Pjanić okrivio trenera: Nije dorastao takvom poslu i klubu

Očekivalo se dosta od Miralema Pjanića u Barseloni, ali nije se iskusni vezista proslavio u Kataloniji.

Bio je to period kod Ronalda Kumana, kog je bosanskohercegovački okrivio za loše igre i rezultate.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

“Da sam znao za finansijsku krizu Barselone, ne bih prešao na Kamp Nou s obzirom na to da sam imao druge ponude. Ipak, Barsa je bila moj san, ali Ronald Kuman nije dorastao takvom poslu i takvom klubu”, rekao je Pjanić.

Pjanić je kod Kumana odigrao 30 utakmica. Barselonu je bosanskohercegovački vezista napustio bez ijednog gola ili asistencije.

Bonus video:

3 Komentara

    U pravu je covek se nigde nije snašao niti pokazao da zna promeniti nešto na bilje u klubu

    Mnogo je krs trenera prosli kroz Barsu i mnogo bacenih uzaludnih para

    Pa nije ti trener kriv sto ti nisi znao nista majstore!

Postavi odgovor