LALATOVIĆ NAPUŠTA SRBIJU: Vreme je za borbu za titulu!

Možete da ga volite, možete da ga mrzite, ali Nenad Lalatović je osoba koja nikog ne može da ostavi ravnodušnim.

Srpski stručnjak uspeo je da ostavi Radnički iz Kragujevca u eliti, a onda je odlučio – vreme je za odlazak van Srbije:

– Doživeo sam jako lepe trenutke u Radničkom iz Kragujevca. Kada sam došao niko, apsolutno niko, nije verovao da ćemo da ostanemo u ligi. Došao sam u Radnički na molbu pojedinih ljudi, kao i sportskog direktora Slavka Perovića, on u svojoj oblasti jedan od najboljih u Srbiji. Imali smo fenomenalnu saradnju, ispoštovao me je kao trenera. Veliko hvala i mojim saradnicima i navijačima – rekao je Lalatović, pa dodao:

– Vreme je da se van granica Srbije borim za titulu. Sve bi trebalo da se zna do vikenda.

Borac iz Banjaluke figurira kao prvi kandidat za Lalatovićev potpis i deluje da će upravo to biti sledeća destinacija temperamentnog trenera.

MITROVIĆ LJUT NA SRBIJU: Kako god da igramo, tribine su prazne!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Šampion internet poslovanja – Kompanija Meridian član eCommerce Asocijacije Srbije

 

9 Komentara

    Nema vise kluba za njega u Srbiji pa mora da izadje van….

    Vreme je za nove izazove, za nova neka takmicenja. Nenad Lalatovic je trener za velika dela.

    Lalatovic je doktorirao borbe za opstanak. Red je da ga vidimo u borbu za titulu.

    Zezanje na stranu,dobar je on trener koliko god pricali drugacije

    Kad vide kolika je neznalica vratice ga odmah!

    Sta ga briga,uzece lepu lovu i molim lepo

    Ako pređe u Borac iz Banjaluke to mu je kao da radi u Srbiji

Postavi odgovor