Fudbaler Barselone Samjuel Umtiti povredio je levo koleno u jeku borbe za titulu, a istog dana se oglasio na Instagramu jakom porukom.
Francuski fudbaler muku muči sa povredama ove sezone, a poslednja u nizu je došla pred duel protiv Viljareala.
Reprezentativac ove zemlje će zbog toga biti van protokola, a ključne borbe u finišu sezone provešće na terapijama.
U danu kada je potvrđena povreda, Francuz se oglasio na popularnoj društvenoj mreži poslavši jaku poruku.
–Voleo bih da se vratim u prošlost, ne da promenim stvari, već da proživim vreme kada sam bio srećan, a to nisam znao – napisao je Umtiti.
Ovaj defanzivac je član Barselone od pre četiri godine, a ugovor mu ističe na leto 2023.
PONOVO SA GVARDIOLOM? Mesi napušta Barselonu zbog Sitija!?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!
MRKELA O PARTIZANU: Iskrivljena slika u derbijima, razlika 70 bodova!



Jelena
Samo je trenutno los period, brz oporavak!
Mića3
Sjajan igrač,ali nema sreće sa povredama
Zorica
Ova sezona mu je donela mnogo povreda
filippK
Steta za njega, mislio sam uvek da on moze novi Pike da bude, ali koliko sam citao proslih meseci, postoji mogućnost da ce i prodan biti.. Steta, on i Varan buducnost odbrane Francuske. Sad ce tu jos malo da mu poremeti to mesto Saliba, bar se nadam za dobrobit Arsenala haha
Orfanela
A sad kao nije srecan…Samo treba da se posveti stvarima koje su mu bitne.
Pavlovic
Odličan igrač, da nije povreda ko zna gde bi bio
Anci
Vreme se ne moze vratiti, zato treba iskoristiti svaki momenat da bi bio srecan
Kiki
Nazalost povrede ga omele u finoj karijeri
Mina
Tako je to,kad izgubis nesto shvatis sta si imao…
Zoki
Steta mnogo dobar igrac