BJELICA JE BIVŠI Dinamo Zagreb ima novog trenera!

Trener Dinama iz Zagreba Nenad Bjelica je sa tim klubom uradio velike stvari u poslednje vreme, ali ga ni to neće sačuvati na klupi.

Ovaj 48-godišnji fudbalski stučnjak je sa ovim timom uspeo da prezimi u Evropi, igra grupnu fazu Lige šampiona, osvaja titule…

Ali uprkos tome on neće biti trener “modrih” kada se ova sezona završi. Kako javljaju zagrebačke “Sportske novosti” Bjelica će posao izgubiti jer je stao na stranu igrača oko odluke o smanjenju plata.

Njega će na klupi Dinama zameniti Igor Jovićević, koji je do sada vodio rezervni tim Zagrepčana. Ipak, još ništa nije zvanično, ali biće čim se uprava kluba sa “Maksimira” dogovori oko visine obeštećenja sa Bjelicom.

Jovićević je do sada u karijeri samostalno vodio ukrajinske Karpate i slovenačko Celje.

KRAJ “LJUBAVI” U ITALIJI Kapiten Napolija raskinuo ugovor s Rajolom

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

TRENING U IZOLACIJI Ronaldo održava formu, “asistenti” su ga zasenili!

25 Komentara

    Pa dal su oni normalni ovakvog trenera da izgube

    Bjelice, uzmi im sve pare. Dok si donosio pare, valjao si im a onda su te sutnuli. Sve im uzmi

    Hahaha covek je bukvalno rasturao sve redom,a dobio otkaz..

    I treba da podrzi igrace. Pitanje je da li je ovo neka igra ili sta vec

    Tako to ide… cim pustis jezik, odmah te saseku u korenu… Nazalost je tako, pogresnima se zamerio 😀

    Odlican je trener,bas steta ako se razilaze zbog ovog raloga?

    Pa sad da li je bas pravi razlog samo to sto je stao na stranu igraca, mozemo da nagadjamo. Ne daju se tek tako bas otkazi i placaju penali za ugovor..

    Niko nij nezamenljiv

    Msm da ide…Svako je zamenljiv…al dobro

    Oni to smanjenje ne bi ni osetili nego se naviklo na zivot na visokoj nozi. Naravno da ce smanjiti plate, gubitak ce i onako po svim segmentima biti tesko nadoknadiv.

    Mozda je ovo samo izgovor za peglanje nekih drugih stvari

    zao mi je ako Bjelica ode,napravili su odlican uspeh zajedno.Pitanje je da li je to pravi razlog

    Odlican trener ,brzo će naci novi angazman u nekom klubu

    Pitanje je…zbog godina a i neuspeha

    Malo je ovakvih, zasluzuje divljenje.

    Svaka cast, ovo je Covek, sve najbolje u daljem radu!

    Svaka cast,hrabro od njega stao je na stanu igraca ne razmisljanuci o posledicama!?

    Pa to je valjda donekle i u opisu trenerovog posla ?‍♀️✌️

Postavi odgovor