Golman Partizana Marko Jovičić će i naredni period provesti na pozajmici, objavio je klub iz Humske.
Čuvar mreže crno-belih je prošlu sezonu proveo u Hibernijansu sa Malte, a sada se 25-godišnjak vratio u Srbiju i pojačao Inđiju.
https://meridiansport.rs/fudbal-liga-petice-barselona-leo-mesi-novi-ugovor/
Jovičić ima ugovor sa Partizanom do kraja decembra, što znači da će u Inđiji za početak biti jednu polusezpnu.
Za crno-bele je branio 12 puta, dok je u karijeri još čuvao gol Žarkova i Teleoptika.
U DANU PRED SLAVLJE Benzema želi da se vrati u Lion!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 03 – Testiraj znanje! Pogodi fudbalera po klubovima u kojima je igrao



Lemi
Dobar je golman nema vise smisla da bude pozajmica
Nikola13
Pola covek pola pozajmica😆
filipp998
Pa nema mesta od Stojketa😂 Joj kamo srece da se svih golmana resimo i lepo dovedemo za te pare jednog boljeg od njih svih zajedno… Treba nam odlican golman, Stojke nije dovoljan nikako
Scar
Nije mi baš najjasniji ovaj potez ako im je nešto falilo ove sezone to je golman koji manje kiksira!!
Pavlovic
Realno i nema kvalitet za Partizan, još uvek
Peca
Partizan je to,velika konkurencija na golu…
Zoki
tesko ce ovaj decko dobiti sansu dokle good je budjavi Stojkovic na mrezi Partizana
Jeca993
Pa dobro sta ce, mora
Flaki
Dok je tu Stojkovic tesko ces se izboriti za mesto u startnih jedanaest.
pavle
pa bolje ovde nego na Malti,ko njih prati i ko ce tamo da ga vidi,ovde dolaze dosta skauta pa mi mogao nekako da se proda