DEBATA U TOKU Da li je Vidić najbolji štoper ikad u Premijer ligi? (VIDEO)

Nema sumnje da je Nemanja Vidić ne samo jedan od najboljih defanzivaca svih vremena, ali po mišljenju mnogih – najbolji ikad u Premijer ligi.

Vidić je odigrao 211 utakmica za Mančester junajted u PL.

Nosio je kapitensku traku, postigao 15 golova, a čak 95 puta mreža je ostala netaknuta kad je on igrao.

Osvojio je po pet pehara šampiona Engleske i Komjuniti šilda.

Tu su i tri Liga kupa, te po jedna Ligu šampiona i FIFA Svetsko klupsko prvenstvo.

A zašto ga smatraju najboljim u PL? Odgovor je u snimku ispod…
https://twitter.com/FutbolBible/status/1260857384400019456

Koje je vaše mišljenje, da li je najbolji?

Čekamo vaše odgovore u komentarima.

SRBIN BEZ PREMCA Podatak koji pokazuje da je Vidić najbolji štoper PL!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Evropska prvenstva 2008. i 2012. godine – furiozna dominacija Španije!

58 Komentara

    Bez sumnje po meni. To je igrac koji tesko da moze duel da izgubi, odlican skok, ide glavom tamo gde niko ni nogom ne ide, pozitivac, odlicno je vodio ekipu…sjajan igrac, najbolji ikad

    nema sumnje i rasprave, mislim da mu nema ravnog

    Van dajk mu je sad velika konkurencija al nesimljivo je da je jedan od najboljih steta sto tako nije I za reprezentaciju igrao

    Ja se nebih slozio da mu je Van Dajk konkurencija. Ipak statistika je na strani Vidica!

    Vidic bio i ostao najbolji stoper ikada.

    Vidic je maslina, naravno da je najbolji.

    Nema sa kim da se poredi Vidic, Van Dajk je za njega mala maca

    Nemanja Vidic 💪🏻 za nas najbolji

    Svako vreme ima svoja bar par najbolja igraca. Da je Tadic u svoje vreme jedan od njih sigurno jeste.

    Najbolji ikada sigurno..jedino ko sada moze da mu parira je Van dajk ali bolji je Nemanja

    Realno jeste nema puno dobrih stopera u Engleskoj poput Vidica

    Ne bih se slozio ima i boljih od njega mnogo

    Mnogo ? Druže jesi li ti gledao vidica !!! Možda jedan ako ima to je plafon mada je po meni ispred svih

    Ne bi se vodila debata da nije. Moje misljenje je da je Nemanja Vidic itekako sposoban i kvalitetan igrac. Zasluzeno je jedan od najboljih.

    Jedan od boljih da,ali najbolji ne…

    Pa tesko je pitanje da li je najbolji u Premier Ligi ikada!? Setimo se sta mu je radio “El Ninjo”, mislim da je u top 3. Mrtva trka između Vidica, Ria i Terija, bar po meni, ne bi bilo pravedno dati nekom prednost u odnosu na drugu dvojicu!

    Ne lupaj druže molim te, Rio se šlepao uz Vidaru i to je javna tajna, a Teri je bio odličan ali ni blizu Vidića definitivno.

    I za reprezentaciju je igrao jako dobro 😀

    Realno dečko je kidao. Veliko priznanje, zaslužno je!

    Nema sumnje. Jesteee💪💪😂

    Vidic je definitivno osvetlao obraz i sebi i nama,sa ponosom mozemo da kazemo da je nas

    Nema sta tu da se komentarise, Vidic je stvarno klasa.

    Zasluzeno, jeste igrac svetske klase.

    Jedino je Van Dajk tu sa njim

    Po meni Van Dajk ce biti i bolji od Vidica

    Taj je išao glavom gde drugi neće nogom

    To nikako ne treba da se dovodi u pitanje

    Slažem se, nema ko da mu parira

    Nesumnjivo Vidić je igrač svetskog renomea…

    Niko mu nije ni do malog prsta

    Mozda ne bas najbolji ali svakako jedan od najboljih,sasvim zasluzeno.

    Nemanja Vidic uvek celim srcem na terenu. Ovaj snimak govori vise nego hiljadu reci.

    Najbolji ikada u PL

    Sasvim zasluzeno,Vidic je zaista odlican i mnogo je doprineo klubu.

    Jeste najbolji bez ikakvih sumnji

    Nema uopšte dileme tu

    Stena. Ako ne najbolji u top tri definitivno

Postavi odgovor