Nekadašnji kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Branislav Ivanović nalazi se na medicinskim pregledima u Birmingema, a ukoliko ne bude problema do kraja dana će potpisati za Vest Bromvič Albion.
Pre dva dana smo pisali da doskorašnji fudbaler Zenita, koji se dovodio u vezu sa Evertonom, pregovara sa novim premijerligašem, a ovog petka je stigla potvrda od menadžera Slavena Bilića.
–Biće veliko pojačanje, ostvario je sve. Njegova karijera je veličanstvena. Nadam se da će uskoro potpisati, sati su u pitanju – rekao je hrvatski trener.
Iskusni defanzivac će se tako vratiti u Premijer ligu nakon tri i po godine pošto je u februaru 2017. napustio Čelsi prešavši u Zenit.
Član londonskog tima bio je devet godina i za to vreme je na 377 utakmica postigao 34 gola osvojivši po tri Premijer lige i FA Kupa, po jednu Ligu šampiona, Ligu Evrope, Komjuniti Šild, Liga Kup.
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #14 | FK MLADOST Bački Petrovac
FALĆINELI PREDSTAVLJEN NA “MARAKANI”: Miha i Materaci me nagovorili da dođem!



n3cke
Odlican potez Baneta ako ode u WBA
Mile
gde god da ode, bice jedan od glavnih igraca !
rile4
slazem se
mare
Znaci potpisujem da ce biti bar u tri idealne postave premijer lige u ovoj sezoni. Mnogo je everton pogresio sto ga nije angazovao. srecno mu bilo.
Sasa55
Super, srecno u novom klubu
Jelena93
Sto bi bilo problema, srecno potpisivanje
Poppy
Kakvo sjajno pojacanje
Teemo
Jedva cekam da Bane potpise, bice ovo potez godine
Kiki88
Bice sjajno pojacanje za Bilicev tim
falkao
Bane je neunistiv,skoro svako u njegovim godinama bi izabrao laksu ligu,ali ne i Bane koji kao da ima 25 godina,svaka mu cast na upornosti i velikoj zelji,pravi profesionalac