MILAN BACIO 100 MILIONA Od Iguaina do Zlatana - bez rešenja za napad

“Ahilova peta”, kad je Milan u pitanju, svakako je napad. Iako je uloženo više od 100 miliona evra u taj deo tima, pomaka nema.

Poslednje dve sezone kad je ofanziva u pitanju, zaista je katastrofalna za Milan, počevši od dolaska Gonzala Iguaina.

Nakon njegovog odlaska u Čelsi, stigao je Kšištof Pjontek nakon fantastične polusezone u Đenovi, ali i on je prošlost.

Potom je došao i Zlatan Ibrahimović, koji će kako stvari stoje napustiti klub, a ni on nije uspeo ništa da promeni.

Ante Rebić je posle nešto lošije jeseni eksplodirao, ali on je na pozajmici i Milan nema klauzulu o otkupu Hrvata od Ajntrahta.

Tu je i Rafael Leao, ali za njega se procenjuje da je suviše mlad da bi nosio napad jednog takvog kluba.

Ako se sračuna uloženo u napadače, Milan je potrošio više od 100 miliona evra da nađe vođu i – nije im uspelo…

Ko su sledeće mete?

gettyimages 1139470514 594x594 1
Milik je želja Milana (FOTO: Getty/
Giampiero Sposito / Contributor)

Ralf Ragnik neće imati veliki budžet, a Timo Verner je nemoguća misija.

Pominje se Arkadiuš Milik iz Napolija, koji ne želi da produži ugovor, ali njega navodno traži i Juventus.

Piše se i o trampi s Interom, Mauro Ikardi za Đanluiđija Donarumu, ali čini se da je i to nemoguća misija, zbog plate napadača.

Ibrahimović bi možda i ostao, ako Milan napravi ekipu koja će se boriti za vrh tabele, ali čini se da Ragnik ima druge ideje…

RAJOLA U SVOM STILU Inter prisvaja Juventusovo „čudo od deteta“

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

123 Komentara

    Umesto da su za sve ove pare doveli stvarno dva vrhunska igraca

    Kao sto pise iz jednog u drugi promasaj, iz supljeg u prazno, sada imate vremena, prst na celo i da se dodje do dobre odluke, pravog igraca!

    Pukli su 100 miliona , a i dalje stoje u mestu. Stvarno je velika nedoumica ko je tu lud, nema sta.

    milan definitivno mora da poradi da napadu

    Slazem se

    Nece oni skoro jos na pravi put, sto je tuzno

    Ovaj klub samo zatvoriti to bi bilo najbolje

    Boze kako ste samo propali i uprava vam je ravna nuli

    Milan stvarno mora nesto da uradi ali ocigledno ne znaju kako pa kupuju stare umesto nove i mlade igrace

    Ne znaju ljudi da naprave tim. Kšištof Pjontek je bio fatalni promasaj, ali Zlatana nisu znali da iskoriste….Onda ocigledno imaju problem u celom timu 😉

    Kad nemaju pojma,Ibrahimović je mator uzeti mladog igrača!

    Nije milan ništa bacio i ne mogu se pominjati ovde samo poslednje dve sezone kada je transfer u pitanju, oni deset godina nisu imali pravo pojačanje. Ovde neko uništava klub namerno i to je očigledna stvar, setite se samo transfera kake u real za neki 80,90 miliona i nije hteo da ode nego je otišao da bi izvadio klub iz finansijskih dugova. A njihov definitivni kraj je bio odlaskom Ibre i Silve u Pariz za siću.

    Svakako im Ibra i Silva nedostaju. Ne rade prave transfere, iza ovoga stoji nesto mnogo vece. Ceo tim je šupalj kao rešeto.

    Nadam se da ce i njima vec jednom da svane ,svakako bih vise voleo da gledam Milan u evropi od pojedinih timova.

    Milan je nekada bio veliki klub, sta se desilo ppsle odlaska bekih velikih igraca, niko ne zna. Kao da ne funkcionisu, kao da nemaju treninge, svako igra za sebe. Veza u timu je uzasna. Dzaba transferi ako oni kao tim ne funkcionisu. Treba im menjanje iz korena

    Mozda u sledecih 100 i provale gde grese …

    Hahahaha tesko,nikako da ubodu pravo pojacanje…samo pucaju lovu?

