NA POMOLU SRPSKA KOLONIJA U LONDONU: Fulam čini sve što može da dovede Matića!

Čelnici Fulama navodno će polušati da dovedu Nemanju Matića koji je postao slobodan igrač, pošto mu je istekao ugovor sa Mančester junajtedom.

Matić ima iza sebe sasvim solidnu sezonu u dresu Junajteda, i navodno su mnogi evropski klubovi zainteresovani da ga vide u svojim redovima.

Pre svih prednjači Roma, Žoze Murinjo veliki je poklonik igara Srbina još iz njihovog zajedničkog vremena u Čelsiju i na “Old trafordu” a prema pisanjima engleskih medija Fulam želi da ga dovede u svoje redove.

Tim iz Londona se vratio u Premijer ligu nakon fantastične sezone u Čempionšipu i naredne će ponovo pokušati da opstanu u elitnom rangu – to im nije uspevalo u prethodnim pokušajima.

U nameri da naredne sezone bude drugačije, Marko Silva, menadžer tima, koji inače izuzetno ceni kvalitete Matića spreman je da dobro “odreši kesu” ne bi li Aleksandru Mitroviću doveo nekadašnjeg reprezentativnog kolegu.

Ko zna, možda ćemo od sezone 2022/23 moći da u Fulamu vidimo tandem Matić-Mitrović!?

TRENER FULAMA NEMA DILEMU: Mitrović je spreman za Premijer ligu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Dejan Ćirjaković Boškić – Ronaldo dolazi da šutira penale za Meridian! EP 27

2 Komentara

    Pored Mitrovica taman bi bilo dobro da Fulam dovede i Matica!!!! I eto zacetak srpske kolonije

    Zašto da ne takvoj ekipi bi značio iskusan veziste koji može još sezonu dve da odigra na visokom nivou

Postavi odgovor