Vezni fudbaler Ajaksa Hakim Zijeh je treću godinu zaredom proglašen za najboljeg fudbalera kluba iz Amsterdama.
Podsećamo, holandski šampionat se ove sezone neće nastaviti zbog pandemije koronavirusa. Prvenstvo je završeno bez šampiona.
Marokanski reprezentativac je ove sezone odigrao 21 utakmicu i postigao šest golova.
Zijeh je na ovaj način ušao u istoriju Ajaksa jer je prvi fudbaler koji je tri puta u nizu dobio ovu nagradu koja se dodeljuje od 1993. godine.
Marokanac će od sledeće sezone nastupati za Čelsi.
Šta vi mislite o ovom izboru Ajaksu?



DuLE
Dobar odabir. Stvarno je tako… Najbolji je.
Gedza
Verovatno mu je to i zadnja sezona tu. Ide on negde sigurno na leto
Saska
Zasluzio je. Odlican igrac.
Teo13
Zasluzeno sigurno, on je mnogo dobar igrac
Kiki
Odlican igrac,videcemo kako ce igrati u Celziju
Steva
Mislim da je Tadic trebao biti mada Zijeh je dobar ali nije bolji od Tadica
Scar
Greota samo što Ajax rasproda ceo tim.
Iva12
Zasluzeno,nema sta,bas mi je drago da su njega izabrali,dobar je igrac i mnogo se trudi.
Milena86
Pa ne moze da bude dlucajno da neko tri puta za redom dobije titulu najboljeg igraca,zaista veliki oslonac kluba i odlican igtac.
Nemanja
Ove Tadic svakako
Garinca
Odlican igrac i zasluzeno je najbolji. Tek ce u Celsiju pokazati kako je paklen.
Lazar 22
Odlican igrac koji mnogo daje na scakoj utakmici, nagrada je zasluzena. Nedostajace ekipi sigurno sledece sezone. Zelim mu svu srecu u nastavku karijere na ostrvu
Sanja90
Ajaks je pravi club za njega, tu je totalno explodirao
Luka 22
Ima kvaliteta i napredovao je dobro, mislim da je prava odluka sto ce sledece sezone igrati za Chelsi
Bogi
Zijeh je jedan od najboljih u Evropi,a ne samo u Ajaksu…
Dragacevac
Slazem se odlican igrac sa dobrim pregledom igre na terenu. Mislim da ce se u Chelsiju snaci dobro
nikola
da be kako da ne,pa gde je Tadic,njega nisu racunali,pa ko je najzasluniji za polufinale lige sampiona nego Tadic,nepravedno skroz
Cana fontana
Mozemo da pricamo sta hoces ali i Zijah je veoma dobar fudbaler, Tadic jeste odlican. Po meni njih dvojica su najbolji igraci u Ajaksu
Filip
Malo je nepravedno prema Tadicu
Danilo
Tadic je zasluzio ovo
Vladana
On je dobio pa je dobio i da se nekom ne svidja sta ga briga 😁😎
Tasa
Svaka cast decko
Kole
Jak ko crna zemlja,fenomenalan je😁
Goran 85
Sve što valja oni prodaju.
Zika
Doprineo je mnogo igri i klubu. Sad da li je najbolji sta znam,ali nije los generalno
Luka 22
Kakvi los odlican je, ali tu je i Tadic koji je nosilac cele ekipe. Mislim da je nagrada trebala da ode Tadicu koji igra vanserijski u Ajaksu
Acke
Nema sta,pokazao se i zasluzeno je najbolji
Manki
kao i uvek, odlican je
Sallah89
Mnogo jak igrac i mnogo je znacio Ajaxu poslednjih sezona i uradio je dosta za taj klub
SonPen
Ako ostane u Ajaxu bice najbolji i dalje ali ako se zaleti u neki klub koji mu ne odgovara …
Goran 22
Pa sledece sezone je igrac Chelsija tako da ide iz Ajaksa sigurno. Nadam se da ce se uklopiti u ekipu Chelsija i nastaviti sa dobrim partijama kao do sada
Mosa
Oduvace ga u Engleskoj. Zaslyzio je nagradu
Baki
Kao ekipa su odlicni. Sve je to rezultat svih igraca. Svaka cast na nagradi
Vlada
A Tadic?
Anđa
Zasluženo, svaka čast
Boro
Odličan igrač.
Boban
Ajaks je okupio dobru ekipu, odlicni su, a nagrada ko nagrada nije merilo ima sjajnih igraca
Buda77
nadam se da ce nastaviti isto i u celziju
Marko
Tesko da ce u celziju
Solim
Ma ovi zadovoljni transferom bre drmnuli dobar keš u ajax ima da mu daju i sled god zlatnu loptu
Bojan
Zasluzeno, nadam se da ce sa istim partijama nastaviti i u Engleskoj.
Boro
Biće on dobar i u Čelziju.
Kosta10
Apsolutno zasluženo…
Aleksandar
Virdžile, spremi se za Zijeha i Kutinja, ove godine Čelzi se vraća
Nebojsa
Jel sigurno za Kutinja da prelazi u Celzi ili su to jos uvek samo nagadjanja?
Laki
Evo sad ce Virdzil da procita tvoj vidoviti komentar o transferima
Anakin91
Sad će da teroriš odbrane u Engleskoj
Grizman
U Engleskojbse igra malo jaci fudbal. Videcemo
zizi
Tadic on fire! pa mrtva trks izmedju njih, al gol razlika jbg
Vuk89
Odlican izbor, sasvim zasluzeno. Vrhunski igrac!
Korleone
Samo ne znam kako će bez njega sledeće sezone
Nina
Zaslužio je
Ivan
Zasluzeno. Ne znam kako ce im biti sledece sezone bez njega.
Sasa 22
Sledece sezone nece biti toliko dominatni kao sto su bili to je sigurno, falice im on u igri dosta
Nemanja
Nema priča zaslužio je to ,jedva čekam da vidim kako će se snaći u PL
Đuro
Ajaks zaista ima menadžment za pohvalu kako samo prave igrače svaka im čast. Tadić bi bio konkurencija samo ima manje postignutih golova.
Gemo
Ajaksov memadzment radi na vrhunskom nivou. Od sasvim prosecnih igraca napravi fudbalercine prve klase. Mislim da je tu dosta i do trenera
BaNe
Nema sumnje vrh igrač, samo dal bi bio takav da nije Dule u timu sa njim