DOBRE VESTI ZA FUDBAL Nastaviće se još jedno prvenstvo!

Vlasti iz Poljske najavljuju nastavak takmičenja u tamošnjem šampionatu – popularnoj Ekstraklasi.

Naime, premijer te zemlje Mateuš Moravijecki objavio je na konferenciji za medije da bi prvenstvo moglo da se nastavi krajem maja.

Postojale bi i određene mere predostrožnosti, a utakmice bi se do kraja sezone igrale bez prisustva publike.

Belgijanci su odlučili da prekinu prvenstvo i za šampiona su proglasili Briž, koji je bio prvi na tabeli.

Sa druge strane Holanđani su odlučili da ne završe prvenstvo, ali šampiona kao i ispadanja u toj zemlji neće biti. Učesnici evropskih takmičenja su određeni na osnovu postojećeg stanja na tabeli.

Ipak, nešto pre Poljaka sa fudbalom bi trebalo da počnu Nemci, pošto se nastavak tamošnjih šampionata očekuje sredinom maja.

MURINJO NAŠAO DESNOG BEKA Belgijanac sve bliže u Totenhemu?

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

ČAROBNA CIFRA Agent otkrio za koliko bi PSŽ odmah pustio Nejmara

95 Komentara

    What’s up, I check your blogs like every week. Your writing style is awesome, keep it up!|

    Samo da krenu pa za dve tri nedelje da ga prekinu

    Daj boze da bar nesto pocne. Al iskreno sumnjam, mislim da ce na kraju biti odlozeno. Jer ce na kraju SZO da zabrani.

    I meni sluti na to. Mozda je najbolje da se sve prekine, i ako je to najteza odluka, ali i ovo je micenje, nama kao gledaocima tesko pada ova neizvesnost, a kamoli igracima.

    Poljaci su baš rešili da prkose svemu. Nisam siguran da je to baš pametno…U svakom slučaju biće veća lista.

    Lepe vesti, samo neka krene konacno i da se polako vratimo normalnom zivotu.

    Jedan po jedan tim, i uskoro cemo imati sta da pratimo u omiljenoj nam kladzi 😀

    Krece polako prvo Nemacka, pa sad Poljska sutra ce se neko nov prikljuciti i bice napokon fudbala.

    Sto vise to bolje ?

    Samo napred, neka se igra i da sport pobedi koronu

    Super sto nastavljaju, mada nisam neki njihov ljubitelj i redovno ih izbegavam.

    Ma za Poljake manje vise, al nastavak Bundeslige je najbitniji. Ako proračunate Švabe nastavljaju, nastavice i ostale lige petice

    pametno i posteno…jedva cekam da pocne..polako svi na teren

    lepa vest.zaboravicu da se kladim ako se ovo jos malo nastavi…jedva cekam

    Krecu poljaci i velika legija da se juri iz iksa!

    nek pocne samo..dosadno mi je bez fudbala…

    Pa miso ti igraj fudbal ko ti brani 😀

    Biće ih, najmanje koliko i država, u kojima se igra fudbal.

    ajmo polako svi na teren…dobra vest..

    Dobra liga pogotvo kad igras Wislu prvo poluvreme 2+

    Vest koja budi nadu da ce sve bit u redu s fudbalom

    Poljska liga je za belorusku Premier liga licno

    A, Belgijska je za Poljsku, liga šampiona!

    Svakako je bolje i fer za klubove… a i lepa vest za nas pratioce fudbala

    I za nas kladionicare ?

    Nastavila se prvenstva ili ne,ova godina je za zaborav… Sve se poremetilo,a posledice cemo tek da trpimo…

    Super vesti , polako ali sigurno lige pocinju da se odigravaju!

    Poljaci najludji,jedva cekam da pocne

    Pa to je neko realno resenje da se krajem maja nastavi takmicenje.

    Konačno da mogu da se kladim na nešto malo normalno

    Za neke lige ovo je Primera

    Idemo bre Ludi Poljaci sad će i ostali polako.

