Fudbalski savez Srbije je rešio da ne gleda kroz prste, pa će tako Crvena zvezda i Partizan biti kažnjeni zbog komentarisanja suđenja.
Kako prenosi Sport klub, očekuje se da do kraja nedelje na adresu večitih stignu prijave disciplinskog inspektora Miroslava Severa, odnosno da na narednoj sednici budu donete kazne za naša
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Prolećni deo sezone skoro da je jedva počeo, a odmah smo dobili seriju saopštenja. Krenulo je posle utakmice Radnika i Partizana, kada se oglasila Crvena zvezda i direktno ukazala na Srđana Jovanovića.
Zatražila je da jedan od najboljih srpskih sudija više ne deli pravdu na utakmicama večitih. Odgovorio je Partizan, dok se oglasio i Novica Tončev, koga takođe čeka kazna…
Bilo kako bilo, FSS je spremio sankcije za sve koji su komentarisali suđenje.
Bonus video:



Jelenko
Zasto protiv Partizana kada nije komentarisao sudjenje vec odgovorio CZ-i na NEOSNOVANE I SMISLJENE NAPADE na Partizan.Sa druge strane Terzic je u VISE NAVRATA komentarisao sudjene PARTIZANOVIH utakmica i NIKADA NIJE KAZNJEN( cak je smijenjen i predsednik sudijske organizacije Filipovic jer nije dovoljno ODMAGAO Partizanu).
vasilije
Kako svi udaraju po sudijama , a da se zna koliko su bodova uzeli preko njih
katja
FSS treba da zastiti svoje sudije,da stanu iza njih!
darija
Zvezda ne da titulu,krenuli su u propagandu protiv sudija
irena
Samo treba da kaznjavaju,dosta su veciti unistavali fudbal u Srbiji
ilija
Nista drugo se nije ni ocekivalo iskreno!
zoran
Ma svaki put sto vecu kaznu dok se ne nauce iskreno
danilo
Pa kad ne znaju da navijaju kako treba i treba da ih kazne