GAUČOSI BLISTAJU: Bili smo jači posle moje greške, biti na ovakvom turniru - nema ništa bolje

Fudbaleri Argentine kao prvi u Grupi C plasirali su se u osminu finala na Mundijalu u Kataru.

Lionel Mesi i drugovi su bili previše moćni za Poljsku i slavili sa 2:0 (0:0)m a Lionel Mesi je opet bio jedna od centralnih figura meča, u finišu prvog poluvremena nije uspeo da iskoristi jedanaesterac koji je nad njim dosuđen.

Ipak, Argenitnac je upisao sjajnu partiju.

– Ljut sam na sebe zbog promašenog penala. Imam utisak da je tim bio joj jači posle te moje greške. Znali smo da ako postignemo prvi gol, to sve može da promeni – kaže Mesi.

Svestan je sada sledi “ono pravo”.

– Mislim da će utakmica sa Australijom biti veoma teška. Svako može da pobedi svakoga, sve je nekako izjednačeno. Moramo da pripremimo taj meč na najbolji mogući način, kako mi to obično i radimo – dodao je Lionel Mesi.

Utiske je preneo i strelac jednog od dva gola, Aleksis Mekalisteru.

– Srećni smo, ovo je bila veoma važna pobeda za nas. Biti prvi u grupi, to nam je bio primarni cilj. Odigrali smo sjajnu utakmicu. Srećan sam zbog gola, ali najvažnije je da smo prošli dalje – poručio je Mekalister.

Hulijan ALvarez je imao poruku za navijae Argnentine. 

– Biti na ovakvom turniru, nema ništa bolje. Osećam veliku podršku svih u ekipi. Daćemo sve od sebe da obradujemo sve Argentince – zaključio je Alvarez.

FUDBALER ŠVAJCARSKE PORUČUJE: “Mnogo toga se promenilo, Srbija sjajna u ofanzivnoj liniji”!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Katar uzivo | Pitali smo navijace 🇦🇷 Argentine i 🇵🇱 Poljske ko je bolji | Messi ili Lewandowski?

4 Komentara

    Mesi je epicentar svih dogadjanja u timu Argentine!!!

    Kad dodje malo ozbiljnija ekipa bice muke velike verujem

    Koliko se samo zasniva igra na Mesiju,cak i previse za mene

    Nema Poljka osim Leve nikoga da moze da parira

Postavi odgovor