ŽIGIĆ O KLUPI ZVEZDE: To je lepa tema za razmišljanje!

Nikola Žigić jedan je od onih fudbalera koji će svima ostati u lepom sećanju, a pogotovo navijačima Crvene zvezde.

Brojni su golovi kojima je usrećio publiku, a sada kada ulazi u trenerski posao, mnogi ga vide i ka trenera crveno-belih.

Sigurno ne u skorijoj budućnosti, ali s obzirom na to da Zvezda voli da daje šansu bivšim igračima, ko zna, možda ga i budemo gledali na klupi beogradskog kluba.

https://www.meridiansport.rs/fudbal-domaci-fudbal-degenek-odbio-11-000-000-evra/

U razgovoru za “Kurir”, Žigić je istakao da to jeste lepa ideja, ali da svakako ne bi tako daleko planirao svoju budućnost i karijeru.

-To je daleko, ali lepa tema za razmišljanje. Prvenstveno, ne volim da gledam tako daleko. Prvo da završim PRO nivo, pa ćemo polako. Srećan sam što sam u FSS, da nas Bog pogleda da se plasiramo na EP – rekao je Žigić.

Sjjanu podlogu u Zvezdi svakako ima.

-Rekao bih, Crvena zvezda, odličan, pet! Miloje je napravio veliku stvar, ali i stručni ljudi koji vode klub. Napravili su zajedno pozitivnu hemiju, ostvarili neponovljiv uspeh.

Žigić takođe smatra da će Dejan Stanković nastaviti sa sjajnim rezultatima.

https://www.meridiansport.rs/fudbal-domaci-crvena-zvezda-zvezda-terzic-prelazni-rok-prodaja-igraca/

-Deki će dati sve što je u njegovoj moći da da nešto novo. Biće teško ponoviti sve ono što je uradio Miloje, ali Dekiju je potrebno vreme. Samo to mu treba. Drago mi je zbog njega, ali i zbog Nenada Milijaša što su zajedno.

Pažnju ljubitelja fudbala, po dolasku Dejana Stankovića, skrenuli su mladi igrači Željko Gavrić i Veljko Nikolić.

-Uvek sam za forsiranje Zvezdine dece! Svaka čast i mom bivšem saigraču Slavoljubu Đorđeviću koji pravi veliki posao sa omladincima. Voleo bih da Zvezda bude fabrika mladih igrača, da oni najbolji dobiju šansu u prvom timu. Ali u kontinuitetu, a ne na jednoj, ili dve utakmice – smatra Žigić.

ZDJELAR O ZLATNIM „ORLIĆIMA“: Kao ekipa smo mogli mnogo više!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Danijel Aleksić: Uživam u Turskoj! Kakvi su Robinjo, Škrtel, Demba i Višća? O Zvezdi, Đenovi, Arabiji…

82 Komentara

    Ja nesto ne verujem u to,ali ostaje da vidimo sta ce biti!

    To bi bilo stvarno lepo.
    Verujem da bi zvezdasi voleli da vide Zigica kao trenera crveno-belih.

    Prvo da vidimo kakav mu je tenerski potencijal pa tek onda sta bi on voleo Zvezda ili navijaci.

    Iz ove perspektive deluje jako tesko prognozirati bilo sta,svakako da moze da postane trener koji je kalibar za vrhunske rezultate,e sad ce vreme pokazati od kakvog je kova,poznavajuci njegovu karijeru,i kojim je putem stigao do CZV i dresa sa nacionalnim grbom ocekujem uspesnu karijeru u trenerskim vodama,od srca mu zelim da uspe.

    Ma nema šanse. Sigurno ne, pa morali bi da podignu klupu da bi on seo tu.. do 180 može, viši su dodatni trošak. Šalim se , samo bih želeo da svi oni budu prvo spremni za takve uloge a ne samo eto tako…

    Ne bi bilo lose da bude prvo pomocni pa posle u vatru.

    Prvo neka vodi neke manje timove, pa neka onda dodje u Zvezdu…

    Bio je splidan igrac, ali svakako ja ga jos uvek ne vidim kao nekoga ko ce da vodi Zvezdu do titule

    Ko zna mozda jednog dana i bude trener zvezde ali jednog dana

    Ma nema sanse Zigic na trenerskoj klupi Zveze, moza nekad u ne tako blizoj budicnosti!

    mozda nekad i zigara da bude na klupi!

    Ja vec vidim Zigica za nekoliko godina kao trenera Zvezde.. Ta Zvezda bi daleko dogurala u ligi sampiona.

    Sto da ne, bio je dobar igrac i ako se pokaze kao trener treba mu pružiti priliku!

    Jos uvek nije spreman da planira tako nesto i sam kaze ali kroz neko vreme mozda bi i uspeo kad bi se oprobao u ulozi trenera.

