Gobeljić i Katai složni: Imali smo sreće, mora bolje!

Fudbaleri Crvene zvezda ostvarili su tešku, ali vrlo važnu pobedu protiv Tirane u Albaniji u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sasvim sigurno, mnogo teže nego što su svi očekivali, ali pobeda se piše.

Svoje utiske izneli su Marko Gobeljić i Aleksandar Katai, koji su bili potpuno iskreni i priznali da u nastavku moraju mnogo bolje da igraju.

https://meridiansport.rs/tirana-crvena-zvezda-0-1-kvalifikacije-za-ligu-sampiona/

-Videli ste i sami da je bio izuzetno težak meč, počeli smo kako treba, ali onda smo naglo pali. Ne znam šta se desilo, ali analiziraćemo sutra, pa ćemo videti. Sreća pa smo postigli gol iz prekida, dosta smo analizirali taj deo igre. Zaslužena je ovo pobeda, a sada treba da se okrenomo novim utakmicama – jasan je Gobeljić.

Sličnog mišljenja je i Aleksandar Katai.

-Moramo da vidimo šta smo uradili dobro, a šta nismo i da popravi te stvari – ocenio je Katai u izjavi za RTS.

Priznao je i on sam da su do pobede došli teže nego što su očekivali.

-Naravno, kao što sam rekao, ove utakmice nisu nimalo lake. To je samo jedna utakmica, ili prolaziš ili ispadaš, tako da nema mesta greškama. To smo videli i sada, mogli smo da budemo kažnjeni par puta, ali srećom nismo. Moramo maksimalno da uđemo u sledeću utakmicu – rekao je Katai.

Bilo kako bilo, crveno-beli su prošli dalje, pobeda se piše, a ostaje nam da vidimo kako će ekipa Dejana Stankovića izgledati u nastavku kvalifikacija.

Vujadin na prekretnici karijere: Zašto odlazi iz APOEL-a?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #09 | PAPAGAJ POGODIO REZULTAT?!!!

6 Komentara

    Mora ,mora bolje jos sada kada dodju jaci protivnici.

    Nijedna utakmica nije prosla bez nekih problema

    Uzasna igra,sreca prosli smo ali ne pise nam se dobro

    Zvezda nema bekove, ocajno su igrali….

    Velika sramota sta je Zvezda pokazala na terenu

Postavi odgovor