Izvanredne rezultate beleži Novi Pazar otkako je na klupu plavih seo Nenad Lalatović. Odlično se iskusni strateg snašao na stadionu kraj Jošanice, gde je od dolaska upisao četiri uzastopna trijumfa u domaćem šampionatu, dok je jedini poraz njegova ekipa doživela u četvrtfinalu Kupa od Crvene zvezde.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Pazarci i Lalatović pokazali su se kao idealna kombinacija, kako na terenu – tako i van njega. Temperamentni stručnjak postao je glavna zvezda u gradu, a gotovo svakodnevno sagovornik brojnih medija. Prilikom opširnog intervjua za “Sportal” dotakao se i aktuelne situacije o Partizanu.
Upitan je Lalatović od strane novinarke da li bi u slučaju da dobije idealne uslove i mogućnost da sam bira ekipu, pristao da preuzme crno-bele iz Humske ulice.
Usledio je očekivan odgovor, s obzirom na emocije koje stručnjak gaji prema svom matičnom klubu, Crvenoj zvezdi.
“To ne mogu nikad. To ne može nikad da se desi zbog Crvene zvezde. Oni ne bi mogli ni da prihvate, ne bih ni ja to tamo mogao da budem. Ja poštujem Partizan, cenim Partizan. U naše vreme to su bili takvi derbiji da nema ko će pobediti, ne zna se”, istakao je Lalatović.
Samo reči hvale imao je za predsednika crno-belih, Rasima Ljajića, dok kao veliku grešku kluba ističe odluku da se u novembru uruči otkaz Srđanu Blagojeviću, koji se nedavno vratio na odgovornu funkciju.
“Želim da čestitam Rasimu Ljajiću ovom prilikom. Veliki čovek od kojeg mnogo lepih stvari može da se nauči. Gospodin pravi. Za mene je najveća greška Partizana bila smena Blagojevića. I drago mi je što su ga vratili. To je čovek koji je gurnuo Partizanovu decu. Ispali su u Kupu, ma nema veze. Tako je nekad radio Mančester, tako je radio Ajaks. Ne znam tačno ko je iz Upravnog odbora smenio trenera. Siguran sam da to nije uradio gospodin Ljajić, nije ni Lazović… Kuća se pravi od temelja – moralo je prvo odbrana da se pojača”, poručio je Lalatović, pa potom dodao:
“Špic je otišao. Nema toga. Mora da dovedete vrhunskog špica, još jednog dobrog vezistu i onda može borba za titulu. Kod Duljaja, oni umesto da se pojačavaju oni se oslabe, kao da namerno sebe oslabe. Kažem: “Ljudi, šta je ovo? Šta ovo radi Partizan od sebe? Imaju dobar budžet”. Kako je Partizan harao osam godina”…
Bonus video:



relja
Ma kakvi to bi bio haos za haosom prvi poraz napravio bi cirkus