MERIDIAN SAZNAJE: Ništa od Zvezde, Tošić se vraća na mesto uspeha!

Srpski fudbaler Duško Tošić mogao bi uskoro ponovo da se vrati u klub sa kojim je beležio fenomenalne uspehe.

Kako saznaje Meridian, iskusni defanzivac će postati novi-stari član Bešiktaša.

Dužina i visina ugovora još uvek nije poznata!

Zvezda je tako nakon Nikole Čumića ostala bez još jednog igrača koji je figurirao u domaćim medijima kao potencijalno pojačanje za akteulnog prvaka Srbije.

O povratku Duška Tošića na stadion „Rajko Mitić“ spekulisalo se u prethodnih nekoliko dana, ali je sve realnija druga destinacija.

Čak je postojala priča kako srpski fudbaler ima nameru da igra za crveno-bele za simboličnu svotu novca.

Kako Zvezda ima delimičnih problema u zadnjoj liniji u novoj sezoni, verovatno je da su se navijači nadali da će Duško Tošić uspeti da učvrsti igru u zadnjoj liniji, međutim Dejan Stanković će morati da nađe novo rešenje!

Bivši reprezentativac naše zemlje je u timu iz Istanbula igrao od 2015. do 2018. i to sa veoma velikim uspehom.

Duško Tošić je u dresu Bešiktaša odigrao preko sto utakmica, dok je za to vreme uspeo da osvoji čak dve titule u nizu.

Bešiktatš će se naredne sezone takmičiti u grupnoj fazi Lige šampiona, što će biti lepa prilika da 36-godišnji fudbaler ostane u vrhu evropskog fudbala.

STRAŠNO: Duško Tošić napadnut nožem na Kalemegdanu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Analiza evropskih fudbalskih takmičenja sa Nebojšom Todorovićem! | Meridian Sport Fokus Podkast EP19

 
 

8 Komentara

    Kako mu je Jeca ekspresno sredila da ne živi i radi u Srbiji! 🤣

    Pre bih rekao da je on molio Boga da ode bilo gde samo da ne živi i igra u Beogradu.
    P.S. Kopačke će okačiti o klin sa 50 godina u Kolubari.

    Svi se smorili kad dugo ne pobedjuju

    Ee steta, a puno bi mogao da nam pomogne u odbrani i na bekovskoj poziciji

    Sve je koguce,ali sta je tu je,idemo dalje.

    Ako moze da igra za Besikstas moze onda i za Zvezdu, trebali su da vrate Duska u klub

    Dokle god moze u neki jaci klub ,neće ga Zvezda videti

    Slazem se,mozda pred penziju🤣

Postavi odgovor