svi se nadamo pobedi

    Dobro je 😀 vratili su se na vreme,i bolje da su svojim kucama nego tamo da pazare neki virus.

    Hahahha i to sto kazes, kod njih je stanje opet alarmantno

    Eeee hvala Bogu! 🙂 Škoti dršte gaće! 😛

    Oni to i ne nose ispod kilta XD ahahahahah

    Odlicna stvar sto smo kompletni…napadamo škotsku svim silama…

    Sreca pa su uspeli da dodju i sada je sastav skoro kompletan.. Da nisu dosli, reprezentacija bi bila u velikom problemu

    E to si upravu bez njih bi bili mnogo ranjivi, makar imamo odbranu dobru

Postavi odgovor