Odavno je poznato da Arsenal svim silama želi da pronađe novi klub za Mesuta Ozila.
Bivši reprezentativac Nemačke praktično sedi na tribinama za 350.000 evra nedeljno. Tobdžije ne kriju da žele da se otarase Nemca, koji je u jednom trenutku, iznenada prestao da bude jedan od najboljih fudbalera na svetu.
Koliko god čudno to zvučalo, istina je. Ozil je svojim igrama u dresu Real Madrida naterao, tadašnjeg trenera, Arsena Vengera, da 2013. godine, izdvoji 45.000.000 evra.
Nakon nekoliko vrlo dobrih sezona, Nemac je došao do nivoa prosečnog igrača Arsenala.
Ali, plata je ostala ista, pa zbog toga, ekipa iz Londona čini sve kako bi pokušala da oslobodi prostor u budžetu.
Kako prenose turski mediji, klub je ponudio Ozila Galatasaraju.
Turska ekipa, naravno, zainteresovana je za posao, međutim, izvesno je da će Arsenal morati da pristane na kompenzaciju.
Galatasaraj nema novca da ispuni zahteve Nemca, pa bi jedno od rešenja moglo da “tobdžije” isplaćuju deo njegove zarade.
Sve je još uvek nezvanično, a ukoliko zaista postoji nečega u ovoj priči, saznaćemo uskoro.
ZAMENA ZA ILIČIĆA Atalanta kupuje u Šahtjoru
OBAVEZNO POGLEDAJTE | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #06 | FUDBAL, ILIJA I JOŠ PONEŠTO



Zorica
Ne znam šta deca njim desilo,nekad je bio sjajan fudbaler
Aurora
Nude ga nacsvevstrane,ali nikako da ga prodaju
Jelena93
Sta se desilo sa njim?
Milance 000
Ne razumem zasto Arsenal zeli da se resi Ozila, odlican je fudbaler
Kiki88
Hoce da ga se rese,propao Ozil.bas
Anci3
Bas me zanima sta se desilo sa tako vrhunskim igracem kakav je bio nekada.. Mora da se desilo nesto ozbiljno, cim je on toliko pao. Nemoguce je preko noci da od odlicnog igraca se pretvori u pocetnika kojo sedi na klupi
gurkuf
pa bolje i tako nego da mu daju celu platu za sedenje na klupi ili tribinama,bar ga vise nece gledati i koliko toliko ce rasteretiti budzet,samo ako Galata pristane
Flaki
Kakva je igracina bio Mesut Ozil..igrao je ozbiljan fudbal.