Debija Kristijana Ronalda za Juventus se verovatno svi sećamo, ali malo je poznato za dešavanja nakon meča.
Portugalac je debitovao na stadionu Valensije, gde ga je nemački sudija Feliks Brih isključio u 29. minutu zbog povlačenja za kosu defanzivca domaćih, Murilja.
Crveni karton prebacio je fudbalera na tribine u narednom meču, ali ni to nije sve.
Prema pravilu koje je tada uveo trener Juventusa Masimilijano Alegri, svako ko dobije crveni karton mora da kupi poklone ostatku ekipe.
Golman Juventusa Vojćeh Ščensni otkrio je da se Ronaldo dugo bunio za to, jer je smatrao da nije uradio ništa loše i da je prestrogo isključen, ali…
Na kraju je ipak popustio i scoje saigrače častio sa nekoliko iMac-ova.
-Svi imamo iMac-ove. Trebalo je dosta vremena da prođe da to dobijemo, jer Ronaldo nije mogao da se pomiri sa tim crvenim kartonom. On je insistirao na svaki način da nije uradio ništa pogrešno. Posle dva meseca rasprave, svi smo ipak dobili poklone – rekao je Ščensni.
Ipak, i golman je posle kašnjenja na trening morao da časti svoju ekipu.
-Alegri me je pozvao i rekao da su svi već tu i da me čekaju. Kada sam zakasnio pola sata na teren, svi su mi rekli: ‘O, stižu nam pokloni!’. I završeno je tako što sam im svima kupio slušalice – otkrio je golman.
JUNAJTED POSLAO PONUDU Real jasan – ide samo za 448 miliona funti!
I VELIKANI GREŠE Čelsi prvo „oterao“ Rajsa, a sada je spreman da plati!



Djordje
skromno