Na današnji dan, 16. maja 2015. godine, Sadio Mane je u dresu Sautemptona postigao najbrži het-trik u istoriji Premijer lige.
Mane je u pobedi “svetaca” nad Aston Vilom od 6:1, za samo dva minuta i 56 sekundi tri puta zatresao mrežu!
Senegalski fudbaler je pogađao u 13, 14. i 16. minutu.
Prethodni rekord držao je bivši as Liverpula, Robi Fauler.
Sjajni napadač je protiv Arsenala 1994. godine ostvario het-trik za četiri minuta i 33 sekunde. Bilo je 3:0 na “Enfildu”.
Inače, Sadio je već naredne sezone, prešao upravo u redove “crvenih”, gde je i danas jedan od najboljih igrača.



Igorconga
Neverovatno koliko je Mane napredovao iz godine u godinu! Po mom mišljenju igrac koji je najviše napredovao u današnjem svetu fudbala, pogledajte kako je igrao u Salzburgu, pa Sautempton i onda Liverpool, svaka sezona je znacila neverovatan napredak, igrac koji uopšte nije imao zavrsnicu, sada je bukvalno kompletan igrac,neverovatno!
Leopold
Kakva je to masina od igraca,svaka cast!
DuLE
Kako je to bio bum… Bum
…. 3 komada za 2 minuta…
Gedza
Da da Mane dominira. I sad u Liverpulu pokazuje koliko je dobar igrac
Teo13
To je bas bilo brzo, tesko da ce neko oboriti ovaj rekord
Dusan
Ako se potrude mozda nekada
Kiki
Zverina,uvek se nadje na pravom mestu,odlican napadac
Totti
Ozbiljan rekord, proci ce mnogo vremena dok se ne obori. Mada, se postavlja pitanje da li ce.
Steva
Sautempton je zadnjih 5 godina izbacio mnogo dobrih igraca kao sto su Mane, Tadic, Van Dajk..
Scar
Pa ne verujem da može za kraće vreme. 3 gola u nepuna 3 minuta.
Nemanja
Ovo i sada deluje nemoguce i nestvarno
Filip
Ne ovo niko oboriti.
Goran 22
Bas se ne cudim da je on postavio ovaj rekord. Odlican je igrac i na svakoj jednoj utakmici se nadje u bezbroj sansi. Cesto zna da omasi ali kad treba pogadja
Dragacevac
E to si upravu, nadje se u hiljadu sansi na utakmicu i mnogo takvih sansi promasi
Nikola96
Krenulo ga, postavio rekord koji ce retko oboriti. Svaka cast.
Marko 22
Tesko ko ce moci da obori ovaj rekord, kad ga pogleda sreca u pravom trenutku
Drazen
To je taj rad
Joca
Kakav lik….auuuuuu😲
Sanja90
Covek masina, kao navijen kada krene
Maki
Ma bravooo…👏👏👏
Iva12
Odlican igrac,nije nikakvo iznenadjenje,od njega je tako nesto moglo da se ocekuje Vrhunski igrac.
Milena86
Au,kakva je to golijada bila,svaka mu cast.
Jakov
Vrhunski igrac,brz ,prodoran,Liverpul ima blago u svojim redovima
Novica
Stvarno je decko postao ozbiljan igrac,igrac kojeg bi svi voleli videti u svom timu
Luka 22
Preozbiljan igrac je postao, napredovao je dosta i postao nezamenljiv igrac Liverpula. Sve pohvale na hektriku mislim da ce tesko ko moci da pretekne njegov rekord
Jovan
vrhunski fudbaler,stvarno je sjajan!
Nebojsa
Odlican igrac, strasnu brzinu ima
Manki
fenomenalan je, klasa
Mario
Au kakav rekord, ovo ce tesko biti oboreno.
Kristina
Svak cast!zbog ovog se gleda fudbal
pavle
to niko i nikada nece vise oboriti taj rekord,to se tada desilo i mislim nikada vise,i da hoces da namestis to ne mozes da uradis
Filip
Na pravom mestu, u pravo vreme
Danilo
Mane je jedan od glavim u Liverpulu, prava zver
ferari
I tada se vec znalo da ce ubrzo postati zvezda premier lige
Tasa
masina
Janko
Bravo munjooo! Stvarno si brzzz!!!!
Kole
Brz kao munja,uvek zna kad sta i kako. Najbolji je ubedljivo
Zika
Tako to rade profesionalci,zadaju domace zadatke 😉
Acke
Eh da je vise ovakvih,gde bi nam bio kraj. Sa uzivanjem bismo sve gledali
Darko
Mane je legenda.
To je uspeh postici toliko gola za tako kratko vreme
Aljosa
I protiv Liverpula je postigao het trik u drasu Sautemptona,srecom posle zaigrao za najbolji klub na svetu 🙂
Bogi
Pa čim je oborio ovaj rekord,odmah su ga zvali da potpiše ugovor!:D
Filip
Oboreni rekord u golovima. Svaka cast, to je veliki uspeh bio
Vanja
Kakvi golovi.. odusevio je sve.
Svaka cast
Milica
Kako su sevali tada golovi… To je za pamcenje
Vladana
Pa nista on nije posebno uradio, ovi se pogubili skroz i ceo tim je iskoristio priliku
Marko 22
Nista posebno sem sto je za 2min i 56sek postigao tri kom. Svaka mu cast na rekordu
Anakin91
Svaka čast ! Za 2 i po minuta postići tri gola
Aleksandar
Kakva je ovo mašina od igrača
Anđa
Kakav igrač…
Sinisa
Moj omiljeni igrac u Liverpulu, neverovatna brzina i osecaj za gol
Saska
Kakav igrac… Svaka cast!
Lukas
vrhunski igrac,brz,precizan sve sto treba jednom strelcu
Mićo
Mane je odličan igraš, uvek se trudi da da svoj maksimum.
b_np
treba samo istrcati za to vreme a ne postici 3 gola,neverovatno
Goran 85
Kakva zmija od igrača.
Boban
Mane je munja prcena gromovima
Nina
Kapa dole majstore
Boro
Mane odličan igrač.
Mosa
Kad te krene, sve je moguce. Bravo majstore
Dragi
Igračina je, svaku utakmicu igra ko da mu je poslednja daje svoj maksimum
Solim
Za tri min tri komada auu brate, publika nije bi stigla da sedne posle radovanje ti vec zahvalio ‘novi gol😁
Baki
Ovo nema ni na malom fudbalu 😁
Suki
Slucajno sam odgledao Sautempton, ali sam imao sta da vidim – vrhunski fudbal, a naravno, svaka cast Maneu…
Vuk89
Opasan igrac! Daje celog sebe na terenu i to se vidi rezultatima.
Peđa
Kad nekoo znaa sav svoj potencijal daa iskoristi maksimalno.
Vukan
Kakav je on igrac 😍 sumnjam daa ce neko jos ovoo posticii
Kosta10
Sadio je munja u svakom mogućem smislu…
Đuro
Poseban igrač meni se jako dopada, svaku je utakmicu max motivisan
BaNe
Sam sebe je het trikom preporučio za Liverpul
zizi
bas je MUNJA 😀
Nemanja
Zver od igrača !!!