GENT VEĆ IZABRAO: Umesto De Dekera stigao novi-stari trener

Gent je ekspresno našao zamenu za Vima de Dekera, a to je u stvari povratnik u klub. U narednom periodu na klupi “poglavica” sedeće Hajn Vanhazebruk.

Novi-stari trener je vodio Gent od 2014. do 2017. Godine, onda bio u Anderlehtu, da bi naredne dve godine bio bez posla.

Pošto je Vanhazebruk već osvajao trofeje (2015. osvojio titulu i trogfej Superkupa), uprava kluba sigurno očekuje bolje rezultate.

Prvo je otpušten Jes Torup, a zamenio ga je Laslo Bolonji, Rumun mađarskog porekla. Onda je došao De Deker koji se takođe nije dugo zadržao.

Gent je posle pet utakmica u Ligi Evrope jedini bez bodova, a kap koja je prelila čašu u slučaju De Dekera je bio sinoćni poraz od Slovana.

U poslednjem kolu, narednog četvrtka igraće sa Hofenhajmom, ali taj meč nema rezultatski značaj, s obzirom da su Nemci prvi, a Belgijanci poslednji.

Pročitajte još: “Maradona mi je poslao pozdrave i torbu punu novca”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DIEGO ARMANDO MARADONA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #31

12 Komentara

    Dekeru su prešli preko Zvezde ali Liberec nisu mogli da mu oproste

    Strasno kako im ne ide, losi su u Evropi kao i u svom prvenstvu tako da je ovo bilo ocekivano

    Posle ovog nastupa u Evropi bilo je logicno da ce doci do smene trenera

    Gent se nada da ce trener koji je 2 godine bez posla, moci da napravi cudo u klubu.. Trebaju oni mnogo vise u klubu da promene, a ne samo trenera

    Mislim da je sve do trenera i bilo, ovaj je bas lose vodio klub

    Nema tog trenera koji moze da unapredi davno propali klub

    Mislim da ce ih on unaprediti, nisu oni toliko losi

    Gent jednostavno mora da promeni 70% ekipa ako zele da napreduju

    Imali su oni i velikih problema sa povredama i zarazenim igracima, tako da se samo stabilizuju malo i bice nesto od njih

    Mnogo posla pred njim . Jako lose stoje na svakom polju i biće ovo jako tesko namjestiti da ekipa počne dobro da igra

    Sve sad zavisi od novog trenera dal ce se zadrzati do leta pa da dovede adekvatna pojacanja

    nema sta vise da traze u ligi evrope,sad ce se sa novim trenerom okrenuti prvenstvu,i da guraju sto bolje jel im i tamo ne cvetaju ruze,kako su igrali mislim da od ovoga i ne moze gore,samo misli da ce biti bolji sa novim trenerom

Postavi odgovor