Posle mnogo neizvesnosti i uloženog napora FSS, Nikola Milenković i Dušan Vlahović uspeli su iz Italije da stignu u Srbiju!
Prethodnu informaciju koja je stigla do srpskih medija je i zvanično potvrđena od strane Saveza.
U kratkom saopštenju navodi se da se dvojac iz Fiorentine već pridružio saigračima koji se pripremaju u Sportskom centru Fudbalskog saveza u Staroj Pazovi za predstojeći važan meč sa Škotskom, 12. novembra u Beogradu.
– Ogroman napor FSS se isplatio! Posle nekoliko dana velike borbe omogućeno im je da u ponedeljak kasno uveče stignu u našu zemlji i pridruže se reprezentaciji – poručeno je uz “selfi” na kojem Milenković i Vlahović poziraju.
Podsetimo, pre nekoliko dana pojavila se informacija da pojedini reprezentativci Srbije koji igraju u fudbalskim klubovima iz Italiji (Kolarov, Đuričić, Milinković-Savić, Milenković i Vlahović) neće dobiti dozvole da se pridruže nacionalnom timu zbog novih mera Vlade Italije protiv širenja koronavirusa.
Ipak, jedan po jedan, tačnije, prvo kapiten Kolarov, za njim i Sergej Milinković-Savić, pa na kraju i Milenković i Vlahović, stigli su u Srbiju, što znači da će Ljubiša Tumbaković imati na raspolaganju skoro najjači sastav, izuzevši Filipa Đuričića koji je pozitivan na koronavirus. Takođe, Kolarov ima problema sa povredom i neizvestan je za Škote.
U svakom slučaju, veliko bravo za Fudbalski savez Srbije, zbog krajnjih napora i uspešnog posla. Diplomatska pobeda je odneta, preostaje nam da sačekamo četvrtak i verujemo da “Orlovi” mogu da trijumfuju i na terenu protiv Škotske. Ulog nije veliki… Samo Evropsko prvenstvo… Koje nismo igrali 20 godina.
Reprezentacija se priprema za “utakmicu decenije” (FOTO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: SRBIJA – ŠKOTSKA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #28



Goran22
Morali su da gledaju na sve nacine da ih dovedu, ipak je veom bitan mec pred njima bukvalno biti ili ne biti
Rade Vulic
Drago mi sto su se toliko iscimali i obezbedili dolazak igraca iz Italije, sva pohvale FSS
Bućko
Sjajna vest, valjda će pobediti i na terenu
Biska
Svi se nadamo tome, da cemo se napokon plasirati na dugo iscekivano Evropsko prvenstvo
STEVA1991
Super. Sad je ekipa jača i bolja i spremi su da zaigraju šrotuh njih i da ih pobede kao i obično
veIder
Moglo bi se desiti 😀 Da polozimo sve nade u njih.
Sasa22
Verujem da ce igraci dati sve od sebe i ostaviti srce na terenu na tom mecu, svi se nadamo pobedi
Ekskalibur
Dobro je 😀 vratili su se na vreme,i bolje da su svojim kucama nego tamo da pazare neki virus.
Gemo
Hahahha i to sto kazes, kod njih je stanje opet alarmantno
Kreza
Eeee hvala Bogu! 🙂 Škoti dršte gaće! 😛
Nika33
Oni to i ne nose ispod kilta XD ahahahahah
Flaki
Odlicna stvar sto smo kompletni…napadamo škotsku svim silama…
Nidza007
Sreca pa su uspeli da dodju i sada je sastav skoro kompletan.. Da nisu dosli, reprezentacija bi bila u velikom problemu
Aleksa22
E to si upravu bez njih bi bili mnogo ranjivi, makar imamo odbranu dobru