Nekadašnji fudbaler Mančester junajteda i legenda kluba s “Old Traforda”, Rio Ferdinand, oglasio se povodom trenutne situacije u Premijer ligi.
Ferdinand je izneo svoje mišljenje, pričajući o globalnoj pandemiji koronavirusa, te uzdrmao fudbalsko Ostrvo.
– Mislim da bi sezona trebalo da bude poništena, to je jedino što je fer. Znam da će mnogi reći “Rio, kažeš to samo zato što si igrao za Junajted”, ali jednostavno ne vidim šta bi moglo da bude urađeno, a da se zdravlje svih ne ugrožava. Toliko je jednostavno – jasan je Rio.
Prazne tribine ne vidi kao rešenje…
– Sva ova priča o utakmicama pred praznim tribinama… Igrači će biti tu, a oni su deo društva, zar ne? Takođe mogu da se zaraze! Mislim da to nije dobra odluka niti ideja – poručio je Ferdinand.
Na istu temu pričao je i njegov sunarodnik, teniser Džejmi Marej.



Anonymous
Super