Posle Premijer lige doneta je odluka o nastavku drugog ranga engleskog klupskog fudbala. Čempionšip će se nastaviti 20. juna.
Ljubitelji engleskog fudbala, napokon imaju razloga za zadovoljstvo. Premijer liga se nastavlja 17. juna, a Čempionšip samo tri dana kasnije.
Predsednik EFL (Engleske fudbalske lige) organizatora svih nivoa takmičenja ispod Premijer lige Rik Peri, izjavio je da je moguće pomeranje nastavka ukoliko se dogode nepredviđene okolnosti na polju sigurnosti i zdravstvene zaštite.
Ako bi sve išlo po planu, takmičenje u Čempionšipu bi trebalo da se završi 30. jula. Tada je predviđeno da se odigra finale plej-ofa.
Takođe, doneto je pravilo da umesto 18 u protokolu za utakmice bude 20 igrača.
Lider na tabeli je Lids sa jednim bodom prednosti u odnosu na Vest Bromič. Fulam za koji nastupa naš Aleksandar Mitrović, zauzima treće mesto.



Leopold
Ovo je odlicno vreme za nastavak sezone
Dusan
Odlicno vreme
Marko
Sjajne vesti!
Kiki
Jedva cekam Mitrogola da gledam kako reseta
Tasa
Jedva cekamoooo
Vlada
Odlicne vesti, sad će to jos malo 👌🏼
Nemanja
Idealno vreme
Steva
Idemo cuva se lova za mazanje Engleza
Rade Vulic
Jedva cekam da gledam opet Mitrovica na terenu kako cepa mreze
Goran 22
Odlicne vesti da cemo pratiti i gledati jos jednu dobru ligu
Dunja
Super, jedva čekamo
Nina
Napokon neke lepe vesti
Jovan
ovo je super vest,jedva cekam 17. juni!
Admirson
Lepe vesti
Durant91
E ovo se cekalo, ovde se igra pravi fudbal…
Scar
Auu pa oni će onda igrati po 2 utakmice dnevno. Odigraju jednu pa tuš 5 minuta predah pa opet na teren. 🤣🤣🤣🤣
Piksi
da nisu nemci krenuli sa prvenstvom ne bi niko krenuo😅
Sasa 22
Krenuli bi sigurno samo je neko morao da probije led
ivanp
Taman da Liverpul overi titulu
Piksi
Napokon lepe vesti sa ostrva
Vuk89
Da krene pravi fudbal 😁
Buda77
prvo lepo premier da krene da se zagrejemo pa onda napad na championship pposle samo 3 dana…radosti
Gedza
Idemoo jun udaran termin za fudbal
Vladana
Al uvek je bitno da se provuce Fulam i Mitrovic inace kada nas je zanimao Cempionsip
Baki
Idemo Mitrivicu kraljino! Napred Fulam💪💪
Gogi
Sjajno, leto ću provesti u kladionici 🙂
Garinca
Odlicna vest, bas sam se pitao sto nema vesti o drugom rangu takmicenja u Engleskoj.
Marko
Napokon i ova vest!
Djordje
Bice tu mnogo golova
Filip
Odlicna vest
Dovla
Jedva cekam
Vlada
Polako sve pocinje
Goran85
Super,jedva čekam.
Misel
.. Da bodrimo Mitra za baraz
maja
Sjajna vest.. Sve na golove
Anakin91
Da se raspucaju, Engleze druga samo na golove
Mosa
Samo na Fulam!
Boban
mislim da ne postoji covek koji je postovalac i ljubitelj fudbala naravno ,da se nije obradovao odredjivanjem datuma za nastavak Championship-a
B_np
Bice ovo dugackih 17 dana, ali kad je sve proslo i ovo malo ce proci 😊
Lukas
Vec imam 5 tiketa u glavi koji mogu da se odigraju kad pocne champioship 😁😁
Mića3
Jedva čekam da počnu Englezi. Biće pravo uživanje gledati ih opet.
Zorica
Sjajne vesti za ljubitelje engleskog fudbala.
Manki
zaista, englezi igraju najlepsi fudbal
Nemanja
Čeka se polovina juna pa da se uživa u sportu ,generalno fudbalu ! Biće i mnogo veća ponuda da se odigra nešto u Medoxu
Dzimbo
Odlicne vesti! Mozda ne idem nigde na odmor ali bar cu imati sta da gledam.
Marko 22
I na sta da napravis pare gledajuci odlican fudbal
Cole
Znaci od 17 juna ima da izgorimo pored tv ekrana!
MaraMaki
Napokon, vreme je za kvalitetan fudbal. Lepa vest.