OSTAJE U DOMOVINI Maradona nastavlja posao u La Plati!

Legendarni argentinski fudbaler Dijego Armando Maradona potpisao je novi ugovor sa Himnazijom biće na klupi tog tima do 2021. godine.

Slavni fudbaler je došao da trenira tim iz La Plate kada je taj klub već bio prežaljen i viđen u drugoj ligi, ali je njegovim dolaskom stvorena nova energija i opstanak je postao realnost.

Ipak, pandemija koronavirusa naterala je čelnike argentinske lige da donesu odluku da nema ispadanja pa je tim iz La Plate ostao u društvu najboljih.

Dosta je bilo priča da Maradona neće ostati u klubu, ali i ta dilema je sada otklonjena.

Nema sumnje da su navijači zadovoljni zbog ovakve odluke, jer je “El Pibe” magnet za publiku, posebno u domovini.

Ponovo problem sa disciplinom: Siti opomenuo još jednog fudbalera!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

9 Komentara

    Dobar za marketing,čak i ovako ušmrkan.

    Naravno da ostaje,ko je ikad sumnjao u to

    Neponovljivi i veliki borac za klub Dijego Maradona

    Pa je l’ on trener ili maskota tima?? 🤔

    Nisu pogrešili što su ga zadržali.

    Zna covek posao, i nem sta dalje da se komentarise.Mnogi ga zele na svojoj klupi 🙂

    Ali zar nije on dobar i kao rukometni trener kod nas ima mesta…

    Ne sumnjam da ce ovo biti novi pocetak za La Plati, sa Maradonom im je uspeh zagarantovan.

Postavi odgovor