NACILJAO POJAČANJE Mihajlović dovodi defanzivca Milana?

Fudbaler Milana Davide Kalabrija mogao bi da pojača Bolonju predstojećeg leta pošto je trener Siniša Mihajlović zainteresovan da ga dovede.

Mihajlović ga je trenirao dok je bio u redovima kluba sa „San Sira“ a transfer bi bio vredan između osam i 10 miliona evra.

Kalabrija je do sada za „rosonere“ odigrao 152 meča i postigao sedam pogodaka.

Italijanski fudbaler je prošao mlađe kategorije Milana, a u prvom timu je od 2015. godine.

Baš u jedinoj sezoni kada je Mihajlović vodio Milan.

BUNDESLIGA IMA PLAN: Jedna lokacija, 10 timova, dve grupe!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 04: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi

Silađi za Meridian sport: Shvaćen sam pogrešno, druge države su primer…

69 Komentara

    Sigurno da imaju dobru komunikaciju, cim ga dovodi opet 🙂

    Odlican izbor Mihajlivica,mlad,dobar igrac za skromnu cifru,lepo razmislja,isplatice se svakako.

    Slazem se.

    Za te pare odličan igrač. Bravo Miha

    Miha pametan, nasao dobrog i jeftinog igraca

    Miha zna sta radi, igrac koji ima kvalitet ali nema kontinuitet igara.

    Pa vec su saradjivali, poznaju se i verovatno da ima planove da ga vise angazuje cim ga dovodi, tako da transfer moze da bude na obostrano zadovoljstvo.

    Zna on kakav je ko ne sumnjam da ce biti odlican za njih samo da ga dovede

    Kalabrija je solidan igrac, nije ga Sinisa izabrao tek tako. Ima talenta, snaci ce se on u Bolonji, bice bolji

    Covek je uvek imao resenja za sve, ne sumnjam da je sada napravio pogresan korak. To je dobra odluka Sinise

    Sinisa zna gde ima kvaliteta. Bira sa velikim iskustvom, mislim da je doneo pravu odluku

    Slabe partije u Milanu ,mada to ništa ne znaci ,kad ga Miha uhvati pod svoje ne sumnjam da će kidati na terenu

    hm toliko utakmica a tako malo golova no vodim se time da je ga je vec trenirao pa zna i sta moze da pruzi

    Bilo bi to odlicno pojacanje, samo ga treba prvo dovesti..

    Mislim da Mihailovic dobro zna sta radi. Vec ga je trenirao, upoznao, zna mu mogucnosti, mogao bi ovo biti dobar potez.

    Ne dovodim ja Mihine odluke u pitanje, fudbal u Italiji je doktorirao

    Igrac koji je mnogo obecavao, i za koga su mnogi pricali da ima veliki potencijal da izraste u pravog italijanskog defanzivca ali nazalost, do sada taj potencijal nije ispunio usled velikog broja povreda koje su ga sputavale u toku karijere. Nadam se da ce Miha izvuci ono najbolje iz njega 🙂

    Lepo se Miha snalazi u italijanskom fudbalu. Mislio sam da će ga se brzo rešiti. Nevezano za ovo oko bolesti ali jeste uvek bio na vrhu dok je igrao. Njegovi slobodnjaci su istorija.. Sinisa tira la bomba.. Ali ono što je radio kad je prebaciva sredinu , meni je bilo fascinantno. on pogodi iz klizanja svog igrača na 30 m. E sve to kažem da me ne čudi da zna da prepozna i odabere igača, a uz to i odbranbenog. Bolonja će odlično proći ovim transferom.

    Izuzetno efikasan igrac za defanzivca, bice bas dobro pojacanje.

    Verujem da ce Miha uspeti ako nastavi da radi i napreduje da postane jedan od boljih trenera na svetu

    Miha je uvek bio broj jedan u svom poslu, samo mu treba dati vreme da usavrsi sve na poziciji na kojoj je ??

    Iskreno, to bi bilo sjajno i za klub i za igraca

    Ne sumnjam ja u Mihu da ce napraviti pravi potez

    Ako smatra da mu je potreban onda okeej

    Zna covek koga bi da dovede, treba pruziti sansu svom uceniku!

    Bas tako,on najbolje i zna dal ce se i kako uklopiti??

    Sinisa ga je i doveo u prvi tim Milana tako da zna sve njegove kvalitete

    Najjaci nas trener ikada

    Siniša je legenda naša i najbolje zna šta radi, on ništa pravi svasta

    Ovo moze biti savrseno pojacanje Bolonji, zna Mihajlovic sta radi bez sumnje.

    Oseti Mihajlovic dobro i koju god ekipu da vodi puno x dodje…??? tako cemo ga i pratiti ako krene liga

    Davide Kalabrija, puno kritikovan od strane medija i navijača za partije koje je pruzao na terenu, definitivno nije kalibar za Milan, a jos manje za reprezentaciju Italije, krajnji domet su mu klubovi kao Fiorentina, Kaljari, Bolonja, tako da bi mozda i mogao da se smatra pojacanjem u ovim klubovima.

    Samo da si ti nama ziv i zdrav legendo,to je najvaznije!

    I nije toliko skup igrac a odlican je, zna miha sta je dobro!

    Odlican potez. Covek se ne sali.

    Decko odlicnih kvaliteta, bravo Mihajlovicu

    Mihajlović ne gresi i te kako je upoznat sa njegovom igrom

    Plus je i cena ok

    Moze ovo da bude fino pojacanje za Bolonju

    Ma kakvi, ostaju oni sredina. I to im je dobro.

    Mozda David ima zelju da ostane kod Roseneri poput Kesija?!

    Koliko je on dobar igrac nisam siguran

    Sinisa je sjajan trener. Ako je njegova procena da David Kalabrija treba njegovom timu onda ce se sigurno zaloziti za njegov prelazak.

    I ja mislim

    Nije lose,mozee da se pokaze

    Ako se nije snasao u Milanu, u Bolonji hoce. Mozda to krene boljim tokom.
    Ja verujem u odluku Mihajlovica

    Odlican igrac mislim da je pun pogodak prelazak kod mihajlovica

    Nije bas odlican, dobar je, al bi se mozda odlicno pokazao kod Mihe

    Miha za male pare hoce mnogo muzike.

    Na njemu je da proba

    Ma da, Bolonja, siromasnija od Zvezde i Partizana.

    Ostavi ti Zvezdu na miru!

    Cemu ljutnja druze, samo sam rekao istinu.

    Jel mozete bar ovde da iskulirate vas dvojica, ovde nije prica o Zvezdi i Partizanu.

    Dioklecijane ime da mi vratis jer nisi dorastao tom imenu sa komentarma koje lupas ovde…

Postavi odgovor