POVREĐENI UMTITI PORUČIO: Voleo bih da se vratim u prošlost...

Fudbaler Barselone Samjuel Umtiti povredio je levo koleno u jeku borbe za titulu, a istog dana se oglasio na Instagramu jakom porukom.

Francuski fudbaler muku muči sa povredama ove sezone, a poslednja u nizu je došla pred duel protiv Viljareala.

Reprezentativac ove zemlje će zbog toga biti van protokola, a ključne borbe u finišu sezone provešće na terapijama.

U danu kada je potvrđena povreda, Francuz se oglasio na popularnoj društvenoj mreži poslavši jaku poruku.

Voleo bih da se vratim u prošlost, ne da promenim stvari, već da proživim vreme kada sam bio srećan, a to nisam znao – napisao je Umtiti.

Ovaj defanzivac je član Barselone od pre četiri godine, a ugovor mu ističe na leto 2023.

PONOVO SA GVARDIOLOM? Mesi napušta Barselonu zbog Sitija!?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

MRKELA O PARTIZANU: Iskrivljena slika u derbijima, razlika 70 bodova!

10 Komentara

    Samo je trenutno los period, brz oporavak!

    Sjajan igrač,ali nema sreće sa povredama

    Ova sezona mu je donela mnogo povreda

    Steta za njega, mislio sam uvek da on moze novi Pike da bude, ali koliko sam citao proslih meseci, postoji mogućnost da ce i prodan biti.. Steta, on i Varan buducnost odbrane Francuske. Sad ce tu jos malo da mu poremeti to mesto Saliba, bar se nadam za dobrobit Arsenala haha

    A sad kao nije srecan…Samo treba da se posveti stvarima koje su mu bitne.

    Odličan igrač, da nije povreda ko zna gde bi bio

    Vreme se ne moze vratiti, zato treba iskoristiti svaki momenat da bi bio srecan

    Nazalost povrede ga omele u finoj karijeri

    Tako je to,kad izgubis nesto shvatis sta si imao…

Postavi odgovor