DETE BARSELONE: Niko u klubu nije mislio da će Mesi postati to što jeste

Kristijan Hidalgo (36) mnogima je ostao upamćen iz Deportiva iz La Korunje i Herkulesa, a kao dete Barselone pričao je o periodu u tom klubu.
https://twitter.com/FCBarcelonaFl/status/1247886094265233408
Hidalgo je tako pomenuo Lionela Mesija, uz zanimljivu anegdotu.

– Leo je bio neverovatan talenat. Svi u klubu su to znali da će biti dobar igrač, ali najbolji ikada? Ne. Niko to nije mogao da vidi. Bio je veoma stidljiv, introvertan, govorio je samo kada je to bilo neophodno. Tek kada je počeo da postiže golove, onda je postao i šaljivdžija – otkrio je on.

Najbolje se Kristijan seća Ronaldinja, koji je u to vreme bio pravi sinonim za Barselonu.

– Nikada nisam video boljeg driblera od njega. Bez njegove aure Barsa nikada ne bi bila toliko uspešna u to vreme – rekao je Hidalgo.

Prošao je Hidalgo sve mlađe kategorije Barselone, igrao za C i B tim, ali nikad nije dobio šansu u seniorskoj ekipi.

Nakon toga, fudbalsku sreću potražio je u Deportivu, a igrao je još i za Herkules, Elče, te na Kipru, u Izraelu, Indiji…

SJAJNA PRIČA Kasiljas o Realu: U jednom trenu u školskoj klupi, a onda…

25 Komentara

    Jedan je Lionel Messi, nikad ti neću zaboraviti ona dva gola iz slobodnog udarca što su mi donela veliki dobitak u Meridianbet ?. Hvala ti ?

    Od prvog ulaska na teren Barcelone videlo se kakav ke potencijal i talenat …sad drži časove fudbala po svetu !

    Kad Mesi ode Barsa ce biti prosecan tim u Primeri.

    Mesi, prirodno smiren, introvertan, govori samo kada je neophodno. A na terenu golgeter!!!

    Messi je prva asocijacija na Barcu i to govori sve

    Kakav potez Barsinih skauta od dedeta su cudo napravili

    Cekaj kako ide akcija stayhome? 😀 Nece on nige. Eventualno kod Ronalda u Italiju

    Ronaldinjo i Mesi, dva madjionicara ove igre.

    Uz Ronalda, najbolji fudaler na svetu.

    Legenda fudbala i svima omiljeni igrac,nema ko ga ne voli

    On je i dete Barse a i svima cale tamo.

    Sa Argentinom nije još uvek ništa osvojio tako da teško da je najbolji svih vremena

    Dovoljno je pomenuti Mesija i odmah svakavi anonimusi dobiju na paznji, mogli su intervjuisati i nekog iz smed.palanke pa da pitaju kako je propao u realu ??

    Pa ko moze da kaze da ce neko dete da postane najbolji ikada u zivotu. U stvari ostaje pitanje da li je najbolji ikad?

    Tacno! NIsmo svi saglasni da je bas Mesi najbolji ikad 🙂

Postavi odgovor