Pobedom protiv Sautemptona, fudbaleri Lestera popelsu se na drugo mesto Premijer lige i tu bi mogli da ostanu i nakon velikog engleskog derbija.
Ukoliko Mančester junajted, ostane neporažen u nedelju uveče na Enfildu, ekipa Brendana Rodžersa ostaće prvi pratioc “Crvenim đavolima”.
Utakmicu protiv Sautemptona Lester je rešio golovima Medisona u 37. i Barnsa u 95. minutu.
– Krenuli smo jako sporo, bili smo pasivni. Držali smo se pravila o socijalnoj distanci i nismo im prišli ni blizu – šaljivo je poručio Rodžers i potom nastavio:
– Posle toga smo krenuli sa napadima, poveli, i zatim bili znatno bolji u drugom poluvremenu. Mogli smo da postignemo još koji gol. Radili smo na pravi način taj ‘prljavi’ posao, na kraju je Harvi rešio. Veoma važan trijumf protiv jako neugodnog tima – zaključio je menadžer Lestera.
“Lisice” su osvajanjem tri boda razdvojili Mančester i Liverpul na tabeli, a od ishoda derbija zavisi na kojoj će poziciji biti posle 19. kola.
Eriksen se vraća na Ostrvo?
Obavezno pogledajte: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08



Rade Vulic
Igraju kao.i ranije, samo sto su jake ekioe.potpetile sa partijama ovo moze da im bude sansa za jos jednu titulu
Poppy
Odlicna fora! Lepo me je nasmejao! Ipak, nadam se da ce nastaviti u ovom ritmu. Imaju sanse da se bore za titulu.
Biska
Kad ima sanse Mancester za titulu imaju i oni svakako, nista jaci Mancester nije od njih
Teemo
Hahahja odlicna sala! U stilu sa trenutnom situacijom!
Kosta
Samo tako da nastave i mogu da se bore za titulu zajedno sa Liverpulom i Mančester Junajtedom
Gemo
Oni ako.ovako nastave Mancestera preskacu uskoro kakav crni Manceseter
DI MARIA
Opasan Lester , dobijaju utakmice ,igeaju odlicno i ozbiljan su kandidat za titulu nastave li ovako
Dzoker
Kad vidim ko je sve u konkurenciji za titulu ne bi me cudilo da je Lester osvoji, igraju ljudi odlicno