Došao je red da navijači u Crnoj Gori kažu ko je najbolji fudbaler za proteklu sezonu. Izbor je pao na Božo Markoviću.
Portal CG fudbal je pokrenuo anketu za najboljeg fudbaler u crnogorskom šampionatu za prethodnu sezonu. Najviše glasova u startnoj postavio dobio je napadač Sutjeske, Božo Marković.
Na osnovu glasova navijača, najbolji sastav šampionata Crne Gore je: Zoran Aković (Zeta), Luka Malešević (Iskra), Igor Ćuković (Rudar), Stefan Milić (Budućnost), Marko Vučić (Sutjeska), Driton Camaj (Iskra), Marko Ćetković (Sutjeska), Irfan Šahman (Iskra), Damir Kojašević (Sutjeska), Božo Marković (Sutjeska), Boban Đorđević (Grbalj).
Zanimljivo je da u izboru navijača nema Draška Božovića u startnoj postavi, iako je u izboru kolega ubedljivo proglašen za najboljeg
Novi šampionat Crne Gore počinje 15. avgusta, a u međuvremenu, Budućnost, Sutjeska, Iskra i Zeta će 9. avgusta saznati imena rivala u kvalifikacijama za Ligu šampiona, odnosno Ligu Evrope.
Da kažemo i to da je u ovoj anketi glasalo više od 13 hiljada ljubitelja fudbala.
Draško Božović najbolji igrač šampionata Crne Gore za prošlu sezonu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport PODKAST #07 LingLong Superliga (analiza prvog kola, Crvena Zvezda i Partizan



rade
kad vidim komentare ovih strucnjaka povraca mi se… kao da je nasa liga previse bolja od njihova, ne zamlacujte se, zvezda i partizan nisu sto si bhili a kamoli ovo ostalo, klubovi koji kupuju mjesto u 1 ligu… malo je igraca doslo iz iste te lige za koju govorite svasta…spustite se malo
Goran 22
Veliki uspeh biti najbolji u Cenoj Gori, sad napredak u karijeri i dolazak u Srbiju
Rade Vulic
Samo tu i moze biti najbolji, za jace lige nije
Mikica 93
Hahahah ja bukvalno ni za jednom ovog fudbalera nikada nisam cuo. Ko jos prati crnogorsku ligu, nasa je smesna, a o ovoj tek da ne pricam.
Bozo Pub
Tesko je biti najbolji tamo, ja da odem na godinu dana bio bi jedan od najboljih
Đole
Jakog li fudbala tamo 😂
Toza
Realno nije ni bila neka konkurencija
Luka 22
Kakva konkurencija kad nema tu ni lige, da je nesto taj igrac vredeo ne bi igrao tamo