Stigao je Aleksander Isak u Liverpul – konačno. Plaćen je 150.000.000 evra Njukaslu, čime je postao najskuplji igrač u istoriji Premijer lige.
Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Ljudi nemaju kompletnu sliku, a komentarišu. Međutim, i to je priča za neki drugi dan. Ne mogu da kontrolišem šta će da se priča i piše. Jedino što mogu da kažem je da sam srećan što sam novi fudbaler Liverpula. Drago mi je i što se sve desilo pre dolaska u reprezentaciju, kako bih mogao u potpunosti da se fokusiram na fudbal“, rekao je Isak za švedske medije.
Videćemo kako će se snaći na Enfildu. Krenuo je i Hugo Ekitike da pogađa, biće zanimljivo videti hoće li moći da igraju u tandemu.
BONUS VIDEO:



neda.kerkez
Ne vidim razlog da se nervira oko toga što drugi pišu ili komentarišu, Liverpul je želeo da plati toliko za njega i to je dokaz njegove vrednosti.
kluka4002
Pametan živo pd sebe ne od drugih mislim da će mu prelazak u Licerpul mnogo doneti