Srpski fudbaler Duško Tošić mogao bi uskoro ponovo da se vrati u klub sa kojim je beležio fenomenalne uspehe.
Kako saznaje Meridian, iskusni defanzivac će postati novi-stari član Bešiktaša.
Dužina i visina ugovora još uvek nije poznata!
Zvezda je tako nakon Nikole Čumića ostala bez još jednog igrača koji je figurirao u domaćim medijima kao potencijalno pojačanje za akteulnog prvaka Srbije.
O povratku Duška Tošića na stadion „Rajko Mitić“ spekulisalo se u prethodnih nekoliko dana, ali je sve realnija druga destinacija.
Čak je postojala priča kako srpski fudbaler ima nameru da igra za crveno-bele za simboličnu svotu novca.
Kako Zvezda ima delimičnih problema u zadnjoj liniji u novoj sezoni, verovatno je da su se navijači nadali da će Duško Tošić uspeti da učvrsti igru u zadnjoj liniji, međutim Dejan Stanković će morati da nađe novo rešenje!
Bivši reprezentativac naše zemlje je u timu iz Istanbula igrao od 2015. do 2018. i to sa veoma velikim uspehom.
Duško Tošić je u dresu Bešiktaša odigrao preko sto utakmica, dok je za to vreme uspeo da osvoji čak dve titule u nizu.
Bešiktatš će se naredne sezone takmičiti u grupnoj fazi Lige šampiona, što će biti lepa prilika da 36-godišnji fudbaler ostane u vrhu evropskog fudbala.
STRAŠNO: Duško Tošić napadnut nožem na Kalemegdanu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Analiza evropskih fudbalskih takmičenja sa Nebojšom Todorovićem! | Meridian Sport Fokus Podkast EP19



Trol
Kako mu je Jeca ekspresno sredila da ne živi i radi u Srbiji! 🤣
Dule
Pre bih rekao da je on molio Boga da ode bilo gde samo da ne živi i igra u Beogradu.
P.S. Kopačke će okačiti o klin sa 50 godina u Kolubari.
Igalo
Svi se smorili kad dugo ne pobedjuju
Somi
Ee steta, a puno bi mogao da nam pomogne u odbrani i na bekovskoj poziciji
Xanax
Sve je koguce,ali sta je tu je,idemo dalje.
Dambo
Ako moze da igra za Besikstas moze onda i za Zvezdu, trebali su da vrate Duska u klub
Di maria
Dokle god moze u neki jaci klub ,neće ga Zvezda videti
Toto
Slazem se,mozda pred penziju🤣