Vlasti iz Poljske najavljuju nastavak takmičenja u tamošnjem šampionatu – popularnoj Ekstraklasi.
Naime, premijer te zemlje Mateuš Moravijecki objavio je na konferenciji za medije da bi prvenstvo moglo da se nastavi krajem maja.
Postojale bi i određene mere predostrožnosti, a utakmice bi se do kraja sezone igrale bez prisustva publike.
Belgijanci su odlučili da prekinu prvenstvo i za šampiona su proglasili Briž, koji je bio prvi na tabeli.
Sa druge strane Holanđani su odlučili da ne završe prvenstvo, ali šampiona kao i ispadanja u toj zemlji neće biti. Učesnici evropskih takmičenja su određeni na osnovu postojećeg stanja na tabeli.
Ipak, nešto pre Poljaka sa fudbalom bi trebalo da počnu Nemci, pošto se nastavak tamošnjih šampionata očekuje sredinom maja.



berkey
What’s up, I check your blogs like every week. Your writing style is awesome, keep it up!|
Petar
Samo da krenu pa za dve tri nedelje da ga prekinu
Dzoni NS
Daj boze da bar nesto pocne. Al iskreno sumnjam, mislim da ce na kraju biti odlozeno. Jer ce na kraju SZO da zabrani.
Joca
I meni sluti na to. Mozda je najbolje da se sve prekine, i ako je to najteza odluka, ali i ovo je micenje, nama kao gledaocima tesko pada ova neizvesnost, a kamoli igracima.
Zorica
Idemo ,samo neka se igra fudbal.
DuLE
Poljaci su baš rešili da prkose svemu. Nisam siguran da je to baš pametno…U svakom slučaju biće veća lista.
Kaca90
Lepe vesti, samo neka krene konacno i da se polako vratimo normalnom zivotu.
Dragan81
O dobro je neka lepa vest. Imacemo sta da igramo i pratimo
Bambi
Da fudbal moze da porcita ovu vest bio bi srecan 😀
Vanja
Jedan po jedan tim, i uskoro cemo imati sta da pratimo u omiljenoj nam kladzi 😀
Racic
Krece polako prvo Nemacka, pa sad Poljska sutra ce se neko nov prikljuciti i bice napokon fudbala.
Straja
Sto vise to bolje ?
Tzki
Samo napred, neka se igra i da sport pobedi koronu
Lazar7
Super sto nastavljaju, mada nisam neki njihov ljubitelj i redovno ih izbegavam.
Aleksa
Hvala bogu bar neka lepa vest
Slave
Ma za Poljake manje vise, al nastavak Bundeslige je najbitniji. Ako proračunate Švabe nastavljaju, nastavice i ostale lige petice
ogi92
pametno i posteno…jedva cekam da pocne..polako svi na teren
mara86
lepa vest.zaboravicu da se kladim ako se ovo jos malo nastavi…jedva cekam
Aleksandar
Krecu poljaci i velika legija da se juri iz iksa!
misha
nek pocne samo..dosadno mi je bez fudbala…
Ajax
Pa miso ti igraj fudbal ko ti brani 😀
Shone
Biće ih, najmanje koliko i država, u kojima se igra fudbal.
Goxy
ajmo polako svi na teren…dobra vest..
Costacurta
Dobra liga pogotvo kad igras Wislu prvo poluvreme 2+
Admirson
Vest koja budi nadu da ce sve bit u redu s fudbalom
Djoka
Poljska liga je za belorusku Premier liga licno
Shone
A, Belgijska je za Poljsku, liga šampiona!
Kosta
Svakako je bolje i fer za klubove… a i lepa vest za nas pratioce fudbala
Veljoo
I za nas kladionicare ?
Kole157
Nastavila se prvenstva ili ne,ova godina je za zaborav… Sve se poremetilo,a posledice cemo tek da trpimo…
Anakin91
Poljaci za prelaze dusu dali
Aleksandar
Idemo mocni Poljaci !
Darko
Super vesti , polako ali sigurno lige pocinju da se odigravaju!
Djomla
Samo cu reci,opalaaaa
Vlada
Poljaci najludji,jedva cekam da pocne
Milena86
Pa to je neko realno resenje da se krajem maja nastavi takmicenje.
Miksi
Samo tako, bice dobrih tiketa
Marko
Konačno da mogu da se kladim na nešto malo normalno
Dostana
Za neke lige ovo je Primera
Scar
Idemo bre Ludi Poljaci sad će i ostali polako.