    Kako stvari stoje izgleda da nece skoro provaliti, samo neki losi transferi, a izgleda nije samo problem u tome. Oni imaju mnogo dubljih problema od navedene Ahilove pete

    Nadam se da ce se ovaj klub vratiti tamo gde mu je mesto ,a to je sam vrh evrope FORZA MILAAAN!! :))))

    Mnogo lose odluke u Milanu, moglo je tih 100 milke mnogo bolje da se raspodele ,kupujes ti Ibru koji ce u penziju ,ma dajte ljudi nemam komentara…..

    milanu je bas potreban napadac

    Veza im treba ,napad je dobar

    Rebic je taman isao u formu i korona sve pokvarila

    Prodaj donarumu al nemoj uzimati Ikardija nikako

    Sa ovom upravom nista od pravih napadaca i igraca

    Sa tolikim parama treba da su bolje uigrani

    Sad jos toliko, i vise, pa da naprave ekipu

    Dzabe im lova kad su neorganizovani…

    Nema od toga nista. Sve same prazne price.

    Od vremena Berluckonija ništa od njih

    У Милану нема ко да води праву политику клуб, неорганизовани и непромишљени трансфери неиспраћени неким пројектом за будућност.

    Pare imaju ali mozak operacije ne.

    Od predhodnog igranja Ibrahimovica u Milanu oni nemaju spica

    Imace oni jos losih kupovina napadaca, los stil igre imaju i tosko da ce se neko prilagoditi tome

    Totalno neorganizovani

    Njima ne fali napadac vec bolja sredina, tu su slabi

    Šta oni rade, moraju malo da se trgnu ili propadoše skroz

    Kakav je to klub nekad bio.

    Nece oni skoro imati novog Inzagija!

    A lepo sam ja jos davno rekao,pravice oni Pipa od blata…

    Šteta, nesto čudno se dešava sa ovim klubom

    Dugo vremena nemogu da pronadju napadaca za njihov stil

    nema im spasa…skroz su otisli u aut!!

    los posao uprave je doveo na dno jedan od najvecih timova u Italiji koji ima bogatu istoriju

    Jednostavno se mora naci odredjena meta,proveren kvalitet i dovesti taj igrac.Ili jednostavno rizik sa nekim mladim igracem,drugacije ne moze.

    Izgleda da nije do igraca vec do trenera.

    I to nije iskljuceno. Mozda su bas uprava kluba i trener resenje ovog problema. Riba se cisti od glave, a ne od repa

    Mislim da nije problem toliko u napadu,nisu to bas krs igaci,vec u vezi. Nema niko kvalitetan da tim napadacima napravi sansu za gol.

    E da je problem samo u napadacima

    Teško da će Milan to ostvariti

    Nema sanse po meni, treba njima neko mlad

    sramota sta su napravili od jednog evropskog velikana da ga srozas na ovakav nivo da moze da se sprda bilo koja ekipa serije a sa njima to je dedopustivo i kad pogledas kakvi su spicevi sve igrali a kakvi sad dolaze doje ti da places

    Bio sam se iznenaio kad su prodali Pjoteka

    Najvise su pukli za Ibru koji nista posebno nije uradio, izvikan totalno…

    Fudbal je timska igra, dokne naprave tim, sve pare ovog sveta im neće pomoći. Uzevši u obzir koliko puta su me oborili ove sezone, žao mi je što nisu pukli 200 miliona.

    Pjontek super krenuo, pa se izgubio, Rebic poceo da daje golove, dosla korona, videcemo sta ce biti kad sve ovo prodje.

    Oni ako se ne dovedu u red igrace drugu ligu koliko ja vidim.

    Šta radi taj menadžment ,samo ih ukanale

    Dovode sve starije igrace, bolje da se okrenu dovodjenju mladjih.

    Izgleda da je problem u skautingu, los izbor napadaca, a para imaju.

    Zato što nemaju pojma i igra Ibrahimovic od 40 god

    Sami su krivi, toliko novca su imali i da nisu mogli da dovedu kvalitetnog napadaca, ne verovatno

    tako je, a nemaju oni para da placaju Ikardija, nije to realno

    Ima li rešenje,kad već para imaju za bacanje

    Valjda ce Milan uspeti da resi ovaj problem

    Vreme Milana je prošlo, 90% igrača ne zaslužuje da budu deo ovog sjajnog kluba

    Bas me cudi sto se i ovde pominje Milik. Pa.on covek ima 20 potencijalnih klbova gde bi presao, neverovatno.

    Milan se ukanalio poslednjih par godina, i ne vidim da imaju neko resenje..

    Treba da dovedu Ikardija posto mu je pala cena jako a on uz Rebica bi bio pravo resenje

    Najgori milan u istoriji.brukaju milan bas zadnjih godina.

    Ocigledno da menadzment ne radi dobro svoj posao

    i ja isto mislim

    Valjda će uskoro naći nekoga, vreme je

    Koja je ovo suma, da sad ne pametujem ali da je to uložio u zdravstvo….

    isto

    Kod njih vise niko ne moze da zablista

    Nista gore nego kada ne moze da se ubode igrac za odredjenu poziciju.

    upravo tako milioni samo krecu da nestaju onda!!

Postavi odgovor