Očekivalo se dosta od Miralema Pjanića u Barseloni, ali nije se iskusni vezista proslavio u Kataloniji.
Bio je to period kod Ronalda Kumana, kog je bosanskohercegovački okrivio za loše igre i rezultate.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
“Da sam znao za finansijsku krizu Barselone, ne bih prešao na Kamp Nou s obzirom na to da sam imao druge ponude. Ipak, Barsa je bila moj san, ali Ronald Kuman nije dorastao takvom poslu i takvom klubu”, rekao je Pjanić.
Pjanić je kod Kumana odigrao 30 utakmica. Barselonu je bosanskohercegovački vezista napustio bez ijednog gola ili asistencije.
Bonus video:



Sale Vuk
U pravu je covek se nigde nije snašao niti pokazao da zna promeniti nešto na bilje u klubu
Momcilo
Mnogo je krs trenera prosli kroz Barsu i mnogo bacenih uzaludnih para
Ivan Banjac
Pa nije ti trener kriv sto ti nisi znao nista majstore!