Barselona je odredila cenu od 60 miliona evra za slobodu Usmana Dembelea, koji nije zadovoljio partijama od dolaska u klub, prenosi Marka.
Dembele je 2017. godine za 105 miliona evra prešao na Kamp Nou iz Borusije Dortmund.
Jedan od glavnih razloga zbog kojeg je Barsa spremna na taj “gubitak” je Dembeleova plata, ali se ne navodi koji su trenutno klubovi zainteresovani za Dembeleove usluge.
Francuz je od dolaska na “Kamp Nou” imao seriju teških povreda, ali i problema sa disciplinom.
Ipak, trener Barselone Kike Setijen izjavio je da ne računa na fudbalera.
RUMENIGE ZAČUĐEN VERNEROM: Nikad nisam video igrača koji…
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08
POLITIKA ZAVADILA PRIJATELJE 30 godina od nereda na Maksimiru!



Srdjan Pavlovic
Puno, puno
Teo13
Pa malo je igrao i treba mu dati jos jednu sansu
DuLE
Ma ode on i za manje. Samo me zanima kako je došlo do ovakvih okruglih cifri? Zar niko malo ne skida cenu? Npr. 59900000???
BB
Kolika svota za ni manje ni vise nego Dembelea…haos,haos…Ko je tu lud,boze sacuvaj
Leopold
Više bio povređen nego što igrao,stvarno steta
Dusan
Malo je za njega,vredi i vise
Milena86
Barsa izgleda mnogo lose stoji sa finansijama,jeste da ovog igraca treba da prodaju ali je cifra mala.
velja
Realna cena
Nemanja
Da li ce i toliko neko ponuditi
Nikola96
Mnogo se on opusteno poneo s obzirom koliko je placen. Da vidimo ko je zaista spreman da plati ovu basnoslovnu cifru i dovede ga u svoj tim.
Orfanela
Bacene pare.A sad ga niko nece ni kupiti za 60 miliona evra,jedino moozdaa da se vrati u Dortmund.
Kiki
Niko njega nece za toliko pare,izvikan i preplacen igrac,upola.manje vredi..
Aleksa
Naravno da se ne navodi koji su klubovi zainteresovani,nema ni jedan garantovano.Puno je to para u ovoj krizi.
Vladan
Realno,za 105 miliona i nije se bas pokazao najsjajnije.
Manki
Velika je to cifra
Caki
Ma ko ce dati sada u ovoj krizi te pare,nema nista od toga.
Steva
Po onome sto je pokazao 60 milki je mnogo
Solo Inter
Dobar igrac,al ga povrede ubise..
Janko 96
E bas da vidim koji klub ce za njega da da 60 miliona. Nema od toga nista, jedino ako spuste cenu.
Mića3
Izgleda da hoće da ga se što pre reše.
Zorica
Au zaskoro duplo manje bi da ga se reše,to mnogo govori
Aleksa
60 miliona? pa koji klub je zainteresovan da toliko plati za njega? Decko nije bio los u borusiji najiskrenije, ali problemi sa tim sto ne navukao na igrice i mnogo povreda jako dobri razlozi da se nadje na izlaznim vratima Barse
Sanja90
Platili su za njega preko105mil,kako da spuste onda ispod 60?
Paja
Nije za Barsu
Garinca
Odlican igrac i vredi te pare, samo da se vrati u Bundes ligu koja mu najvise odgovara.
Sasa 22
Jos mu je opala cena, mada je u Barsi slabo igrao bolje bi bilo da ode nedge gde ce igrati
Mare10
Normalno da je opala,ispovredjivan,nedisciplinovan…bilo je pitanje vremena..
Aljosa
Kako se ova Barselona ispaljivala sa transferima prethodnih godina,gomila skupo placenih igraca koje nemaju sad kome prodati
Scar
Ko će bre da im da tolike pare za njega.
Mićo
Hoće Barselona što pre da ga se otarasi.
Ruki
Sta ce im igrac koji se stalno povredjuje bez obzira dal je on dobar treba im sposoban igrac koji donosi pobede, tesko da ce neko da ga uzme posle ovih pohvala
Luka 22
Uzece ga neko sigurno jer igrac vredi. Mnogo je dobar igrac jbg imao je nesrece sa povredama ali mislim da je to vec prevazisao i da se nece ppvredjivati
Kristina
Neko ce dobro da se pojaca,dobar je on samo da ga zaobidju te povrede
Boro
Barsa će biti u ozbiljnom gubitku, nzm ko bi dao više od 50 miliona za njega.
