Liverpul čuva najboljeg: Van Dajk odbio PSŽ i postaje najplaćeniji igrač "crvenih"

Fudbaler Liverpula i po mnogima jedan od najboljih defanzivaca sveta Virdžil van Dajk potpisaće novi ugovor sa klubom sa “Enfildom”.

Holanđanin je kako se navodio odbrio PSŽ i sa “crvenima” će potpisati novi ugovor po kome će zarađivati 250.000 evra nedeljno.

Mediji sa Ostrva pišu da ovog 28-godišnjeg fudbalera nije privukla ponuda šampiona Francuske i da je Liverpul spreman da mu ponudi najveći ugovor u istoriji kako bi ga zadržao na “Enfildu”.

Van Dajk je u Liverpul došao iz Sautemptona 2018. godine za oko 80 miliona evra. Do sada je odigrao 113 utakmica, postigao je 11 golova i izrastao je u štopera svetske klase.

GRUJIĆ DEFINITIVNO IDE Srbin napušta Hertu i vraća se u Liverpul

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Partizan – Crvena Zvezda 1:0 | Polufinale kupa Srbije | Navijanje, izjave trenera

21 Komentara

    Mnogo ga velicaju, mada nije najbolji stoper po meni, jedan od najboljih da al najbolji ne… Opet zasluzeno igrao je dobrubsezonu

    Nece on nigde iz Liverpula jos skoro. Sto i da ide kad je Liverpul trenutno najjaci klub u Evropi

    I ne treba da ide nigde najbolji odbrambeni igrac trenutno i u prevelikom je klubu treba tu i da ostane,srecbo majstore

    Naravno da ce ga zadrzati i povecati platu,Van Dajk je savrsen stoper

    Auuu lete pare na sve strane, baš su se naoštrili 😃

    Nisu ludi da daju najboljeg stopera sveta, svako bi zeleo takvog igraca u klubu

    Vredi svaki dinar, bedem Liverpula. Takvog igraca i treba dobro platiti

    Najbolji stoper danasnjice,vredi svaki dinar,pametno sto su odbili

    Čekajte bte ljudi 250.000 evre nedeljno. Pa aman bre dokle smo mi stigli pa šta neko treba da radi za te pare aman. 😱😱😱😱

    Da bude recimo Van Dajk, ni meni nije jasno ko dize toliko cenu igracima i plate. Ovo su nenormalne cifre, covek za 4 meseca postaje milioner 😆

    Ne treba uvek ići za parama ,ima ih on i pvde i u odličnom je klubu

    Tako to rade največi klubovi, sačuvaju uvek kostur tima po svaku cenu i sledeće godine opet napad na sve trofeje

    ovde mu je odlicno, ima svoje mesto u timu, tako da sto bi prelazio negde

    trenutno mu nema ravnog na toj poziciji,i sa Liverpulom je osvojio Ligy sampiona,sad ce i titulu,zasto bi polazio,sa PSG nikada nece osvojiti evropu,tako da razumno razmislja,a ne o parama

    Mada on ima zasigurno dobra primanja i u Liverpulu, koji je strasna ekipa

    i duplo vise da su mu dali vredi,covek je neverovatan,ko zna koliko bi mu dao PSG,ali dzaba nuje sve u parama

    Za ovog sjajnog igrača,koliko kod da daju,vredi svaku paru!

    Cestitke sto je odbio da potpise za PSG!

    Bas su resili da ga zadrze, ocigledno oni vide nesto u njemu sto mi ne vidimo

    Ne znam sto se dize tolika prasina oko Van Dajka kada je on suvi prosek od igraca.

Postavi odgovor