BOMBA NJEGOŠA, DEBI SANOGA Zvezda zvanično završila pauzu

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u prvoj utakmici nakon pauze omladinski tim rezultatom 3:0. Osim pobede ubeležen je i debi Sekua Sanoga.

Ekipe su se nedavno, konačno vratile zajedničkim treninzima i fudbalu, a došlo je vreme i za prvu trening utakmicu.
Ona je odigrana na pomoćnom terenu iza severne tribine stadiona “Rajko Mitić”. Iako rezultat nije bi u prvom planu, jasno je bilo da su seniori i pre starta bliži pobedi.

Već u trećem minutu, Milan Pavkov je doneo prednost prvom timu koji je igrao u crveno-belim dresovima.

Ivanić je povukao napad, njegov udarac sa ivice kaznenog prostora zaustavila je stativa, a lopta se odbila pravo pod noge visokog centarfora. Na prazan gol, Pavkovu nije bilo teško da zatrese mrežu.

Dobro su se držali omladinci, pokušali čak i da zaprete Borjanu u prvih 40 minuta, koliko su trajala poluvremena.

Sa druge strane, Željko Gavrić je bio izuzetno raspoložen za igru, kao što je to bio slučaj i pre prekida prvenstva.

Dejan Stanković i Slavoljub Đorđević su za nastavak promenili kompletne sastave, a u 45. minut, Njegoš Petrović je udvostručio prednost.

Vezista je tada uputio snažan udarac sa distance, a konačan rezultat postavio je Aleksa Vukanović u 71. minutu pripremnog susreta.

Beleži se debi Sekua Sanoga, najnovijeg pojačanja Crvene zvezde, ali i problem Ričmonda Boaćija zbog kojeg je morao da napusti igru.

MITAR MRKELA: Zvezda je prinuđena da prodaje igrače

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE: Gigs otkrio da je razmišljao da napusti Junajted!

64 Komentara

    Znaci Boacijeve povrede su postale hronican problem, sto je jako teško za samog igraca da igra na nekom ozbiljnom nivou fudbal, tako da tesko da ce moci da racuna na primanja koja ima do kraja ove kalendarske godine!

    Sad je takav gol daoo i nikad vise hahaha

    Dobar ovaj mali Njegov nije ni cudo sto je na ceni

    Njegos Petrovic*

    Ja sam nekako vise ocekivala da se omladinci malo vise pokazu…

    To smo cekali… Lagano krecemo u nove pobede.

    Nek ovako naszave niz sa pobedama kao na trening utakmici

    Bila je sprdnja. Smor tekma😁

    Ovaj Sanogo ce biti odlican igrac,jos par pojacanja i napad na ligu sampiona

    Mada ova utakmica nije merilo kvaliteta, na ligaskojbutakmici nek se pokaze

    A oni će ga sad prodati za šaku Evara atrašno.

    Ne vezano za protivnika, dobra igrabraduje kao i povratak pojedinih igraca.

    Samo nek se igra,ostalo je nevazno…

    Pa dobro polako nek se uklapa u ekipu Sanogo. Vreme je malo da se ovi stari napadaci posalju u druge klubove. Boaci i pavlov bi trebalo da odu

    Videcemo koliko je Zvezda spremna kada se bude igrala prva utakmica u nastavku sezone, pa cemo onda da komentarisemo 😂

    Svaka test itakmica je dobra da bi se igraci sto vise uigravali, njihova pobeda nije dolazila u pitanje

    Pa ovo je bio jaci trening a problem Boacija verujem da nije ozbiljnije prirode

    Od kako se vratio iz Azije sve cesce ga muce problemi sa povredama, nadam se da ce za pocetak prvenstva biti oporavljen i spreman

    Lepo podsecanje da se vidi gde je ko sa formom nakon duge pauze.

    Sada su i fizicki opet spremni i psihicki doziveli potporu 😄

    Paihicki su svakako jaci, ali za fizicku spremu nisam bas siguran

    Ionako su navikli da godinama igraju sami sa sobom,naravno da će da pobede…

    Hahahahahahhaahah i to sto kazes. Celu sezonu osim derbija igraju sami sa sobom. Pobeda je ocigledna

    Odlicna provera pred nastavak prvenstva,nadam se da Boaci nije povredjen ozbiljnije

    Odlicno,svi jedva cekamo da gledamo nasu Zvezdu i Mistera,bas je falio fudbal ovom svetu

    Rezultat nije vazan,najvaznije je da se trenira,da nema zarazenih i da se nadamo dobrom nastavku sezone.

    Upravo tako. Trenutno je rezultat najmanje vazan

    Lepo zvuci da je zvezda spremna da igra,pa mozemo da se nadamo dobrim partijama posle ove duze pauze.

    ma jedva cekam indjiju za koju se prica a moze da dodje do iznenadjenja

    Imali su teške protivnike , stvarno im je bilo jako tesko …utakmica kao lakši trening

    Mislim da je zvezdi najvise prijala ova pauza, jer igraci nisu imali motivacije!

    Nadam se da cemo gledati bolju zvezdu od pre pauze!

    sad kada grunu, au au

    Jel ovo prvi gol Pavkova nakon LFC-a? 😀

    Meni nista ne valjaju!!!

    U pravu si skroz,ništa to ne valja…:D

    Valjda nije nista ozbiljno sa Boacijem, potreban je Zvezdi.

    Mocice nesto od tih omladinaca da se izabere

    cisto da se oseti ritam utakmice posle toliko vremena,malo slabiji trening za prvotimce Zvezde

    Gledao sam ovu utakmicu. Svakako najbolji potez je ona golcina

    Bitno je da su se istrcali dobro. I da se lagano spremaju za nastavak prvenstva.

    Lagana pripremna utakmica koja je svima dobrodosla.

    Bas tako, svaka cast omladincima!

    Bio prenos… nije lose posle pauze

    Ok, samo nek se igra fudbal širom zemlje

    Jedva sam cekala da zaigrate

    Ovo je ok.Dobra ideja pripremnih utakmica.

    Imace Zvezda da probere par momaka za prvi tim

    Odlicne vesti. Konacno da se zaigra fudbal

    Stasao je mladi team Zvezde u odlicne fudbalere

    Dosta kvalitetnih fudbalera, a oni dovode neke strance

    Njegos Petrovic raste u ozbiljnog igraca

    I u ligi su im utwkmice prijateljske sem derbija

Postavi odgovor