Mario
Hoce da ga oteraju, a 60mil.. Tesko da ce biti ista od te price, morace da spuste cenu malo.
Vuk89
Pitanje je vredi li toliko. Jeste da su ga povrede mucile, ali se i nije bas najbolje pokazao.
Cole
Ja bih za sto pet miliona ocekivao od njega da leti po terenu.Steta sto se nije pokazao!
b_np
njegova karijera je blizu kraju
Lukas
previse para za njega,vise nije igrao nego sto jeste,tesko da ce ga prodati za ovu cenu
Aleksa 22
Pogotovu sad kad je krenula kriza, jeste bio dobar igrac pre nego sto je dosao u Barsu ali ne vredi vise nista
Marko
Ma ko ce bre da neko da tu sumu novca
Ivan
Ma previse su ga platili
Filip
Biće fantastičan, samo da ga povrede zaobiđu i gde god da ode biće od velike pomoći.
Sanja90
S obzirom da su ga platili 105mil, onda je i 60mil malo, ali nije se bas nesto pokazao, tako da i nemaju nekog izbora
Tasa
Nadam se da ce da ga prodaju
Stojan
I ovih 60 je puno za njega, ne vredi toliko sigurno, ima problem sa disciplinom, povrede ga muce, previse traze za njega definitivno
Lazar 22
Gledaju koliko toliko da izcupaju pare koje su ulozili u njega. Mislim da ce tesko bilo kod da odresi kesu i dovede ga
djordje
60 miliona bi bilo okej da nema ove korone,ovako jos ce mu pasti cena
Nemanja
Realno vredeo je toliko kada su ga kupovali ,ali je previše sklon povredama i skoro da nije ništa igrao , treba ga prodati pogotovu sada kad nisu finansijski bas najbolji
Kosta10
Pa platili su ga 105,a ne 60….znači preplatili duplo…
filip
Velika greska u njegovoj karijera kad je otisao u Barsu
Dostana
Steta sto se nije pokazao i sad samo cekaju da ga se otarase. Bas bzv za jednog igraca.
Marko
Previse su ga platili,sad nek idu u minus
Dovla
Posle svega nek budu srecni i ako dobije 50miliona
Vlada
Ja sam jos tada rekao da ne vredi toliko para,eto sad..
Kinez
Ko ce njega da kupi za te pare.. nema od toga nistaa
Toma
Dal ce uspeti da ga prodaju za te pare… Sumnjam
Mare86
nece se pojaviti klub koji ce izdvojiti toliku sumu za njega,nema p[ojma
Rovac
Najbolje je da ga prodaju..
Bobi
Ma za 100 zasto samo 60…ko ce njega da kupi za te pare???
Car
Samo da ga prodaju za te pare.. malo je veca cena nego sto on vredi
Sladjan. I
Dobar je igrac. Mislim da ne vredi bas 60 miliona evra. Al videcemo sta ce biti.
Joca
Valjda ce da dobiju te pare?
Solim
Jujuju 105 mil za njega a sad ovaj trener veli ne treba nam?ko tu koga sprda bre, šta se pere i sakriva.. On momcic razmažen, kaže nemož bez roditelja klipan ima 22g
Maki
Me velike su to pare..taj igrac vresi upola
Anđa
Uopšte se nije pokazao kao dobar igrač
Kinez
Upravo.. a cena mi je ogromna..
Buda77
ovo je za dortmund bio posao godine,doduse odlicno se pokazao sa rzinom,korisstio obe noge ali zbog neozbiljnosti su usledile povrede za povredom i sada ne treba nikome….vratice se on u neki osrednji klub u Francuskoj
DelijaMomak
Nezreo je mali, ne moze celu noc da se pika soni pa onda sutra utakmica. Mora da se presece ili soni ili karijera.
Goran 85
Nešto se nije puno zadržao,dosta vam je 30 mil.
Bogi
Pa teško da će ga pustiti za 30 mil s obzirom da su ga platli 105…
Aleksandar
Mnogo neozbiljan igrač za klub kakav je Barsa, preče mu igrice nego treninzi
savo
Tako je. Mnogo neozbiljan igrac, i ovo je preveliak cena, nema sanse da neko plati toliko za njega
Anakin91
Više bio povređen nego što igrao, bolje neka ga prodaju