BARSELONA ODREDILA CENU Dembele može da ide za 60 miliona evra!

Barselona je odredila cenu od 60 miliona evra za slobodu Usmana Dembelea, koji nije zadovoljio partijama od dolaska u klub, prenosi Marka.

Dembele je 2017. godine za 105 miliona evra prešao na Kamp Nou iz Borusije Dortmund.

Jedan od glavnih razloga zbog kojeg je Barsa spremna na taj “gubitak” je Dembeleova plata, ali se ne navodi koji su trenutno klubovi zainteresovani za Dembeleove usluge.

Francuz je od dolaska na “Kamp Nou” imao seriju teških povreda, ali i problema sa disciplinom.

Ipak, trener Barselone Kike Setijen izjavio je da ne računa na fudbalera.

RUMENIGE ZAČUĐEN VERNEROM: Nikad nisam video igrača koji…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08

POLITIKA ZAVADILA PRIJATELJE 30 godina od nereda na Maksimiru!

74 Komentara

    Pa malo je igrao i treba mu dati jos jednu sansu

    Ma ode on i za manje. Samo me zanima kako je došlo do ovakvih okruglih cifri? Zar niko malo ne skida cenu? Npr. 59900000???

    Kolika svota za ni manje ni vise nego Dembelea…haos,haos…Ko je tu lud,boze sacuvaj

    Barsa izgleda mnogo lose stoji sa finansijama,jeste da ovog igraca treba da prodaju ali je cifra mala.

    Mnogo se on opusteno poneo s obzirom koliko je placen. Da vidimo ko je zaista spreman da plati ovu basnoslovnu cifru i dovede ga u svoj tim.

    Bacene pare.A sad ga niko nece ni kupiti za 60 miliona evra,jedino moozdaa da se vrati u Dortmund.

    Niko njega nece za toliko pare,izvikan i preplacen igrac,upola.manje vredi..

    Naravno da se ne navodi koji su klubovi zainteresovani,nema ni jedan garantovano.Puno je to para u ovoj krizi.

    Realno,za 105 miliona i nije se bas pokazao najsjajnije.

    Velika je to cifra

    Po onome sto je pokazao 60 milki je mnogo

    Dobar igrac,al ga povrede ubise..

    E bas da vidim koji klub ce za njega da da 60 miliona. Nema od toga nista, jedino ako spuste cenu.

    Izgleda da hoće da ga se što pre reše.

    Au zaskoro duplo manje bi da ga se reše,to mnogo govori

    60 miliona? pa koji klub je zainteresovan da toliko plati za njega? Decko nije bio los u borusiji najiskrenije, ali problemi sa tim sto ne navukao na igrice i mnogo povreda jako dobri razlozi da se nadje na izlaznim vratima Barse

    Platili su za njega preko105mil,kako da spuste onda ispod 60?

    Odlican igrac i vredi te pare, samo da se vrati u Bundes ligu koja mu najvise odgovara.

    Jos mu je opala cena, mada je u Barsi slabo igrao bolje bi bilo da ode nedge gde ce igrati

    Normalno da je opala,ispovredjivan,nedisciplinovan…bilo je pitanje vremena..

    Kako se ova Barselona ispaljivala sa transferima prethodnih godina,gomila skupo placenih igraca koje nemaju sad kome prodati

    Ko će bre da im da tolike pare za njega.

    Hoće Barselona što pre da ga se otarasi.

    Sta ce im igrac koji se stalno povredjuje bez obzira dal je on dobar treba im sposoban igrac koji donosi pobede, tesko da ce neko da ga uzme posle ovih pohvala

    Uzece ga neko sigurno jer igrac vredi. Mnogo je dobar igrac jbg imao je nesrece sa povredama ali mislim da je to vec prevazisao i da se nece ppvredjivati

    Neko ce dobro da se pojaca,dobar je on samo da ga zaobidju te povrede

    Barsa će biti u ozbiljnom gubitku, nzm ko bi dao više od 50 miliona za njega.

    Hoce da ga oteraju, a 60mil.. Tesko da ce biti ista od te price, morace da spuste cenu malo.

    Pitanje je vredi li toliko. Jeste da su ga povrede mucile, ali se i nije bas najbolje pokazao.

    Ja bih za sto pet miliona ocekivao od njega da leti po terenu.Steta sto se nije pokazao!

    previse para za njega,vise nije igrao nego sto jeste,tesko da ce ga prodati za ovu cenu

    Pogotovu sad kad je krenula kriza, jeste bio dobar igrac pre nego sto je dosao u Barsu ali ne vredi vise nista

    Ma ko ce bre da neko da tu sumu novca

    Biće fantastičan, samo da ga povrede zaobiđu i gde god da ode biće od velike pomoći.

    S obzirom da su ga platili 105mil, onda je i 60mil malo, ali nije se bas nesto pokazao, tako da i nemaju nekog izbora

    I ovih 60 je puno za njega, ne vredi toliko sigurno, ima problem sa disciplinom, povrede ga muce, previse traze za njega definitivno

    Gledaju koliko toliko da izcupaju pare koje su ulozili u njega. Mislim da ce tesko bilo kod da odresi kesu i dovede ga

    60 miliona bi bilo okej da nema ove korone,ovako jos ce mu pasti cena

    Realno vredeo je toliko kada su ga kupovali ,ali je previše sklon povredama i skoro da nije ništa igrao , treba ga prodati pogotovu sada kad nisu finansijski bas najbolji

    Pa platili su ga 105,a ne 60….znači preplatili duplo…

    Velika greska u njegovoj karijera kad je otisao u Barsu

    Steta sto se nije pokazao i sad samo cekaju da ga se otarase. Bas bzv za jednog igraca.

    Previse su ga platili,sad nek idu u minus

    Posle svega nek budu srecni i ako dobije 50miliona

    Ja sam jos tada rekao da ne vredi toliko para,eto sad..

    Ko ce njega da kupi za te pare.. nema od toga nistaa

    Dal ce uspeti da ga prodaju za te pare… Sumnjam

    nece se pojaviti klub koji ce izdvojiti toliku sumu za njega,nema p[ojma

    Ma za 100 zasto samo 60…ko ce njega da kupi za te pare???

    Samo da ga prodaju za te pare.. malo je veca cena nego sto on vredi

    Dobar je igrac. Mislim da ne vredi bas 60 miliona evra. Al videcemo sta ce biti.

    Jujuju 105 mil za njega a sad ovaj trener veli ne treba nam?ko tu koga sprda bre, šta se pere i sakriva.. On momcic razmažen, kaže nemož bez roditelja klipan ima 22g

    Me velike su to pare..taj igrac vresi upola

    Uopšte se nije pokazao kao dobar igrač

    Upravo.. a cena mi je ogromna..

    ovo je za dortmund bio posao godine,doduse odlicno se pokazao sa rzinom,korisstio obe noge ali zbog neozbiljnosti su usledile povrede za povredom i sada ne treba nikome….vratice se on u neki osrednji klub u Francuskoj

    Nezreo je mali, ne moze celu noc da se pika soni pa onda sutra utakmica. Mora da se presece ili soni ili karijera.

    Nešto se nije puno zadržao,dosta vam je 30 mil.

    Pa teško da će ga pustiti za 30 mil s obzirom da su ga platli 105…

    Mnogo neozbiljan igrač za klub kakav je Barsa, preče mu igrice nego treninzi

    Tako je. Mnogo neozbiljan igrac, i ovo je preveliak cena, nema sanse da neko plati toliko za njega

    Više bio povređen nego što igrao, bolje neka ga prodaju

Postavi odgovor