LOŠA SITUACIJA U MILANU Ibrahimović blizu transfera u Hamarbi

Burno je u Milanu! Zlatan Ibrahimović se suprostavio Ivanu Gazidisu, izvršnom direktoru kluba, a mediji u Italiji pišu da je blizu transfer Šveđanina.

Kako prenosi “Gazeta delo Sport”, Ibrahimović je nezadovoljan situacijom u Milanu. Zbog toga je kritikovao rad Gazidisa i način na koji vodi fudbalski klub iz grada mode.

Ugledni list navodi da će Ibrahimović igrati za Milan samo do kraja sezone. Cilj ekipe je mesto koje vodi u Ligu Evrope.

Trenutni favorit za dovođenje napadača je Hamarbi, klub čiji je Ibrahimović jedan od vlasnika.

Ukoliko bi zaista pojačao Hamarbi, Ibrahimović bi navukao na sebe još veći gnev navijača Malmea, ekipe u kojoj je do nedavno imao status legende.

Tokom pauze zbog pandemije koronavirusa, Ibrahimović je kondiciju održavao upravo sa Hamarbijem. Ipak, zbog povrede lista, njegov nastup na prvom meču Milana posle pauze još uvek je neizvestan.

Utakmica protiv Ležea na programu je 22. juna, a Šveđanin se nada da će biti spreman.

Zlatan je u Milan stigao u januaru 2020. godine. Potpisao je ugovor do kraja sezone, uz opciju produžetka na još godinu dana.

Gol i odlično odigranih 45 minuta Ljajića u porazu Bešiktaša

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbaler postigao prvi gol u 11 godina dugoj karijeri | ČUDO U NEMAČKOJ

25 Komentara

    Pa to je teska prica, msm da ce ostati do kraja i da ce se izgladiti odnosi sa njim i Gazidisom

    I ti si Ibro ipak samo covek,godine su godine…

    Ibrahimovic nema mira .Dosadno je njemu pa se seta iz kluba u klub…A i realno moze mu se.

    Ma sta mu se moze, da mu se moze ne bi isao u hamarbi

    Hamarbi je veliki klub,voleo bih da Zlatan zaigra u Swedskoj ligi,voleo bih to da vidim.

    Neka se samo vrati u Svedsku. Neka uziva tamo, i da se udalji od medija malo.. Ali isto tako, citam, cilj Milana je Liga Evrope… Pre 14-5 godina su imali Nestu,Maldinija,Kaku u timu, a sad im tu Ibra diktira klubom sa 38-9 godina, koliko li vec ima..

    Uf sto mi je antipatican.. Neka on ide u svoj klub i tamo nek se izivljava

    Od njega moze se svasta ocekivati, mada je najispravnija prica da ce otici u Hamarbi gde je suvlasnik

    Slazem se

    Ni ja mislim da ce otici na kraju sezone, ipak se zasitio Milana i igre u njemu

    Milan radi veliki zaokret u poslovanju i kreće konačno da radi sa talentovanim klincima tako da se on tu nikako ne uklapa.

    Tako bi trebalo da rade, ali koliko cujem zainteresovani su za Silvu iz PSG-a

    Pa neka ide u Hamarbi, sta ga briga i ovako je jedan od vlasnika tamo, a u Milanu se svakako sve vise situacija pogorsava

    Ja ne vidim nista lose da odigras neku sezonu za svoj klub ciji si vlasnik. Mada ce se buniti navijaci Malmea, a za to njega boli uvo

    Ocekivano,vidi se iz aviona da zeli u Hamarbi da tamo zavrsi karijeru,pitanje dana kada ce preci

    Mnogo jak ,kvalitetan igrac,dugo traje…

    Nikad od njega veliki igrač neće biti

    Treba njina mlad igrač na poziciji napadača ,trebao isu davno to da rese

    Zlatan iako mator opet je bio najbolji igrač

    Niko ne želi da ostane više u Milanu

    Pa samo je pitanje trenutka kada će se vratiti u Švedsku

    Zlatan je navikao da se sve vrto iko njega,i cim nije tako odma se buni,teraj to oubrazenko

    toliko veliki klub Milan,a nikada vece rasulo u njemu,to je strasno,ma i on treba da podje,pa neka u Hamarbiju radi sta hoce posto je njegov klub

    Voleo bi da ode tamo, pa kad se igraci pobune da vidim sta bi im on odgovorio

Postavi odgovor