CAREVIĆ PRELOMIO Ostaje u Barseloni još tri godine!

Kapiten mlade reprezentacije Crne Gore, Lazar Carević, ostaje i u narednom periodu u Barseloni, pošto je produžo ugovor sa klubom do 2023. godine.

Informaciju je potvrdio i sam klub, kao i to da je Carević imao ponude da nastavi karijeru i u Vitoriji Gimaraeš i Selti.

Crnogorski reprezentativac ostao je veran svom timu i rešio da izbori startno mesto u vro jakoj konkurenciji.

Carević je došao u Barselonu 2017. godine iz Grblja, prošao omladinsku selekciju u La Masiji, zatim se priključio B timu.

Sa omladincima Barselone osvojio je titulu prvaka Evrope.

Tokom ove sezone uspeo je da se oporavi od teške porvrede kolena, a sada je istakao da je Barselona najbolje mesto za učenje i usavršavanje.

-Naravno da nije lako doći do prvog tima kluba kakav je Barselona, ali siguran sam u sebe i svoje kvalitete. Uz naporan rad sve je moguće! Takođe, ovde je velika konkurencija i to je ono što me i tera da svaki trening radim sve bolje i bolje i zaslužim svoje mesto u ovakom klubu – rekao je Carević i dodao:

-Za Barsu sam navijao od malih nogu i mnogo sam srećan što sam, kao dečak iz jedne male zemlje, dobio priliku da igram i da se borim za mesto u takvom klubu. To me čini ponosnim, ali znam da je ispred mene naporan rad kako bih ostvario sve svoje ciljeve – kaže mladi igrač.

DOCIĆ ZA MERIDIAN: Niko me nije zvao iz Partizana, fokus mi je na Čuki!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

13 Komentara

    Ne verujem da ce osta braniti u Barsi, ali skola je odlicna. Mnogo ce da nauci i brze kasnije da napreduje

    Pa gde je bolje nego u Barsi,pravi klub…

    Zavisi za koga

    Имаће светлу будућност у Барселони

    Ako nastavi da se trudi, hoce

    Ко би тек тако напустио Барсу…

    Neko kome se ne svidja tamo

    I treba samo radom moze da se izbori za prvi tim.

    Pr i put cujem za njega, ali srecno momce

    bravo majstore,nema lepse nego procitati ovakvu vest za nekog sa nasih prostora,ceka te velika buducnos i naravno jednog dana da stanes na gol prve ekipe Barselone

    Ispred njega je naporan rad kako bi ostvario sve svoje ciljeve. Samo napred

    Lazar je ostao je veran svom timu,bravo

    mislim da je doneo ispravnu odluku,bolje skole nema.Napravii bi gresku da je otisao u celtu ili gimarajes ,uz veliki trud i skolu Barsinu bice top

Postavi odgovor