Menadžer Lestera je šaljivdžija: Nismo im prišli zbog socijalne distance

Pobedom protiv Sautemptona, fudbaleri Lestera popelsu se na drugo mesto Premijer lige i tu bi mogli da ostanu i nakon velikog engleskog derbija.

Ukoliko Mančester junajted, ostane neporažen u nedelju uveče na Enfildu, ekipa Brendana Rodžersa ostaće prvi pratioc “Crvenim đavolima”.

Utakmicu protiv Sautemptona Lester je rešio golovima Medisona u 37. i Barnsa u 95. minutu.

– Krenuli smo jako sporo, bili smo pasivni. Držali smo se pravila o socijalnoj distanci i nismo im prišli ni blizu – šaljivo je poručio Rodžers i potom nastavio:

– Posle toga smo krenuli sa napadima, poveli, i zatim bili znatno bolji u drugom poluvremenu. Mogli smo da postignemo još koji gol. Radili smo na pravi način taj ‘prljavi’ posao, na kraju je Harvi rešio. Veoma važan trijumf protiv jako neugodnog tima – zaključio je menadžer Lestera.

“Lisice” su osvajanjem tri boda razdvojili Mančester i Liverpul na tabeli, a od ishoda derbija zavisi na kojoj će poziciji biti posle 19. kola.

Eriksen se vraća na Ostrvo?

Obavezno pogledajte: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08

8 Komentara

    Igraju kao.i ranije, samo sto su jake ekioe.potpetile sa partijama ovo moze da im bude sansa za jos jednu titulu

    Odlicna fora! Lepo me je nasmejao! Ipak, nadam se da ce nastaviti u ovom ritmu. Imaju sanse da se bore za titulu.

    Kad ima sanse Mancester za titulu imaju i oni svakako, nista jaci Mancester nije od njih

    Hahahja odlicna sala! U stilu sa trenutnom situacijom!

    Samo tako da nastave i mogu da se bore za titulu zajedno sa Liverpulom i Mančester Junajtedom

    Oni ako.ovako nastave Mancestera preskacu uskoro kakav crni Manceseter

    Opasan Lester , dobijaju utakmice ,igeaju odlicno i ozbiljan su kandidat za titulu nastave li ovako

    Kad vidim ko je sve u konkurenciji za titulu ne bi me cudilo da je Lester osvoji, igraju ljudi odlicno

Postavi odgovor