NA OKU VELIKANA Barselona i Real merkaju Brozovića!

Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović nalazi se pred velikim transferom pošto su za njega interesovanje pokazali i Real Madrid i Barselona.

Kako prenose španski mediji pozivajući se na hrvatske, fudbaler Intera će biti među najzanimljivijim igračima na letnjem tržištu.

Osim Reala i Barselone bivšeg fudbalera Dinama u tefteru drže PSŽ i Bajern Minhen.

Barselona je obratila pažnju na Brozovića tokom četiri duela u poslednje dve sezone sa Interom u Ligi šampiona.

Brozović je ključan fudbaler Intera na sredini terena. Ove sezone je na 23 utakmice postigao tri gola.

Ugovor sa Interom mu ističe na leto 2022. godine i na Meaci su svesni da je predstojeći prelazni rok možda i poslednja šansa da uzmu ozbiljan novac za Hrvata.

Hrvatski vezista je u Inter stigao na leto 2014. iz Dinama.

RUNI ISKREN: Niko kao njih dvojica! Ronaldo je moj prijatelj, ali Mesi…

Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina! 

SRPSKI AS PORUČUJE: Pre bih NBA prsten nego titulu sa Srbijom

85 Komentara

    Prosecan igrac nema nista od toga da ode u real ili Barsu shvatice i oni to ali ako ga ipak dovedu zelim mu svu srecu jer ce mu to vise trebati nego znanja jer igra sa najboljima…

    Ja bih Real izabrala.

    Pa, ako njega pozovu, ne bi me cudilo ni tebe??? Pa, onda biraj?

    Nema sanse da je ovo istina.Ja ne znam kako taj covek igra i u Interu

    Sjajna sezona Brozovica i sada otimacina oko njega.Dobro treba da razmisli,mora da ide tamo gde ce da igra.

    Nema on šta da traži tamo, ako ga dovedu jedni il drugi napraviće veliku grešku.

    Hahshah ja ne znam ni ko je on ???

    Ne znam sto se dize buka oko ovog fudbalera. Opet mediji dizu nekog u nebesa. Po meni, ne zasluzuje

    Klasicna izmisljotina. Nema sanse. Pa, ispade da svako ko je sutnuo loptu 3x u zivotu ove sezone lrelazi u Barsu ili Real???

    Brozovic veliki ratnik na terenu zasluzio je ovo interesovanje ali mislim da ce mu real vise odgovarati

    Hahhaha ma sigurno, oni gledaju Jovica da se otresu, bas ce ovog da dovedu?

    Ima li neki igrac za koga Barsa nije zainteresovana ?

    mislim da nema apsolutno nista od prelaska brozovica u real ili barsu

    Bilo bi odlicno kada bi otisao u Real…

    ?

    Dobro igra u Interu i mozda ne bi trebalo napustati klub

    Precenjen igrac i to bas, nista specijalno

    Neka ide u Barsu

    Slazem se,za real nije nikako

    Nema nista od ovoga ,ostaje on u Italiji.

    Ponudice Inter njemu dobar ugovor da bi ostao.

    Nije los fudbaler, ali da ga hoce Barsa i Real nisam bas siguran. Nesto ne mogu da poverujem.

    Ne lupetaj, odlican fudbaler, mnogo je napredovao u poslednje vreme, videces ga ce ga uzeti Barselona.

    Ma daj bre gde odlican,malo iznad proseka je. Kakva Barsa kakav Real

    Koliko mi se cini, pre neki dan sam procitao da se Liverpul ozbiljno zainteresovao, u tekstu se ne spominje uopste Liverpul.

    Pa izgleda nema igraca u evropi za kog nisu zainteresovani real i barsa ?

    Ma transfer sapunica,ostaje u Interu

    Dobar igrac, zasluzuje bolji klub od intera.

    Pa bolje da igra u Interu gde je standardan,Konte pravi dobar tim da bude konkurentan za osvajanje titule

    Nemoj zezati ostani tu gde si

    Tako je! ?⚫?⚫

    Ma gde god da odes neces se za*ebati 🙂

    U barsu kad bi dosao to bi bilo idealno.

