U ČAST 17-GODIŠNJAKA Birmingem povukao dres sa brojem 22!

Engleski Birmingem odlučio je da povuče dres sa broj 22 koji je u ovom klubu nosio novi fudbaler Borusije Dortmund Džud Belingam.

Perspektivni 17-godišnji vezista je nedavno ozvaničio saradnju da nemačkim timom, a od dresa Birmingema oprostio se u sredu uveče na emotivan način.

Engleski klub nije mnogo oklevao već je odmah sutradan rešio da povuče dres sa brojem koji je talentovanom fudbaleru stajao na leđima.

Belingam je odigrao samo 44 utakmice budući da je samo jednu sezonu igrao za ovaj klub u Čempionšipu.

Birmingem je u sredu uveče poražen od Derbija na svom terenu sa 3:1 i sezonu je završio na preskromnom 20. mestu.

SANE ZNA NEŠTO VIŠE Desetka Bajerna preselila Haverca u Čelsi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport Podkast #04 (La Liga, Championship, turska i švajcarska liga)

DŽENKINS OTVORIO DUŠU: Zbog ubijenog brata nosim dres sa brojem 22!

15 Komentara

    Mali sam iznenadjen odlukom,mali kao da je prvak sveta

    Ne razumem čime je zaslužio to šta je to uradio za tu jednu sezonu, aman!!!

    Boze…. Pa to se ne radi za nekog tako mladog… Kao da im je LS osvojio..

    Fudbalski svet sve veci cirkus pravi.. Vracaju se penzionisani fudbaleri, sada se povlaci dres, sta je sledece na redu🤔

    Kakva glupost, Žigiću onda treba da dignu spomenik od 10m ispred stadiona

    Ne znam.sta je to uradio za njih pa ih je toliko zaduzio da mu povuku dres

    Bas lepo sa njihove strane, s obzirom na to da je realno kratko bio u klubu.

Postavi odgovor