Život u Švedskoj nije se mogo promenio, bez obzira na koronavirus. Fudbalski klubovi u toj zemlji mogu da treniraju i pripremaju se za početak sezone.
Juče je bio aktivan i legendarni Zlatan Ibrahimović koji je digrao meč sa Hamarbijem, sa kojim trenira, protiv ekipe Bajans IK Freja.
Popularni Ibra je postigao i gol, a igrači su ovu utakmicu iskoristili da se što bolje spreme za početak sezone.
– Veoma sam zahvalan što mi je dozvoljeno da treniram sa ekipom sada kada je skoro sve zatvoreno u celoj Evropi. Pogotovo u Italiji, gde ne možete da trenirate normalno i gde morate sve vreme da budete u kući – rekao je Ibrahimović posle utakmice.
Inače, Šveđanin u svom vlasništvu ima 25 odsto akcija Hamarbija.
? Zlatan Hammarby antrenmanındapic.twitter.com/YgvHf4CN9g
— FlashScore.com.tr (@FlashScoreTR) April 24, 2020



web hosting services
Wow, this paragraph is pleasant, my younger sister is analyzing these kinds of things,
thus I am going to tell her.
best web hosting
At this moment I am ready to do my breakfast, after having my breakfast coming yet again to read additional news.
adreamoftrains webhosting
Nice answer back in return of this issue with genuine arguments and telling
everything concerning that. adreamoftrains web hosting reviews
best web hosting 2020
Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished
to say that I’ve really enjoyed browsing your blog
posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope
you write again soon!
Pedja
Otkud to da je Ibra da gol? ? mene cudi kad se utakmica zavrsi a on ne da gol, Ibrakadabra, jedan jedini…
Jecika
Pravo cudo za njega je da zatrese mrezu, idemo Ibra legendo nad legendama, nema stajanja.
Ruki
Odlican je, koja kondicija, koji vrhunski fudbaler
Djeneral
Ibra i u Hamarbijemu daje golove. Svedjani pametno postupaju nema vanrednog stanja i ostalih gluposti, vec ljudi zive zivot pa sta bude bice.
Totti
Negde se slazem sa tvojim komentarom, jer ovo sto se desava kod nas, spasice sigurno zivote, ali svi ce da odlepimo od izplacije. Da covek nije pametan.
Tzki
Uživa i radi što mu najbolje ide u životu a to je igranje ⚽ na vrhunskom nivou
Ancica
Uz to nas sve ostavlja bez teksta, kolika je on sila, ima jos mnogo toga da pokaze.
Efendija
Legenda uzor
Da mogu da biram bio bi zlatan
aleksa
od ibre je uvek ocekivano da zatrese mrezu 🙂
Aleksandar
Dobro je da je neko krenuo sa pripremama!
Anakin91
Morali da ga puste posto je jedan od vlasnika kluba
Aleksandar
Majstor na terenu ali ostace mu neosvojena Liga Sampiona
Maree
Koliko je ustvari talican ovaj Ibrahimovic to je ludo, pa on covek toliko ga oce gol da gde god ode i sada u poznim godinama daje golove ko od sale bas 😀
Scar
Lud je za medalju njemu ni Korona ne može ništa.
Miksi
Ma covek je dokazao da je madjionicar
zeljko1
sad kad krene spremniji nego ikad samo ce da prste golovi
Tomica
Ibra magija
Djela
Jedan je nas Zlatan
Lazar7
Bravo Zlatane ali nisi iskreno nista posebno.
Cika Paja
On i Batistuta dva identicna igraca po meni.
Resa 00
Idi bre covece u penziju.
Kosta
lep nacin da odrzi formu…
Milena86
Pa uzeleo se fudbala,nije mogao da doceka ovaj trenutak,kao i svi drugi sportisti.
Mika324
Sjajan fudbaler, ali previse prepotentan
Shone
Kao zahvaljuje se, što su ga pustili da igra. A četvrtina kluba njegova, dobra fora.
NK
Ibrahimovic trese sve kad se pojavi
Iva12
Nije fer da neke zemlje mogu da treniraju a neke ne.
Zoki
Ibra kao Vil Farel u filmu Semi Pro, vlasnik kluba, trener, igrač i kapiten. ???
Sanja90
Pa ovo nije vest, ovo je normalno, covek je masina.
Goran
Ha-ha.Razbija u svom klubu.
