OPET NA POZAJMICI Golman Partizana u Inđiji!

Golman Partizana Marko Jovičić će i naredni period provesti na pozajmici, objavio je klub iz Humske.

Čuvar mreže crno-belih je prošlu sezonu proveo u Hibernijansu sa Malte, a sada se 25-godišnjak vratio u Srbiju i pojačao Inđiju.

https://meridiansport.rs/fudbal-liga-petice-barselona-leo-mesi-novi-ugovor/

Jovičić ima ugovor sa Partizanom do kraja decembra, što znači da će u Inđiji za početak biti jednu polusezpnu.

Za crno-bele je branio 12 puta, dok je u karijeri još čuvao gol Žarkova i Teleoptika.

U DANU PRED SLAVLJE Benzema želi da se vrati u Lion!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 03 – Testiraj znanje! Pogodi fudbalera po klubovima u kojima je igrao

10 Komentara

    Dobar je golman nema vise smisla da bude pozajmica

    Pa nema mesta od Stojketa😂 Joj kamo srece da se svih golmana resimo i lepo dovedemo za te pare jednog boljeg od njih svih zajedno… Treba nam odlican golman, Stojke nije dovoljan nikako

    Nije mi baš najjasniji ovaj potez ako im je nešto falilo ove sezone to je golman koji manje kiksira!!

    Realno i nema kvalitet za Partizan, još uvek

    Partizan je to,velika konkurencija na golu…

    tesko ce ovaj decko dobiti sansu dokle good je budjavi Stojkovic na mrezi Partizana

    Dok je tu Stojkovic tesko ces se izboriti za mesto u startnih jedanaest.

    pa bolje ovde nego na Malti,ko njih prati i ko ce tamo da ga vidi,ovde dolaze dosta skauta pa mi mogao nekako da se proda

Postavi odgovor