Zvezda Barselone i jedan od najboljih fudbalera na svetu, Lionel Mesi, reagovao je preko društvenih mreža pošto se u poslednje vreme dosta nagađa gde bi mogao da nastavi karijeru.
Naime, prethodnih dana se pojavila informacija da će preći u Inter, a govorilo se i o tome da je platio “kauciju” Ronaldinju koji je bio u zatvoru.
– Prva laž: Mesi ide u Inter. Druga laž: Mesi je dao novac Ronaldinju – napisao je Lionel Mesi i to podelio sa skoro 150 hiljada svojih pratilaca na ovoj društvenoj mreži.
Leo Messi himself, just to be clear. Fake news. He’s going to stay at Barcelona. Never in doubt. ?? #FCB pic.twitter.com/J9qflJT1DM
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 9, 2020
Za sada nema novih informacija o njegovom odnosu sa Barselonom, a brzo se složio s odlukom kluba da se plate smanje za 70% usled pandemije korona virusa i krize koja će zavladati u fudbalu.



Vlada
hahaha pa da, nece on iz barse do penzije, znamo to već
Nemanja
Barsa do kraja !!!! Kakav Inter !
tesic
pa lepo sam ja odmah rekao da ce mesi penziju da doceka u barseloni , nece on nigde!
Mare
Nisam morao da procitam znao sam da je laz vezano za Barsu,mada i za Ronaldinja sam sumnjao
Knez
Ma znao sam, ovo sto nije dao pare mogao je da se zajebe pa da ih da, ali da ode iz Barselone to je ne moguće, on najbolji svih vremena, koja fora
Kalabic
Mesi nemoj da brines sve smo vec znali da lazu. Ti si veran Barseloni, nista novo i Ronaldinju pare dao nisi jer si stipsa.
Lima
Eto kad sam rekao da nema sanse da je on dao novac mislili su da lupam
Igor M.
Dobro si se izjasnio. Inace bi i dalje raspredali o prelasku u Inter.
Marko
Zapusio im usta svima,da ne smaraju vise…
Milos
Ja kazem lepo da nema nista od toga,karijeru zavrsava u Barsi
Sinisa
Naravno da nece iz Barselone,tamo bira tim,trenera…