    Nadam se iskreno

    Jedva cekam legiju na dva gola u prvo

    opaaa polako pocinje, nemaci pa poljaci ovo se cekaloo

    znao sam na poljacima i da uzmem neke pare doduse retko

    Odlicno.Verovatno ce i ostali slediti njihov primer.

    Pa i bez publike bolje nego za stolom.

    Bez publike je najbolje

    Pa bolje bez publike nego nikako

    Poljska nije bila toliko pogođena ovim virusom kao ove dve zemlje, možda je to razlog sto nastavljaju prvenstvo

    Pa vrlo moguce, ja skoro i da nisam cuo neke vesti o koroni u Poljskoj, osim onog njihovog tima Korona :DDDD

    Bice utakmiva da se razigraju tiketi i zgnu parice

    Nemojte samo da piste dezinformacije. Kad budu bile proverene vesti, vi napisite.

    Ako misle da su se ostvarili uslovi za nastavkom sezone, da će moći da ispoštuje sve mere zaštite, što da ne. Mada čisto sumnjam. Nisam optimista.

    Što bi neko rekao… Puni mi se tiket :-)))

    Ne znam dal da se radujem ili ne?

    Pa ajde više čekamo na to, taman da pravim tiket hahaha…A što se tiče para biće i gubitka i dobitka.

    Taman da stavim kevinu i ćalovu uštedjevinu na prelaz ?

    Nije bas da sam lud bez poljske lige ali ovo je dobra vest za fudbal uopste…

    Hahah bas tako.. Ma samo neka pocnu da se imamo na sta kladiti ?

    Pa dobro super bar nešto ima da se gleda, a i imaćemo na šta da se kladimo…

    Вест која је обрадовала праве љубитеље фудбала. Па опет уживамо у играма омиљених тимова!

    Ти уживај, а ја ћу да типујем! Ваљда сви буду радполени за победу одмарали су доста. Биће све могуће

    Teski za gadjanje… Losi za nas kladionicare. Ako krenu pre svih, ode ustedjevina. ?

    Dzabe korona i mesec ipo dana ?

    Pa iskreno nešto mi i ne ide u prilog…izgubicu dosta para, Jaoo taman se malo zaustavim ja ću opet početi ?

    Ajde da verujem da ce biti kako je napisano,da nije dezinformacija

    Холандија је у праву! Тако треба!

    Sd već imamo na šta da se kladimo.

    Само да крену са утакмицама… Сврбе ме дланови!

    Samo neka se igraaa bree??

    Да већ почнем да правим добитну комбинацију?

    Није то то када се игра без публике!!!!

    Nije sigurno, ali je mnogo bolje da igraju kako mogu, nego da mi otkazu sve kao Holadndjani?‍♀️?

    Pa to su sjajne vestii ??

    Да би да почну утакмице и да буду добре квоте!

    tako jee, samo neka se igraaa..

    Bolje ista nego nista ??

    Нестало пара, брате, одавно није пао ни један добитни

    Svako na svoj nacin resio ovu situaciju. Cini mi se da je najgora opcija da se nesto uopste ne odigra. Poljaci prate Nemce, polako se sve vraca u normalu. Bitno je da ima sta da se prati i stavi na tiket.

    Тако је,брате!

    Pa možda i jeste najgora, a možda i nije sad zavisi ko kako gleda na to.

    Posteno u fudbalu se vrti velika lova, tesko ce klubovi da izdze ako ne igraju….a i nama kockarima nista nije lakse?

    Ma i treba da se nastavi. Samo sa merama opreza naravno

    Питање је да ли ће све мере опреза бити спроведене

    Кога брига за мере, само да се игра!

    Ma jeste treba ali moramo i da razmišljamo, gubimo pare tu dosta. Ne ide m baš sad u prilog da gubim i cela ova situacija, bogami biće gusto!

    ovakve vesti me bas obraduju,samo nek polako uzmu reda a i da niko ne postupi kao holandija

    Pa mislim da nikom ne ide u prilog da postupe kao oni.

Postavi odgovor