Trener Dinama iz Zagreba Nenad Bjelica je sa tim klubom uradio velike stvari u poslednje vreme, ali ga ni to neće sačuvati na klupi.
Ovaj 48-godišnji fudbalski stučnjak je sa ovim timom uspeo da prezimi u Evropi, igra grupnu fazu Lige šampiona, osvaja titule…
Ali uprkos tome on neće biti trener “modrih” kada se ova sezona završi. Kako javljaju zagrebačke “Sportske novosti” Bjelica će posao izgubiti jer je stao na stranu igrača oko odluke o smanjenju plata.
Njega će na klupi Dinama zameniti Igor Jovićević, koji je do sada vodio rezervni tim Zagrepčana. Ipak, još ništa nije zvanično, ali biće čim se uprava kluba sa “Maksimira” dogovori oko visine obeštećenja sa Bjelicom.
Jovićević je do sada u karijeri samostalno vodio ukrajinske Karpate i slovenačko Celje.



berkey
Very nice blog post. I absolutely love this site. Keep it up!|
Miki
Pa dal su oni normalni ovakvog trenera da izgube
Slave
neka, njihov gubitak
ferari
Bjelice, uzmi im sve pare. Dok si donosio pare, valjao si im a onda su te sutnuli. Sve im uzmi
Zeljko
Hahaha covek je bukvalno rasturao sve redom,a dobio otkaz..
Milan
Odlicno, opet ce biti prvi. :’D
Katarina
Zamisli ???
Milena
Kakva nepravda….???
Consigliere
Uzece im veliku ostetu
Dule
I treba da podrzi igrace. Pitanje je da li je ovo neka igra ili sta vec
Bosko
Tako to ide… cim pustis jezik, odmah te saseku u korenu… Nazalost je tako, pogresnima se zamerio 😀
Micika
Odlican je trener,bas steta ako se razilaze zbog ovog raloga?
Cole
Pa sad da li je bas pravi razlog samo to sto je stao na stranu igraca, mozemo da nagadjamo. Ne daju se tek tako bas otkazi i placaju penali za ugovor..
Tasa
Fenomenalno
Milos
Niko nij nezamenljiv
SoundON
Msm da ide…Svako je zamenljiv…al dobro
Mina
Oni to smanjenje ne bi ni osetili nego se naviklo na zivot na visokoj nozi. Naravno da ce smanjiti plate, gubitak ce i onako po svim segmentima biti tesko nadoknadiv.
Velja
Mozda je ovo samo izgovor za peglanje nekih drugih stvari
Aco
zao mi je ako Bjelica ode,napravili su odlican uspeh zajedno.Pitanje je da li je to pravi razlog
Nemanja
Odlican trener ,brzo će naci novi angazman u nekom klubu
Lima
Pitanje je…zbog godina a i neuspeha
Jecika
Malo je ovakvih, zasluzuje divljenje.
IGI
Svaka cast, ovo je Covek, sve najbolje u daljem radu!
Mrak
Svaka cast,hrabro od njega stao je na stanu igraca ne razmisljanuci o posledicama!?
Veliki Gavrilo
Pa to je valjda donekle i u opisu trenerovog posla ?♀️✌️