Fudbalski savez Španije i La Liga odbili su da registruju igrače Barselone Danija Olma i Pau Viktora. Na njih klub neće moći da računa u nastavku sezone, prenosi As.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Liga i Savez potvrdili su ove subote da su Olmo i Viktor izbačeni iz prvog tima Barselone. To znači da je, uprkos prodaji paketa VIP loža na budućem Nou Kampu koji je doneo višemilionski iznos u Barsinu kasu, došao posle roka.
La Liga je već u sredu izbrisala dvojac Barsinih prvotimaca sa zvaničnog sajta takmičenja.
Katalonci će pokušati da preinače odluku sudskim putem. Кlub će se narednog utorka, dan uoči polufinalne utakmice Superkupa Španije, obratiti Višem savetu za sport i zatražiti suspenzije odluke La Lige.
Ova odluka pogoršava finansijsku situaciju Barselone i klub bi mogao da ostane bez ukupno više od 260 miliona evra. Olmo je sada tehnički slobodan igrač, ali njegov agent je nedavno istakao on želi da ostane u Barseloni i da ne razmatraju drugu opciju.
Bonus video:



boskovicmare982
Žargonski rečeno “Uvališe Barsi patku”