    Tanak je on za Real i Barsu realno 🙂 sedi dje jesi ni za tu nisi 😀

    Tako je, nema on bas toliko kvaliteta da igra u Realu ili Barsi.

    AL ovi hrvati imaju srece, uvek se probiju 😀

    Snalazljivi ljudi, sta ces..

    Mislim da ne zasluzuje on da igra u takve klubove kao sto su Real i Barsa

    Tacno tako, dobro mu je u Interu neka sedi tu gde jeste , sta mu fali 😀

    I ovaj Marcelo Brozović se probio. Ovi Hrvati stvarno imaju srecu!

    Imaju srece, ali imaju i znanja i kvaliteta, ne bi bili u tim klubovima da nije tako.

    Definitivno je pravo vreme da se prebaci negde. Ako stvari stoje ovako, moze da bira . Jos cemo videti.

    ruku na srce dobar je brozovic al da se za njega biju i barselona i real madrid nisam bas siguran, lepo se on snasao u interu ne znam kako bi u spaniji prosao ima tamo mnogooo boljih od njega al ajd da vidimo i to

    Slazem se.Mislim da nije potencijal on za Real i Barsu,tanak je…

    Nekako imam utisak da je ovo sve prenaduvano. Dečko je ok igrač ali tolika zainteresovanost mi baš nije logična.

    Daleko je on od Barse i Real veruj mi…Samo prazne price…

    Samo ostani tu gde jesi… Tu si izgradio karijeru i ne treba menjati nesto sto valja!

    Takav igrac po meni bi se najbolje uklopio u bajern,nekako ga nikako ne vidim u realu ili barsi

    Mozda ce mu neki od tih klubova biti pogodan da pokaze svoje umece. Voleo bih da ga vidim u Barsi.

    Kakvo umece, zbog čega smatras da bas zaslužuje velikane, na osnovu cega i kojih igara je on pravi izbor za Real ili Barcu, mnogo veći igraci se nisu snalazili, a kamoli Brozovic.

    Tesko da je baš takav kalibar, jeste dobar, sve to stoji, ali nije mi on ni za jedan od ovih klubova, Rea ima Valverdea, Casemiro, Krosa, nije isti tip igraca kao Modric, po meni ce Real juriti ili Pogbu, ili Donija Van den Beka, a opet, Barca ima, De Jonga, Artura, Buskeca, Vidala, Rakitica, tako da ga ne vidim umesto koga bi dosao i umesto koga bi igrao, P. S. Jedino gde bi mogao da ode je Bayern.

    Ma kakav real, kakva barsa, nema od toga nista. Solidan igrac ali po mom misljenju ni blizu njihovih kriterijuma

    Dobar je igrac sto da ne,ne bi bilo lose

    Bio bi dobro pojacanje realno zasluzio je

    Pokazao se u Italiji I sad je vreme da unovci svoje dobre igre a takodje I da klub zaradi dobro na njemu na ime obestecenja

    Tako je. Mislim da ce svi ovde biti u plusu.

    Mislim da je Barswlona ok ali mislim da Brozovic tamo nece da se snadje.

    Videcemo jos. Nebih napamet komentarisao

    Nije Brozovic ni za Real ni za Barsu.

    Uh voleo bi da ga vidim u barceloni

    Barsa treba malo da se vrati u zivot, poklekla je da se razumemo

    Tesko da ce on igrati u barsi ili realu

    Ja mislim da ce on pre otici u Nemačku

    Ma gde je on za Barsu

    A za koga je, za mostanicu?

    Prenaduvana prica kao i u mnogim situacijama

    Samo da ne završi u Emiratima, ima dobru sezonu pa ako mu se moze nek bira

    Nije on za Real bilo bi dobro da nesto pokaze u Interu

    Vec je od jedan od ključnih u Interu

    Meni se on uopste ne svidja Inter je za njega veliki klub

    Bas to, za njega vrh, nije on Modric ni Rakitic,

Postavi odgovor