Lil umalo prokockao pobedu, Džonatan Dejvid ustrelio Nant

Lil je stigao do prve pobede u francuskom šamionatu, u okviru drugog kola Lige 1 protiv Nanta – 2:0.

Lil je dominirao od prvog sudijskog zvižduka, ali nije uspeo da “probije led” pre velikog odmora. Žegrova je imao sjajnu šansu, a potom je i Džonatan Dejvid zatresao okvir gola.

Ipak, ono što mu nije pošlo za rukom u prvih 45 minuta, Dejvid je uspeo u 66. minutu utakmice. Kanađinin je sjajno reagovao posle odbranjenog udarca Remija Kabelje i pokušaj koji se prevorio u “otpadak” pretvorio u gol.

Mogao je Lil da prokocka trijumf kada je Alešandre Riberio dobio crveni karton u 78. minutu, a samo nekoliko minuta kasnije Sttiven Ajupa postigao gol, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

Da potvrdi trijumf na kraju je ipak uspeo Adam Unas, pogotkom u četvrtom minutu nadoknade.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije