Fudbaler Milana Davide Kalabrija mogao bi da pojača Bolonju predstojećeg leta pošto je trener Siniša Mihajlović zainteresovan da ga dovede.
Mihajlović ga je trenirao dok je bio u redovima kluba sa „San Sira“ a transfer bi bio vredan između osam i 10 miliona evra.
Kalabrija je do sada za „rosonere“ odigrao 152 meča i postigao sedam pogodaka.
Italijanski fudbaler je prošao mlađe kategorije Milana, a u prvom timu je od 2015. godine.
Baš u jedinoj sezoni kada je Mihajlović vodio Milan.
BUNDESLIGA IMA PLAN: Jedna lokacija, 10 timova, dve grupe!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 04: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi
Silađi za Meridian sport: Shvaćen sam pogrešno, druge države su primer…



Andrijana
Sigurno da imaju dobru komunikaciju, cim ga dovodi opet 🙂
Sanja90
Hm… veoma povoljan transfer…
Milena86
Odlican izbor Mihajlivica,mlad,dobar igrac za skromnu cifru,lepo razmislja,isplatice se svakako.
Joca
Slazem se.
Katarina
Za te pare odličan igrač. Bravo Miha
Marko
Miha pametan, nasao dobrog i jeftinog igraca
Garinca
Miha zna sta radi, igrac koji ima kvalitet ali nema kontinuitet igara.
Cole
Pa vec su saradjivali, poznaju se i verovatno da ima planove da ga vise angazuje cim ga dovodi, tako da transfer moze da bude na obostrano zadovoljstvo.
Marko855
Zna on kakav je ko ne sumnjam da ce biti odlican za njih samo da ga dovede
Goran
Nije skup,a slušaće trenera.
Filip
Kalabrija je solidan igrac, nije ga Sinisa izabrao tek tako. Ima talenta, snaci ce se on u Bolonji, bice bolji
Darko
Covek je uvek imao resenja za sve, ne sumnjam da je sada napravio pogresan korak. To je dobra odluka Sinise
Milica
Sinisa zna gde ima kvaliteta. Bira sa velikim iskustvom, mislim da je doneo pravu odluku
Nemanja
Slabe partije u Milanu ,mada to ništa ne znaci ,kad ga Miha uhvati pod svoje ne sumnjam da će kidati na terenu
Buda77
ne sumnjam ja u mihine odluke,ipak ga je on trenirao
Vuk001
hm toliko utakmica a tako malo golova no vodim se time da je ga je vec trenirao pa zna i sta moze da pruzi
Filip
Nemaju oni para za njega.
Ronaldo
Bilo bi to odlicno pojacanje, samo ga treba prvo dovesti..
Nikola96
Mislim da Mihailovic dobro zna sta radi. Vec ga je trenirao, upoznao, zna mu mogucnosti, mogao bi ovo biti dobar potez.
Gavricka
Ne dovodim ja Mihine odluke u pitanje, fudbal u Italiji je doktorirao
Todor
Igrac koji je mnogo obecavao, i za koga su mnogi pricali da ima veliki potencijal da izraste u pravog italijanskog defanzivca ali nazalost, do sada taj potencijal nije ispunio usled velikog broja povreda koje su ga sputavale u toku karijere. Nadam se da ce Miha izvuci ono najbolje iz njega 🙂
Nina
Odlican potez Mijlovica.
Lima
Mijlovica? Who?
DuLE
Lepo se Miha snalazi u italijanskom fudbalu. Mislio sam da će ga se brzo rešiti. Nevezano za ovo oko bolesti ali jeste uvek bio na vrhu dok je igrao. Njegovi slobodnjaci su istorija.. Sinisa tira la bomba.. Ali ono što je radio kad je prebaciva sredinu , meni je bilo fascinantno. on pogodi iz klizanja svog igrača na 30 m. E sve to kažem da me ne čudi da zna da prepozna i odabere igača, a uz to i odbranbenog. Bolonja će odlično proći ovim transferom.
Volfgan
Zna sta radi
Maki
Izuzetno efikasan igrac za defanzivca, bice bas dobro pojacanje.
Dusan
Verujem da ce Miha uspeti ako nastavi da radi i napreduje da postane jedan od boljih trenera na svetu
Gavricka
Miha je uvek bio broj jedan u svom poslu, samo mu treba dati vreme da usavrsi sve na poziciji na kojoj je ??
Leopold
Iskreno, to bi bilo sjajno i za klub i za igraca
Vladana
Ne sumnjam ja u Mihu da ce napraviti pravi potez
Ruki
Ako smatra da mu je potreban onda okeej
Micko90
Zna covek koga bi da dovede, treba pruziti sansu svom uceniku!
Zoran
Bas tako,on najbolje i zna dal ce se i kako uklopiti??
Milan
Sinisa ga je i doveo u prvi tim Milana tako da zna sve njegove kvalitete
Aleksandra
Dobar potez!
Anonymous
Ja mogu, on je mene napao.
Aleksa
Najjaci nas trener ikada
Tzki
Siniša je legenda naša i najbolje zna šta radi, on ništa pravi svasta
Gvozdjen
Istina je da Zvezda ima para a da nije drzave vi ne biste imali ni dinara,
Gvozdjen
Samo da je Miha ziv i zdrav!
Sindjelic
Miha mu je vec bio trener, tako da do ovog transfera moze doci!
Kaca90
Ovo moze biti savrseno pojacanje Bolonji, zna Mihajlovic sta radi bez sumnje.
Stefan
Oseti Mihajlovic dobro i koju god ekipu da vodi puno x dodje…??? tako cemo ga i pratiti ako krene liga
Juca
Davide Kalabrija, puno kritikovan od strane medija i navijača za partije koje je pruzao na terenu, definitivno nije kalibar za Milan, a jos manje za reprezentaciju Italije, krajnji domet su mu klubovi kao Fiorentina, Kaljari, Bolonja, tako da bi mozda i mogao da se smatra pojacanjem u ovim klubovima.
Ostoja
Samo da si ti nama ziv i zdrav legendo,to je najvaznije!
Aleksandar
I nije toliko skup igrac a odlican je, zna miha sta je dobro!
Ilija
Odlican potez. Covek se ne sali.
Queen
Decko odlicnih kvaliteta, bravo Mihajlovicu
Mrgud
Mihajlović ne gresi i te kako je upoznat sa njegovom igrom
Aleksa
Plus je i cena ok
Soumah
Moze ovo da bude fino pojacanje za Bolonju
Anonymous
Ma kakvi, ostaju oni sredina. I to im je dobro.
Unna
Mozda David ima zelju da ostane kod Roseneri poput Kesija?!
Vukan
Koliko je on dobar igrac nisam siguran
Marija S
Sinisa je sjajan trener. Ako je njegova procena da David Kalabrija treba njegovom timu onda ce se sigurno zaloziti za njegov prelazak.
Peđa
I ja mislim
Zoki
Usrecice se sa njim ???
Jovan
Nije lose,mozee da se pokaze
Vanja
Ako se nije snasao u Milanu, u Bolonji hoce. Mozda to krene boljim tokom.
Ja verujem u odluku Mihajlovica
Iva
Odlican igrac mislim da je pun pogodak prelazak kod mihajlovica
Mare
Nije bas odlican, dobar je, al bi se mozda odlicno pokazao kod Mihe
DanijelaDanijela
Nema jos dugo nista od fudbal u Italiji, cekaju se malo lepsa vremena…
Krle 00
Miha za male pare hoce mnogo muzike.
Vuk
Na njemu je da proba
Anonymous
Ma da, Bolonja, siromasnija od Zvezde i Partizana.
Gvozdjen
Ostavi ti Zvezdu na miru!
Anonymous
Cemu ljutnja druze, samo sam rekao istinu.
Dioklecijan
Jel mozete bar ovde da iskulirate vas dvojica, ovde nije prica o Zvezdi i Partizanu.
Nemamimeukralimi
Dioklecijane ime da mi vratis jer nisi dorastao tom imenu sa komentarma koje lupas ovde…