TRESE MREŽE KO OD ŠALE Ibra odigrao utakmicu i postigao gol!

Život u Švedskoj nije se mogo promenio, bez obzira na koronavirus. Fudbalski klubovi u toj zemlji mogu da treniraju i pripremaju se za početak sezone.

Juče je bio aktivan i legendarni Zlatan Ibrahimović koji je digrao meč sa Hamarbijem, sa kojim trenira, protiv ekipe Bajans IK Freja.

Popularni Ibra je postigao i gol, a igrači su ovu utakmicu iskoristili da se što bolje spreme za početak sezone.

Veoma sam zahvalan što mi je dozvoljeno da treniram sa ekipom sada kada je skoro sve zatvoreno u celoj Evropi. Pogotovo u Italiji, gde ne možete da trenirate normalno i gde morate sve vreme da budete u kući – rekao je Ibrahimović posle utakmice.

Inače, Šveđanin u svom vlasništvu ima 25 odsto akcija Hamarbija.

OGLASIO SE ZLATAN Evo da li Ibrahimović ostaje u Milanu

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

80 Komentara

    Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished
    to say that I’ve really enjoyed browsing your blog
    posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope
    you write again soon!

    Otkud to da je Ibra da gol? ? mene cudi kad se utakmica zavrsi a on ne da gol, Ibrakadabra, jedan jedini…

    Pravo cudo za njega je da zatrese mrezu, idemo Ibra legendo nad legendama, nema stajanja.

    Odlican je, koja kondicija, koji vrhunski fudbaler

    Ibra i u Hamarbijemu daje golove. Svedjani pametno postupaju nema vanrednog stanja i ostalih gluposti, vec ljudi zive zivot pa sta bude bice.

    Negde se slazem sa tvojim komentarom, jer ovo sto se desava kod nas, spasice sigurno zivote, ali svi ce da odlepimo od izplacije. Da covek nije pametan.

    Uživa i radi što mu najbolje ide u životu a to je igranje ⚽ na vrhunskom nivou

    Uz to nas sve ostavlja bez teksta, kolika je on sila, ima jos mnogo toga da pokaze.

    Legenda uzor
    Da mogu da biram bio bi zlatan

    od ibre je uvek ocekivano da zatrese mrezu 🙂

    Dobro je da je neko krenuo sa pripremama!

    Morali da ga puste posto je jedan od vlasnika kluba

    Majstor na terenu ali ostace mu neosvojena Liga Sampiona

    Koliko je ustvari talican ovaj Ibrahimovic to je ludo, pa on covek toliko ga oce gol da gde god ode i sada u poznim godinama daje golove ko od sale bas 😀

    Lud je za medalju njemu ni Korona ne može ništa.

    Ma covek je dokazao da je madjionicar

    sad kad krene spremniji nego ikad samo ce da prste golovi

    Jedan je nas Zlatan

    Bravo Zlatane ali nisi iskreno nista posebno.

    On i Batistuta dva identicna igraca po meni.

    Pa uzeleo se fudbala,nije mogao da doceka ovaj trenutak,kao i svi drugi sportisti.

    Sjajan fudbaler, ali previse prepotentan

    Kao zahvaljuje se, što su ga pustili da igra. A četvrtina kluba njegova, dobra fora.

    Nije fer da neke zemlje mogu da treniraju a neke ne.

    Ibra kao Vil Farel u filmu Semi Pro, vlasnik kluba, trener, igrač i kapiten. ???

    Pa ovo nije vest, ovo je normalno, covek je masina.

    Covek je prava legenda! Nacin na koji zabija golove je genijalan

    On je covek legenda. Ima da gadjam samo 4+ kad krene sezona… ??

    Ko hoce nadje nacin da igra fudbal. Naravno da je dao gol kako utakmica da prodje bez toga. Zlatan najbolji.

    Kod njih situacija nije ni bila toliko alarmantna tako da me ne cudi sto je vec pocelo da se trenira. Lepa vest u moru negativnih nagadjanja.

    Situacija je jako alarmanta samo sto Svedjani imaju drugaciji sistem,oslanjaju se samo na socijalnu distancu. A sto se Ibrahimovica tice, pa klib je njegov? Isto kao da ja izadjem u moje dvoriste da trenirem. Samo se hvali

    Uobrazenko ne volim ga.

    Ma realno možeš samo da mu pljuneš pod prozor i ti kao neko ko posmatra i gleda fudbal i 99% ostalih gledalaca i igrača. Ne shvatate Ibru onako kako treba, zato i mislite da je takav.

    Aj u 25% od plate da su ga pustili da da gol…

    Slazem se sa tobom, mada bih ja mogao veci procenat da dam od plate da su ga pustili, samo da bi bio vazan ili ih je mozda on podplatio samo da ga puste da da gol

    I da nije vlasnik tih 25% cast je igrati sa njim u timu tako da to nema veze sa tim sto su ga pustili da igra

    Ma ovaj covek je neunistiv,joj ima 25% u njegovom vlasnistvu,ko moze da ga istera iz ekipe ili da mu ne produzi ugovor

    Čovek je legenda, davanje golova je za njega svakodnevnica

    Baas tako ? ovo je za njega kao dobar dan?

    Ne staje covek,zivi za trening,pobedu,gol…

    Jedva cekam da se zatresu i mreze ostalih klubova, samo nek’ nam je dobrog fudbala, za sve drugo cemo lako 🙂

    Pustili ga da igra za svoj klub,verovatno su ga pustili da da i gol.?

    Kao hvala što ste mi dozvolili da igram u svom klubu.?

    Jahahahahah tako ispada

    A on poznat kako nimalo ne voli da bude glavni,sebican neverovatno

    gde mu nece da igra kada je vlasnik toliko akcija kluba, a opet kada se desilo da je Ibrahimovic igrao fudbal a da nije dao gol?!

    Vidi ti to,Ibrahimovic zna sta je zahvalnost

    Ko bi rekao jel da

    Svaka mu cast

    Odrzava formu covek. Svaka mu cast. Majstor

    Lepo je u ovom trenutku cuti da se mreza trese

    Svaka cast velikom ibri,najbolji je

    Ko da je dao gol realu jbt…ovaj covek kad mrdne eto ti naslov u novinama…dosadno…

    hahahah vidi ne moze to bas svako 😀 da se ne lazemo

    Od njega i Jovica ne moze da se zivi! I novinari su krivi od svega prave senzaciju

    hvala sto se me pustili u moj klub,hahahah,kakva sala niotkuda

    A tako je sladak sa ovom izjavom kao dete neko?

    Hahahahahha oplakah…

    Gazda dao gol?… Pa normalno da su ti dozvolili da igras kad imas 25%kluba

    Doktor fudbala. Taman mu je dobrodosla Svedska zbog forme

    Jedno je sigurno, Zlatanovi golovi su neponovljivi

    Sad svi kad se vrate tako neizivljeni kao zivotinje haha ima samo golovi da padaju sa svih strana

    Taman za dobitne tikete ?, samo golovi

Postavi odgovor