Holandski teniser Robin Hase rekao je da Novak Đoković nema slabosti u igri.
– Najteže je igrati protiv Đokovića. Bez ikakve sumnje. Protiv njega se osećate kao amater. Nikada nisam bio ni blizu seta u duelima sa njim. On nema slabosti. Protiv ostalih sam osetio u pojedinim momentima da mogu da im zapretim, ali protiv njega nisam imao pojma šta da radim – iskren je Hase.
Holanđanin je svojemreno bio 33. igrač na svetu, a sada zauzima 170. poziciju.
Hase i Novak su se sastali tri puta i u sva tri navrata je slavio srpski teniser.



Katarina
I više rangirani teniseri misle isto, samo je Haase imao hrabrosti da javno prizna
pavle
naravno da je tesko kada je nas Nole najbolji!!!!!!!
Strale
Trebalo bi da se svi srpski sportisti ugledaju na Noleta jer se tako brane Srpske boje…
Shone
Srbenda
DuLE
Ma, kaži ti protiv koga je NAJLAKŠE igrati, ovako se samo dodvoravaš prvom na listi.
Marija S.
Novak,ubedljivo najbolji teniser svih vremena! Van konkurencije!!!
Nemanja
Cuj nema dilemu, pa niko nema dilemu ko je as medju teniserima . Nole je pravi maher,nema diskusije o tome!
ZDRAVKO
Ponos nase drzave velemajstor je tenisa a i pre svega toga je covek.ma svi ga se plase
Radivoje
Nema kod nikog dileme cak ni kod nadala i federera isto tako misle samo nesmeju da izjave
Dusan
Sta si nam zivaca pokidao nole ali na kraju se iskupis
Slavko
Tako je ! Morate jos da trenirate..
Stefan
Sigurno je u top 5 tenisera u istoriji
Djole
Noletovi rezultati sami govore kako je neygodan protivnik
Mixer
Realno svako ko igra protiv Noleta se oseca kao amater
Grba
Nije Nole dzabe prvak sveta
Strahinja
Nole jedan jedini i neponovljivi
Filip
Dame i gospodo, Novak Djokovic !!!
Vlada
Nas je Nolee zver!
Dovla
Jedan od retkih koji je to i priznao
steva
Kontam da i Federer misli na isti nacin. Samo je to tesko priznati. Pa i posle US opena i Wimbledona.
Milana
Nole,nije za džabe tu gde jeste.
Milan
Lepo,svaka čast na iskrenosti.
Vladimir
Verujem da nije jedini koji to misli. Nas Nole je sampion!