Filip
Nadam se iskreno
Boris
Ovakve vesti me bas raduju
Korleone
Jedva cekam legiju na dva gola u prvo
alex
opaaa polako pocinje, nemaci pa poljaci ovo se cekaloo
zeljko1
znao sam na poljacima i da uzmem neke pare doduse retko
Djela
Super vest bas se radujem
Resa 00
Odlicno.Verovatno ce i ostali slediti njihov primer.
Anica Dobra
Pa i bez publike bolje nego za stolom.
Tomica
Bez publike je najbolje
Filip
Pa bolje bez publike nego nikako
Katarina
Poljska nije bila toliko pogođena ovim virusom kao ove dve zemlje, možda je to razlog sto nastavljaju prvenstvo
Marko88
Pa vrlo moguce, ja skoro i da nisam cuo neke vesti o koroni u Poljskoj, osim onog njihovog tima Korona :DDDD
Mihail03
Bice utakmiva da se razigraju tiketi i zgnu parice
Baki
Nemojte samo da piste dezinformacije. Kad budu bile proverene vesti, vi napisite.
Mika324
Samo da se vrati sve u normalu i da gledam utakmice neke normalne
NK
Lepe vesti, bas mi je drago
Milos
Ove vesti me bas raduju napokon nesto radosno da cujemo
Zoki
Ako misle da su se ostvarili uslovi za nastavkom sezone, da će moći da ispoštuje sve mere zaštite, što da ne. Mada čisto sumnjam. Nisam optimista.
Nikola
Napokon dobre vesti
Miljana
Odlicno prvenstvo se nastavlja
BRZI
Što bi neko rekao… Puni mi se tiket :-)))
Mare
Ne znam dal da se radujem ili ne?
Tara
Pa ajde više čekamo na to, taman da pravim tiket hahaha…A što se tiče para biće i gubitka i dobitka.
Orfanela
Taman da stavim kevinu i ćalovu uštedjevinu na prelaz ?
MakiBg
Nije bas da sam lud bez poljske lige ali ovo je dobra vest za fudbal uopste…
Pera
Hahah bas tako.. Ma samo neka pocnu da se imamo na sta kladiti ?
Joca
Pa dobro super bar nešto ima da se gleda, a i imaćemo na šta da se kladimo…
Марија
Вест која је обрадовала праве љубитеље фудбала. Па опет уживамо у играма омиљених тимова!
Марио
Ти уживај, а ја ћу да типујем! Ваљда сви буду радполени за победу одмарали су доста. Биће све могуће
Vladan81
Teski za gadjanje… Losi za nas kladionicare. Ako krenu pre svih, ode ustedjevina. ?
Volfgan
Dzabe korona i mesec ipo dana ?
Miksi
Pa iskreno nešto mi i ne ide u prilog…izgubicu dosta para, Jaoo taman se malo zaustavim ja ću opet početi ?
Ognjen03
Ajde da verujem da ce biti kako je napisano,da nije dezinformacija
Марио
Холандија је у праву! Тако треба!
Goran
Sd već imamo na šta da se kladimo.
Баке
Само да крену са утакмицама… Сврбе ме дланови!
Ilke
Samo neka se igraaa bree??
Цар
Да већ почнем да правим добитну комбинацију?
Цар
Није то то када се игра без публике!!!!
Dare91
Nije sigurno, ali je mnogo bolje da igraju kako mogu, nego da mi otkazu sve kao Holadndjani?♀️?
Sladjan
Pa to su sjajne vestii ??
Баке
Да би да почну утакмице и да буду добре квоте!
Petar
tako jee, samo neka se igraaa..
Slaki
Bolje ista nego nista ??
Баке
Нестало пара, брате, одавно није пао ни један добитни
Mihailo59
Svako na svoj nacin resio ovu situaciju. Cini mi se da je najgora opcija da se nesto uopste ne odigra. Poljaci prate Nemce, polako se sve vraca u normalu. Bitno je da ima sta da se prati i stavi na tiket.
Баке
Тако је,брате!
Nina
Pa možda i jeste najgora, a možda i nije sad zavisi ko kako gleda na to.
Biska
Posteno u fudbalu se vrti velika lova, tesko ce klubovi da izdze ako ne igraju….a i nama kockarima nista nije lakse?
Mrgud
Ma i treba da se nastavi. Samo sa merama opreza naravno
Цар
Питање је да ли ће све мере опреза бити спроведене
Баке
Кога брига за мере, само да се игра!
Korleone
Ma jeste treba ali moramo i da razmišljamo, gubimo pare tu dosta. Ne ide m baš sad u prilog da gubim i cela ova situacija, bogami biće gusto!
Mare86
ovakve vesti me bas obraduju,samo nek polako uzmu reda a i da niko ne postupi kao holandija
Zoka
Pa mislim da nikom ne ide u prilog da postupe kao oni.