SAUL IZNENADIO NAVIJAČE Španac najavio odlazak iz Atletika

Fudbaler Atletiko Madrida Saul Nigez iznenadio je sve navijače “jorgandžija” objavom na svom Tviter nalogu da napušta klub.

Naime, vezni fudbaler je napisao da će za tri dana obelodaniti ime novog kluba.

Novi klub. Oglasiću se za tri dana – napisao je Saul.

Kako navode pojedini španski i engleski mediji njegova naredna stanicu u karijeri bi mogao da bude Mančester junajted.

Ovaj 25-godišnjak je ponikao u Atletiku. U prvom timu je od 2013. godine, a ugovor sa Madriđanima mu ističe 30. juna 2026. godine. Njegva vrednost je 72 miliona evra.

Saul je ove sezone odigrao 37 utakmica u svim takmičenjima i postigao je tri gola.

Podsetimo, La Liga bi trebalo da bude nastavljena 11. juna, a Atletiko je u trenutku prekida bio šesti na tabeli sa 45 bodova.

NOVA TRAMPA NA POMOLU Juventus u pregovorima sa Atletikom

OBAVEZNO POGLEDAJTE:PONOVO NAPUŠTA DOMOVINU Dva kluba žele da dovedu Balotelija?

50 Komentara

    Hmm, ne verujem da ce se dogoditi da promeni klub, ali ajde da sacekamo i ta tri dana, da vidimo šta će tada napisati Saul, za njega je zainteresovan i drugi klub iz Manchestera, tako da verujem da bi pre mogao da ode kod zemljaka Gvardiole!

    msms da je on produzio ugovor sa atletikom i da je samo ovo da malo pisu novine o transferu

    Jedino sto nam ostaje jeste da sacekamo jos 3 dana i da saznamo

    Ne znam ko ce da da za njega 72 miliona ali dobro

    Videcemo to za 3 dana

    Vreme je da proneni klub, nije los, ali mogao je bolje. Mozda mu treba nova sredina, klubu drugi igrac. Mozda od ovog odlaska ispadne i dobra prica.

    Covek odlicne partije pruza sto i nije cudno da su drugi zainteresovani za njega

    Nije cudno sto su drugi klubovi zainteresovani za njegaskupe ali je cudno sto je ovo kao grom iz vedra neba!

    Verovatno je nasao klub u kome ce igrati za vece pare i jos vise napredovati

    Pa dobro možda mu neko ponudi i više nego što ovde ima

    Baš me zanima gde ide, ali pošto nije mnogo nešto ni postigao za ovaj klub onda mu je bolje neka ide

    E to bi i ja voleo da znam u koji klub prelazi, ne verujem da ce u neki jaci klub preci

    Steta za klub. Bas me zanima gde planira da predje.

    Ako misli da negde ima bolje,nek ide

    Ništa čekamo tri dana da vidimo razrešenje misterije.

    Kao prava zvezda koja nista specijalno nije igrala drzi nas u neizvesnosti. Mozda predje u Zvezdu ili Partizan 😅😅

    On je dete Atletika! On je stasao u tom klubu… Bas steta…

    Mislim da bi se odlicno uklopio u mancesteru, odlican izbor ako ode u taj klub

    Veliki kiks za atletiko ako ode iz kluba

    sa ovakvom izjavom kao da je ljut ,nema ono zahvaljivanje klubu ,zao mi je ,bilo je lepo itd

    Bas zanimljivo nisam ni znala da toliko vredi..

    Za ove pare mora da pravi ozbiljnu razliku.

    Gde god da ode bice opasno pojacanje.

    Mnogo vredi da bi ga neko uzeo

    Verovatno ga je manca pazarila

    Gde ćeš ti momče za tolike pare?

    Dosta dugo je u Atletiku.. Da sačekamo pa da vidimo gde će

    Vreme ja za promenu kluba dosta je bilo u Atletiku

    Mnogo je to para za ovakvog igraca.

    Mozda ce u mancester a mozda nas i iznenadi

    Mozda se zašitio, ali msm da bi pre engleske za njega idealan bio inter ili milano

    Saul Nigez ima svoje kvalitete,licno ga ne volim,ali koji je to klub koji mu odvlaci paznju me bas zanima

    Bas me zanima koji ce klub odabrati

    Cim se ne zna gde odlazi, od njegovog prelaza nema nista

    Ko zna, koji ce klub odabrati, mozda bude i neki iz Italije

    Mancister samo sakuplja ove koji nece da ostanu u svojim klubovima

    Obzirom da se nije nešto proslavio sa golovima ove sezone ima dobru cenu. 72 miliona!?

    Videćemo da li će preći u Mančester.

    Meni vise “smrdi” da ce da predje u City. Ali ajde bas da vidimo sta ce da objavi za 3 dana.

    Realno najveća priča je bila oko Man Utd … ali ako ode tamo nije iznenađenje ,tako da bas me zanima gde će da predje

    Ovo je garant neka njegova fora… mislim da nigde ne prelazi.😞

    Ajde bas da vidim koliko ce da nas iznenadi novim klubom. A posto nije postigao nesto puno, mozda je tako i bolje za klub.

Postavi odgovor