Jedan od najboljih fudbalera na svetu, Nejmar, besan je na pojedine sunarodnike i to je javno poručio.
On je na društvenoj mreži Instagram podelio mišljenje o Brazilcima koji će u finalu Kopa Amerika navijati za Argentinu.
Brazil i Argentina će u noći između subote i nedelje igrati u finalu prvenstva Južne Amerike, a pojedini Brazilci, među kojima je i poznati novinar, Fabiola Andrade, navijaće za Argentinu jer smatraju da je Lionel Mesi zaslužio trofej.
– Ja sam Brazilac sa velikim ponosom i ljubavlju prema otadžbini. Oduvek sanjam da obučem brazilski dres i slušam pesmu naših navijača. Navijam za Brazil u bilo kom sportu, na bilo kakvom takmičenju. Ako se Brazilac takmiči u modeliranju, ja navijam za njega. Ako je u pitanju Oskar ili što god drugo, navijam za Brazilce. Gde god nastupa Brazil, ja mu dajem podršku. I pitam se: Ko je Brazilac i ne radi to isto? Ok, ja to poštujem, ali terajte se – poručio je Nejmar.
Osim Nejmara oglasio se i njegov saigrač, Markinjoš.
– Teško je. Vidimo Brazilce, mnoge ljude koji rade u medijima koji su otvoreno protiv nas, koji ne navijaju za brazilsku reprezentaciju i koji nemaju zadovoljstvo i ne ponose se da nas gledaju i da nam pružaju podršku.
LOŠA IDEJA! Čeferin se pokajao, nikad više ovakvo Evropsko prvenstvo!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Mirko Poledica: Nismo odustali od štrajka ispred Fudbalskog saveza Srbije | Sport Fokus EP11



Silva
Da se ne lažemo, čovek je apsolutno u pravu.
Gruber
Svako ima svoja smatranja…sto ne znaci da su tacna.
Qupidon
Ko se tu sta pita,izguvljeni tiketi a?😂