Radnički na pragu ispadanja: Hrabra Inđija zadala prvi udarac Nišlijama

Fudbaleri Inđije savladali su Radnički iz Niša rezultatom 3:1 u prvoj utakmici baraža za popunu Superlige Srbije u sezoni 2023/24.

Zeleno-beli su tako došli na prag plasmana u najbolje domaće takmičenje, a revanš na jugu Srbije je na programu četvrtog juna.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Inđija je povela u sedmom minutu preko Radosavljevića, a u 22. minutu je već bilo 2:0, posle majstorije Stojanovića, koji je volej udarcem pogodio dalji ugao gola Stevanovića.

Napadao je Radnički, ali ređali su se promašaji, pošto je na golu domaćina stajao raspoloženi Čupić.

Totalni nokaut gostima zadao je Stojanović drugim pogotkom, a utešni gol za Radnički delo je Lazara Pavlovića, koji je evrogolom dao nadu Nišlijama pred revanš da mgou da zadrže status superligaša i u narednoj sezoni.