Nikola
Covek je prava legenda! Nacin na koji zabija golove je genijalan
Vladan81
On je covek legenda. Ima da gadjam samo 4+ kad krene sezona… ??
Orfanela
Ko hoce nadje nacin da igra fudbal. Naravno da je dao gol kako utakmica da prodje bez toga. Zlatan najbolji.
Mina87
Kod njih situacija nije ni bila toliko alarmantna tako da me ne cudi sto je vec pocelo da se trenira. Lepa vest u moru negativnih nagadjanja.
Biska
Situacija je jako alarmanta samo sto Svedjani imaju drugaciji sistem,oslanjaju se samo na socijalnu distancu. A sto se Ibrahimovica tice, pa klib je njegov? Isto kao da ja izadjem u moje dvoriste da trenirem. Samo se hvali
Chupka
Uobrazenko ne volim ga.
Zoka
Ma realno možeš samo da mu pljuneš pod prozor i ti kao neko ko posmatra i gleda fudbal i 99% ostalih gledalaca i igrača. Ne shvatate Ibru onako kako treba, zato i mislite da je takav.
Filip
Najveća legenda fudbala ubedljivo!
Kiza30
Aj u 25% od plate da su ga pustili da da gol…
Darkekralj
Slazem se sa tobom, mada bih ja mogao veci procenat da dam od plate da su ga pustili, samo da bi bio vazan ili ih je mozda on podplatio samo da ga puste da da gol
PAJA
I da nije vlasnik tih 25% cast je igrati sa njim u timu tako da to nema veze sa tim sto su ga pustili da igra
Novak22
Ma ovaj covek je neunistiv,joj ima 25% u njegovom vlasnistvu,ko moze da ga istera iz ekipe ili da mu ne produzi ugovor
Dusan
Čovek je legenda, davanje golova je za njega svakodnevnica
Slavisa93
Baas tako ? ovo je za njega kao dobar dan?
Leopold
Čovek će da igra i da rešeta mreže do 50. godine
JasminM
Bilo bi cudno da nije gao gol?
Fica
Ne staje covek,zivi za trening,pobedu,gol…
Kiki
Kakav doktor Ibra
Petar4
Jedva cekam da se zatresu i mreze ostalih klubova, samo nek’ nam je dobrog fudbala, za sve drugo cemo lako 🙂
Kole
Ma on je zivotinja prava
Petar
i meni je drago zbog tebe Ibra..
Krle
Pustili ga da igra za svoj klub,verovatno su ga pustili da da i gol.?
Mica
Kao hvala što ste mi dozvolili da igram u svom klubu.?
Acke
Jahahahahah tako ispada
Teo13
A on poznat kako nimalo ne voli da bude glavni,sebican neverovatno
Zeg an
gde mu nece da igra kada je vlasnik toliko akcija kluba, a opet kada se desilo da je Ibrahimovic igrao fudbal a da nije dao gol?!
Ilija
Vidi ti to,Ibrahimovic zna sta je zahvalnost
Zika
Ko bi rekao jel da
Volfgan
Svaka mu cast
Stojan
Odrzava formu covek. Svaka mu cast. Majstor
Peca
Lepo je u ovom trenutku cuti da se mreza trese
Djomla
Svaka cast velikom ibri,najbolji je
Vale13
Ko da je dao gol realu jbt…ovaj covek kad mrdne eto ti naslov u novinama…dosadno…
Buda77
hahahah vidi ne moze to bas svako 😀 da se ne lazemo
Dzimbo
Od njega i Jovica ne moze da se zivi! I novinari su krivi od svega prave senzaciju
lazar
hvala sto se me pustili u moj klub,hahahah,kakva sala niotkuda
Lela78
A tako je sladak sa ovom izjavom kao dete neko?
Bobi30
Hahahahahha oplakah…
Bogi
Gazda dao gol?… Pa normalno da su ti dozvolili da igras kad imas 25%kluba
Grizman
Doktor fudbala. Taman mu je dobrodosla Svedska zbog forme
Mare
Bravooo… U punoj je kondiciji…
Ado78
Jedno je sigurno, Zlatanovi golovi su neponovljivi
Janko
Igrace ibra do 50te..ludak…
Djoka
Igrace ovaj kolko i Bufon
Iva
Sad svi kad se vrate tako neizivljeni kao zivotinje haha ima samo golovi da padaju sa svih strana
Ivan
Taman za dobitne tikete ?, samo golovi