    Ma kakav Nikola Žigić za trenera još je on mlad i zelen

    Ako bude i upola trener kao sto je bio fudbaler onda moze doci na klupu zvezde

    po meni njegov doprinos zvezdi je neprocenljiv sto ne bi bio i trener . jos uvek pamtim gol sa 32 metra protiv rome 😀

    Ziga za trenera

    Sto da ne, treba mu dati šansu da radi u zvezdu

    Jedna od najboljih fudbalera, postuje ga jer je fudbaler koji ne prica mnogo o sebi

    Ko zna ako moze stankovic sto ne bi i zigic, bilo bi interesantno.

    Mogu oni svi, nije to problem, problem su rezultati, mogu li da postignu neke dobre rezultate to je najvece pitanje…

    Odlican igrac, ali do trenera ima on jos mnogo da se ne lazemo

    Nije mi se dopadao ni kao igrac tako da mi se verovatno nece dopasti ni kao trener.

    Delimo misljenje…nekako ne mogu da ga zamislim kao trenera

    Nikako, Žigara je Žigara ali kao igrac, neka proba u manjem klubu pa ako se pokaže može Zvezda

    Nemoj molim te uskoro da pokusava sa Zvezdom nista, ne treba im propast, nego napredak hahahaha

    Lep stav ima. Korak po korak pa ako se zvezde poklope, mozda bude i deo Zvezdinog tima.

    Zanimljiva ideja, ja msm da bi se dobro snasao.

    Moze da se desi ali mislim da je to jako daleko,mozda za desetak godina i vise

    Hahah mozda, ja kao Partizanovac i zelim Zvezdi Zigica na klupi da ih bar pocistimo 😀

    Sada je Dejanovih 5minuta, pa da vidimo kako ce on da se pokaze.

    Pa dobra ideja u svakom slucaju,Zigic pokazao koliko je inteligentan kao igrac,jer nije lako igrati fudbal sa kosarkaskom visinom

    Jos je on daleko od toga,ali svakako da nije nemoguce,mislim samo da je prerano da se o tome prica.

    Jeste da je to daleka buducnost, ali taman ce mu to vreme ici u korist da se jos vise izgradi…siguran sam da bi se tada kao trener mnogo dobro pokazao?

    E ovo moram da vidim. Prosto ne mogu da ga zamislim kao trenera

    mnogi ga ne vole jer je ostao da zivi u Valensiji.mislim da ta obuka nije dovoljna da bi se vodio kao sto je zvezda.Srbija jeste mala ali zvezda nije

    Ko zna, mozda bi Ziga bio dobar trener?

    On jeste sjajan igrac, ali nije za trenera on

    Ko ga vidi kao trenera CZ? Ja ni u ludilu…

    Za jedno 15tak godina mozda bude na klupi zvezde

    Daleko je to od njega… Pitanje da li može igrač biti i dobar trener… A da nema para da kupuje igrače

    I kao igrac bio je prosecan, a u ovoj ulozi bi mozda bio i ispod proseka.

    Mislim da se ne bi snasao bas najbolje u toj ulozi.

    Pa i ja mislim da ne bi, ali svako ima prava da proba…ko zna..mozda iznenadi

    Želim mu puno sreće, ako sve bude u našem društvu kako se očekuje eto njega na klupi reprezentacije za par godina. Za to mesto mu nije neophodno radno iskustvo.

    To je mozda neka daleka buducnost.

    Mozda nikad 😀

    Zar nema niko iskusniji da bude pomocnik ili nece niko, da vodi ove nase vanzemaljce to samo ima kod nas.

    Nikola Žigić jedan je od onih fudbalera koji će svima ostati u lepom sećanju. Autenticna visina na terenu ??

    Ne treba planirati toliko daleko.Nek zavrsi prvo PRO nivo pa polako.Kao fudbaler je bio odlican,videcemo kakav ce biti trener

    Zigara legenda kako je onda dao Romi onu golcinu sa 30 metara ni sam ne zna…i svaka cast na svemu sto je rekao

    Još je rano razmišljati o Zvezdi a i preveliki zalogaj je to sad za njega…

    Žiga, zvezdaš mog detinjstva.

    Daaa.

    Nadam se da ces jednog dana voditi Zvezdu i da ces osvajati trofeje kao sto si osvajao kada si bio igrac

    Kao igrac bio je dobar a nadam se da ce biti i jos bolji trener

    I treba forsirati omladince, slazem se

    Mislim da bi mogao biti dobar trener, ako svoju paznju usmeri ka tome.

    I ja mislim da bi se super snasao..

    Ne moze zvezda da bude odskocna daska svakom treneru rezultati ce da trpe

    Mnogo usavrsavanja treba proci panuopste razmisljati o tome

    Tako je.

    Nije dovoljno biti dobar igrac da bi bio dobar trener

    Pa mozda se kao trener pokaze bolje nego kao igrac

    Bas tako.

    Svaka mu cast kao igracu ali ne treba ih odmah vezivati sa klupom zvezde

    Pa dobro to su samo pretpostavke…ne verujem da ce se desiti

    Tako je.

Postavi odgovor